לא רק בים – זיפות גגות
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 05/08/11

מכירים את זה שאתם חוזרים מהים והיה לכם ממש כיף ואתם נכנסים שכופיםלאמבטיה ומתקלחים מהר רק כדי להגיע למיטה לישון, ואז שנייה אחרי שיצאתםנקיים מהמקלחת אתם מגלים שנדבקה לכם זפת לרגליים ושיש לכם כתם עגול, שחורומעצבן על הרגל? זה כבר אומר ששנת הצהריים שלכם נדחתה בחצי שעה לפחות – עדשתמצאו בבית טרפנטין או משהו אחר כדי להוריד אותה, ועד שתנקו את הכתם ואזתתקלחו שוב בגלל הריח של הטרפנטין..... אוף.... הלכה השינה בגלל הזפת הזאת!

היתרונות שבזפת

כן, היתרונות שבזפת...

החומר השחור הזה שנדבק לכם לרגליים בים ומתעקש לרדת מהן הופךלידידותי ומאוד חשוב לנו כשמדובר בגג של הבית שלנו. על הגוף אנחנו מעדיפיםשהזפת לא תהיה אבל על הגג דווקא כן. זיפות גגות היא אחת השיטות היותר ישנותויותר מוצלחות לאיטום גגות. כאשר ''מורחים על הגג שכבה של זפת חמה היאמתייבשת ומתקשה והופכת לחומר איטום מצוין לגג.

זיפות גגות בזפת חמה

זיפות גגות בזפת חמה מומלץ לעשות מדי מספר שנים, וכדאי לעבור מדי פעם ולראות שהזפתעדיין אטומה ואוטמת היטב את הגג. אם יש רטיבות או חשד לנזילה כדאי לעלותלגג ולבדוק היכן יש בעיה בזיפות.

כאשר מזפתים את הגג במקרה של נזילה כדאי כבר לחשוב על זיפות הגגבאופן מלא, למרות שאם הגג זופת באמצעות זפת חמה ניתן להשלים זפת חמה רקבמקום הסדוק או הנוזל. כאשר אתם מגלים איזושהי נזילה או רטיבות, כדאי לשקוללזפת את הגג באופן מיידי ולא לחכות לזיפות גגות המסורתי של החורף, כי יכוללהיות שעד שתגיעו לחורף תעשו נזק רב יותר, ובנוסף זיפות הגגות בחורף יקריותר משום שיש לו יותר ביקוש בעונה זו.

לסיכום

לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנולעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות לכך – זיפות גגות באמצעות זפתחמה היא שיטה מסורתית אשר עובדת טוב ומשרתת היטב את המטרה שלה. בדיקותשגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

חשוב לזכור שאחרי זיפות הגגות יש לבצע הלבנה של הגג, מכל מיני סיבות אשר חלקן הן מניעה של קרינה חזקה שלשמש וכן מניעה של התפוצצות הזפת. בעלי בתים פרטיים וועד בית של בתיםמשותפים – מהרו עוד היום לבדוק את מצב הגג של הבית שלכם ופעלו לזיפותובמידת הצורך.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article19311.aspx