ניהול ועד בית – איך לבחור חברה?
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/07/11

מספר הבניינים המשותפים בישראל גבוה מאוד. בכל יום מתחילים בבנייתפרויקטי נדל"ן חדשים של בניינים ורבי קומות, וכל בניין כזה מצריך ניהולמוקפד ותחזוקה שוטפת על בסיס יומיומי. ניהול ועד בית אינו עניין של מה בכך.קיימים בניינים רבים אשר ניהול ועד בית מופקד בידי שכן אחד או מספר שכניםאשר מתנדבים לגבות כספים מהדיירים ולנהל את ענייני הבניין ככל יכולתם. יחדעם זאת, יותר ויותר דיירים בבניינים משותפים מתחילים בשנים האחרונות להביןכי ניהול בתים משותפים מתנהל בצורה הטובה ביותר, רק באמצעות חברת אחזקת בניינים טובה ומקצועית.

כאשר ניהול ועד בית מתנהל על ידי הדיירים עצמם, פעמים רבות מתרחשיםחיכוכים בין השכנים, כסף לא משולם בזמן, הבניין לא מתוחזק כמו שצריך ומתוךכך נולדה ההבנה כי רק חברה מקצועית תנהל את הבניין בצורה הכי טובה. קיימותבשוק חברות רבות המתמחות בתחום ניהול בתים משותפים ומציעות את שירותיהן לציבור הרחב. אז איך תדעו לבחור בחברה טובה אשר תבצע את העבודה לשביעות רצונכם?

ניהול בתים משותפים – מה צריך לקחת בחשבון?

כאמור, יותר ויותר דיירי בניינים משותפים בישראל מבינים את הצורךבשכירת חברת אחזקה וניהול, אשר תנהל את כל ענייני הבניין שלהם על הצד הטובביותר. הבניין לא נראה טוב, הלובי מוזנח, התשלומים לא משולמים בזמן והדלתהשבורה לא תוקנה כבר זמן רב? אם גם אתם הגעתם למצב כזה, כדאי שתתחילו לשקולברצינות לשכור את שירותיה של חברת אחזקה, אשר תנהל את הבניין שלכם.

1. לפני בחירת חברה המתמחה בתחום ניהול ועד בית, חשוב להגדיר בדיוק מהם הצרכים שלכם.מה אתם רוצים בדיוק? האם אתם זקוקים לחברה אשר תגבה את הכסף מהדיירים אושתמשיכו לעשות זאת בעצמכם? האם אתם מעוניינים בניהול שוטף ותשלום מולהרשויות השונות? האם אתם רוצים מענה 24 שעות ביממה וניקיון יומיומי? האםאתם רוצים לשפץ את הבניין שלכם? ועוד שאלות דומות. מגוון השירותים המוצעיםעל ידי חברות ניהול ועד בית הוא רחב וחשוב לבדוק מהם אותם שירותים ומהםבדיוק השירותים שאתם זקוקים להם.

2. בעת בחירת גורם חיצוני עבור ניהול בתים משותפים, חשוב לבחור חברהבעלת מוניטין וניסיון בתחום, אשר מנהלת מספר רב של בניינים לשביעות רצוןלקוחותיה. מומלץ לערוך סקר שוק קטן, לקבל המלצות מדיירי בנייניםהנמצאים בטיפול החברות ואף לבקר בבניינים עצמם ולהתרשם מאיכות הניהול. חשובלבחור בחברה מבוססת בתחום מבחינה כלכלית.

3. מומלץ לבחור בחברה המתמחה בתחום ניהול ועד בית ובתיםמשותפים בעלת קשרים עם בעלי מקצוע מגוונים, כמו אינסטלאטורים, חשמלאים,טכנאים ועוד, אשר יהיו זמינים עבורכם באופן מיידי בכל עת בה תזדקקולשירותיהם.

4. מהם שירותי הניקיון שמוצעים על ידי חברת ניהול ועד ביתואחזקת מבנים? חשוב מאוד כי הבניין שלכם יהיה נקי ומטופח. בניין נקי משרהאווירה נעימה לכל מי שנכנס בשערי הבניין. במיוחד בבתים משותפים גדולים,המכילים מספר רב של דיירים, חשוב כי חברת ניהול בתים משותפים תספק שירותיניקיון מקצועיים באופן יומיומי, לפחות בלובי הבניין, בחצר וכדומה.

5. האם החברה דואגת לביטוחים כלשהם? לייצוג עורך דין במקרה הצורך?

חברת ניהול ועד בית היא למעשה הפתרון הטוב ביותר עבורכם לניהול הבניין שלכם. בחירת חברת ניהולבתים משותפים ואחזקת בניינים מקצועית ומנוסה מבטיחה שקט נפשי, סביבת מגוריםנעימה ונקייה וניהול הבניין שלכם בצורה הכי טובה ויעילה שיש.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18340.aspx