הובלות בשרון - 3 דברים בסיסיים לחישוב מחיר ההובלה
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 06/03/11

בשעה טובה אתם עוברים בית! אתם זקוקים כעת לחברת הובלות בשרון שתוכלו לסמוך עליה. אז רגע אחרי חתימת החוזה ורגע לפני שסוגרים את כלהפרטים הקטנים, יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי חברת ההובלות בכלל, וחישובמחיר ההובלה בפרט. גורמים רבים משפיעים על עלויות ההובלה.


ניקחלדוגמא חברת הובלות בנתניה – השוק מוצף ורווי בחברות הובלה וכמו בכל שוקשיש בו היצע גדול, העובדה הזו נכנסת לגורמים שמשפיעים על מחירי ההובלה. אםאנחנו מחפשים חברת הובלות בנתניה או חברת הובלות בשרון באופן כללי, וישמספר רב של חברות הובלות באזור, סביר להניח שהמחירים שיוצעו לנו יהיו טוביםיותר וכך גם אפשרות המיקוח, כיוון שכל חברה תנסה למכור את עצמה כמה שיותרולזכות בכמה שיותר לקוחות.


אבל כמו שאנחנו יודעים טוב טובמהניסיון – לפעמים מה שזול דווקא יוצא לנו בסופו של דבר יקר מאוד. אז נכוןשלעובדה שיש חברות הובלות רבות יש יתרון מבחינתנו, אבל יש דברים שלא כדאילהתפשר עליהם.


הנה דוגמאות לשלושה גורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה, ויש לבדוק אותם היטב לפני שסוגרים עם חברת הובלה: 1. תכולת הבית – כמובן. המחיר של הובלה הוא פונקציה של מה שאנחנו מובילים. סביר להניחשמשפחה שבה לילדה הגדולה יש פסנתר ולילד הקטן מערכת תופים גדולה ויש להםשני מקררים, מכונה ומייבש כביסה – תשלם יותר מרווק שעובר דירה ואינו מבשלבבית (כך שאין תנור וכיריים) ואת הכביסה עושה אצל אמא (אז גם אין מכונתכביסה ומייבש) וכו'.


2. מיקום – הובלות בנתניה (בתוךנתניה) או הובלות בשרון (נגיד מנתניה לקדימה) יעלו מן הסתם פחות מאשרהובלות מנתניה לירושלים. מחיר ההובלה תלוי בין היתר במסלול של ההובלה עצמו –ככל שהמרחק מהבית ממנו עוברים אל הבית אליו עוברים גדול יותר, כך עולהמחיר ההובלה.


3. ביטוח – זוהי אולי נקודה שלא כולםמודעים אליה. לא כל חברות הביטוח מבטחות את ההובלה, וזו נקודה חשובה ביותרשמשפיעה כמובן על מחיר ההובלה, אבל שווה כל שקל בשקט הנפשי שלנו או אם,חלילה, יש סיבה להפעיל את הביטוח. כשמדובר על ביטוח ההובלה לא מדובר עלביטוח למשאית עצמה אלא על ביטוח התכולה וההעברה עצמה. ככל שההובלה מבוטחתיותר מחירה עולה, אך לא כדאי להתפשר על הנקודה הזו ויש לברר את ענייןהביטוח לפני שמחליטים.


ישנן חברות הובלה אשר מציעות מחירון הובלה באתר האינטרנט שלהן, וניתן עוד לפני שמדבריםטלפונית לקבל איזושהי הערכה של מחיר ההובלה. המחירון לוקח בחשבון את המיקוםואת התכולה, ומה שאנחנו לא תמיד יודעים זה שהחברה גם לוקחת בחשבון את מחירהביטוח ועוד משתנים. כדאי, אחרי שעשינו את החישוב הראשוני וקיבלנו הצעתמחיר ראשונית, לבדוק עם כמה חברות קצת יותר לעומק – מה בדיוק כוללת הצעתהמחיר שלהן. ורק אז להחליט. שיהיה מעבר קל ומהיר!


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article14709.aspx