השוואה בין שטות להסרת שיער
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/07/11

קיץ עכשיו, וחם... חם.... חם..... כל הזמן אנחנו מנסים לצנן את עצמנו –עם מזגן, עם אבטיח קר (וגבינה בולגרית כמובן) וגם – איך לא - עם מכנסייםקצרים, גופיות וכמה שפחות פרטי לבוש. אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמואדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף.

אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימוםשאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוגשנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנומעדיפים להשאיר לחורף.

שיטות שונות להסרת שיער

הסרת שיער היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, של גברים ושל נשים. גברים ונשים אמנם מסירים שיער בדרך כלל ממקומות שונים בגופם,אך עדיין כולם עוסקים במלאכה. וכיאה לתחום שכולם עוסקים בו, ישנן מספרשיטות ומספר דרכים, כאשר לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. אז ניסינו לרכז לכםאת היתרונות והחסרונות של הסרת שיער באמצעות גילוח, שעווה, מכשירים כמואפיליידי ושל הסרת שיער בלייזר. קבלו:

זמן השקעה

בגילוח – ככל הנראה הנמוך ביותר, בשעווה ובאפילידיי – די רב, בהסרת שיער בלייזר – הטיפולים קצרים יחסית אך נדרשים הרבה טיפולים. לעומת זאת, כאשר הם מסתיימים יש לנו שקט.

מידת הכאב

בגילוח – עד הרגע בו נחתכים... לא כואב בכלל. בשעווה ובאפיליידי – כואב!!!, בלייזר – לרוב לא כואב.

נוחות

גילוח – מאוד נוח, שעווה – לא ממש נוח (לוקח הרבה זמן, כואב, דביק ומלכלך), אפיליידי – לא מאוד נוח (לוקח הרבה זמן, כואב ומשאיר הרבה שערות על המשטח עליו עובדים), הסרת שיער בלייזר – מטרטר בהתחלה בזמן הטיפולים אבל אחר כך יש שקט.

יעילות

גילוח – נמוכה (השיער גדל מהר ובזיפים עבים), שעווה ואפיליידי – יעיל יותר מגילוח כי השיער גדל אחרי יותר זמן ויותר חלש, הסרת שיער בלייזר – השיטה היעילה ביותר אשר יעילה למספר שנים עד צמיתות אם נעשית בצורה טובה.

סיכונים

גילוח – להיחתך... שעווה – כוויה במידה והשעווה חמה מדי, אפיליידי – אין סיכונים אך השערות נוטות לגדול מתחת לעור לאחר ההסרה, הסרת שיער בלייזר – בעיקר כוויות אם נעשה בידיים לא מיומנות, נזק לרקמות עדינות אם נעשה על הפנים לא באופן נכון וכן חוסר יעילות לעתים.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18364.aspx