הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 05/08/11

הקיץ כבר נמצא כאן בשיא עוצמתו וחומו, והשמש מצד אחד שורפת אותנו ומחממתאת הארץ הזאת לטמפרטורה שהיא לפעמים לא הגיונית, ומצד שני מפתה אותנו לצאתאל הים ואל החופש ולהשיל מעצמנו שכבות של בגדים ושל... שערות.

הסרת שיער מהגוף היא חלק מהשגרה היומיומית שלנו, וכל אחד עם השנים מוצא לעצמו אתהשיטה הטובה עבורו (או עבורה). ישנן הרבה שיטות להסרת שיער מהגוף וחלקיוהשונים, אז מה יש בכל שיטה, מהם היתרונות ומהן החסרונות?

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה כרוכה בהשקעה לא מעטה של זמן ובעיקר – בהקרבהמבחינת כאב. הסרת שיער באמצעות שעווה כואבת מאוד, ואורכת לא מעט זמן. מצדשני, היא נשארת יעילה ליותר זמן מחלק מהשיטות האחרות והשערות גדלות מעטיותר חלשות משיטות שונות, כמו גילוח למשל.

הסרת שיער בשעווה לא נוחה במיוחד והיא דביקה ולא נעימה. בנוסף, ישסיכון בכוויות אם מחממים את השעווה יתר על המידה או שהאדם שמסיר שיערבשעווה אינו מקצועי מספיק.

הסרת שיער באפיליידי ומכשירים דומים

באופן עקרוני מבחינת רמת הכאב ומשך הזמן שאורכת הסרת שיער באפיליידיומכשירים דומים לו, די דומים להסרת שיער בשעווה. מבחינת הגדילה המחודשת שלהשערות לאחר מכן, זה כמו בשעווה – הן גדלות לאט יותר ומעט חלשות יותר.

אין הרבה סיכונים בהסרת שיער באפיליידי, אך יש לשערות נטייה מעצבנת לגדול מתחת לעור לאחר הסרת שיער בשיטה זו.

הסרת שיער בגילוח

זו כנראה אחת השיטות הנפוצות, היא מאוד מהירה ולא כואבת (אם לאנחתכים כמובן) ופשוטה, וניתן לעשות אותה בקלות ובמהירות בעת המקלחת.הסיכונים בהסרת שיער באמצעות גילוח הם החתכים שעשויים לקרות מבלי משים.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הפכה בזמן האחרון ליותר ויותר פופולארית. מבחינתהשקעה של זמן, הטיפולים עצמם קצרים יחסית, אך נדרשים מספר טיפולים כדילהגיע לתוצאה הרצויה. היתרון הגדול הוא, שלאחר שמסיימים את הטיפולים יששקט, להרבה שנים – אם לא לצמיתות.

הסרת שיער בלייזר אמורה להיות הדרך היעילה ביותר להסרת שיער, ובנוסף היא אינה כואבת.הסיכונים הגדולים ביותר בהסרת שיער בלייזר הם כוויות, והן עשויות לקרותכאשר מבצעים את ההסרה באופן לא נכון ובידיים לא מיומנויות.

לסיכום

כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורףובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אםאפשר, כמה שפחות כואבת. בהצלחה, ושיהיה לכם קיץ חלק ומהנה בים...


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article19308.aspx