שמן זית, יין ודבש – מתנה לפסח
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 06/03/11

'חג פסח', 'חג האביב', 'חג המצות', 'זמןחירותנו' – אלו הם ארבעה מתוך הרבה שמות המוצעים לחג של כל החגים ביהדות.אבל בואו נקרא לילד (או לחג) בשמו האמיתי – חג המתנות! לנוצרים יש את חג המולד, ולנו יש את חג הפסח, ושניהם הפכו לחגים של המתנות.


הנהדוגמא לחלק מהשאלות שעוברות לנו בראש משהו כמו חודש וחצי חודשיים לפניהחג: 'אצל מי נעשה את סדר פסח השנה?'... 'איזו מתנה לפסח נקנה לסבתא?'...'איזו מתנה לחג נקנה לדודה רותי?'... 'מי יכין את הגפילטע פיש'?... 'איזומתנה לפסח נקנה לחמות?'... 'מאיפה נביא עוד עשרה כיסאות?'... 'איזו מתנהלחג נקנה לאחותי ובן הזוג שלה?'... – אתם כבר מבינים את הקטע, כן?


יש את הסידורים של החג, ויש את הסידורים של החג – מתנה לפסח, שאלת השאלות שאנחנו מתעסקים בה בכל שנה מחדש. ובכל שנה אנחנו מנסים להביא מתנה לחג שהיא הכי מקורית, הכי שימושית, הכי מרשימה, הכי כיפית. הכי הכי הכי.

אז בואו נעשה 'הבא ונתחכמה' לו השנה, ונלך דווקא על המקוריות, השימושיות, הרושם והכיף שבפשטות. שלושה דברים – שמן זית כתית מעולה, יין  משובח ודבש איכותי.כולם תוצרת הארץ. מי מבין הסבתות, הדודות, החברים, האחים – לא יאהב לקבלמתנה לפסח שהיא מארז שכולל בתוכו את שלושת המוצרים האלו, או חלק מהם?


שמןזית, יין ודבש הם שלושה מוצרים בסיסיים ואהובים במטבח של כולנו והם חלקחשוב ואיכותי גם כשאנחנו מארחים וגם כשאנחנו מבשלים או אוכלים ארוחת ערבמשפחתית. כל אחד וכל אחת בכל בית ומטבח ישמחו לקבל מתנה לפסח שכוללת שמן זית, יין ודבש. כמה פשוט, ככה נפלא. ושיהיה לנו חג מתנות שמח!


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article14715.aspx