הסרת שיער בלייזר מהרגליים
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 06/03/11

כולנו חולמים על גוף מושלם. אנחנו חייםבעידן שמקדש את היופי והאסתטיקה ורוצים להיות הכי יפים, הכי רזים, הכישזופים והכי... חלקים. בשנים האחרונות הופכת פופולארית יותר ויותר שיטתהסרת השיער מהרגליים (ובכלל – מחלקים רבים בגוף) בלייזר. אז איך עובדת הסרת השיער בלייזר?


כלשערה צומחת מתוך זקיק שיער אשר נמצא תחת העור. זקיקי השערה האלו מכיליםמלנין בכמות גדולה יותר מאשר העור. המלנין הוא למעשה החומר שמשפיע על דרגתכהות (או בהירות) העור והשיער. המלנין הוא החומר הקולט את האור.


הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי קרני לייזר (למעשי קרני אור) ממוקדות אשר נשלחות מן המכשיראל האזור בו רוצים להסיר את השיער. כיוון שהשיער כהה יותר מן העור – יש בויותר מלנין – זקיק השערה הוא שיקלוט את קרן הלייזר, והעור למעשה לא ייפגע.זקיק השערה יישרף והעור לא.


טיפוללא נכון (קרני לייזר בעוצמה לא מתאימה וכו') עשויים לגרום לכוויות עלהעור. כפי שניתן להבין מההסבר לעיל, מי שחשופים יותר לכוויות כתוצאה מהסרתשיער בלייזר הם בעלי עור כהה יותר (כיוון שבעורם יותר מלנין – אשר קולטיותר אור). אבל, כיום מכונים מקצועיים ואמינים להסרת שיער בלייזר יודעיםלהתאים את הטיפול הנכון בהתאם לנסיבות האישיות של המטופל או המטופלת.


נקודהנוספת חשובה בנוגע להסרת שיער בלייזר היא שבכל רגע נתון רק מספר מאוד נמוךשל זקיקי שערה (בערך כחמישה אחוז) פעילים, וזו הסיבה אשר בגינה כאשרהולכים לבצע הסרת שיער בלייזר, יש לעבור מספר טיפולים (בדרך כלל עד 12טיפולים) ולא ניתן להסיר את כל השיער בטיפול אחד בלבד.


כמובן שלפני שמחליטים על הסרת שיער בלייזר יש לגשת למכון להסרת שיער אשר יש לו ניסיון וידע, והוא אמין וניתן לסמוךעל בעלי המקצוע העובדים בו, כיוון שכפי שניתן להבין – ישנם הבדלים ביעילותהטיפול וכן בסוג הטיפול אשר יש לבחור, בהתאם לגוון העור וגוון השיער שלהמטופל/ת. במטופלת כהת עור יש לטפל אחרת מאשר במטופלת בהירת עור. מכוניהסרת שיער בלייזר מקצועיים ואמינים יידעו לספק לנו את האינפורמציה הנכונהולטפל בנו בהתאם לצרכים שלנו ולא בהתאם ליעילות שלהם כמכון הסרת שיער.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article14713.aspx