הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 05/08/11

בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם אתגגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראליםותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמשוקרינה.

הלבנת גגות – למה?

הלבנת גגות,כשמה כן היא – סיוד והלבנה של הגג של הבית או הבניין שלנו. אז למה בעצםאנחנו צריכים לבצע הלבנת גגות לקראת הקיץ ובכלל, לשמור על הגג שלנו מסוידולבן? להלבנת גגות יש שתי סיבות עיקריות. הראשונה, אם בוצע אצלנו זיפותגגות והגג זופת בזפת חמה, יש להלבין ולסייד אותו כדי לשמור על הזפת כדילשמור עליה ולמנוע ייבוש שלה.

השנייה, הלבנת גגות מסייעת לנו לשמור על טמפרטורה מעט יותר נמוכהמשום שהצבע הלבן מחזיר את קרני השמש וכך הן חודרות פחות לתקרה ולבתים עצמם.כאשר הטמפרטורה נמוכה יותר גם נעים יותר וגם חוסכים מעט בתצרוכת החשמל אשרנובעת משימוש במזגנים ומאווררים.

הלבנת גגות – איך?

כדאי במסגרת התחזוק השוטף של הבניין או הבית הפרטי, שבעלי הבית או ועד הבית יזמינו כאשר יש צורך בעל מקצוע העוסק בהלבנת גגות לקבלת הצעת מחיר – רצוי לבדוק עם מספר בעלי מקצוע לשם השוואת המחירים. הלבנת גגות יכולה להיות באמצעות חומר הלבנה אקרילי,אשר מחזיק לאורך שנים רבות יותר אך עלותו גבוהה באלפי שקלים, או בסיד המהולבדבק, אשר כפי שניתן להבין – אפקטיבי לפחות זמן אך זול בהרבה.

לפני ביצוע הלבנת הגג עצמה יש לפנות את הגג, להשאיר את המשטח שלונקי ככל שניתן מדברים, ולנקות אותו מאבק ולכלוכים. הכי טוב לשטוף אותובמידה ויש לכלוכים רבים, אך במידה ועושים זאת יש לקחת בחשבון יומיים שלושהלייבוש מלא של הגג, על מנת שהלבנת הגג תהיה אפקטיבית והצבע הלבן יחזיק מעמדזמן ממושך ככל שניתן.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article19310.aspx