קנו לעצמם מתנה לחג - הצעות למתנה לפסח
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 26/02/11

פסח זה החג של המתנות – עדיין לאהתחיל מרץ וכולנו כבר מתכננים בראש את הקניות לחודש אפריל – לחג של כלהחגים – פסח. הראש כבר עובד וכבר עושים רשימה של מי הביא מה למי מתיואיפה... בשנה שעברה דודה דינה הביאה לי סיר (שעדיין ארוז בארון), אניהבאתי לסבתא לאה ספר (שהיא החליפה, כמובן), אחי דניאל הביא לאחותי נעמהשמיכה (ושכח שהיא לא נפרדת מהשמיכה הישנה שלה כבר 12 שנה) ו... אמא הביאהלאבא כך וכך, סבא הביא לסבתא זה וזה ו...... התבלבלתי!!!

חשוב יותר מכל החישובים והזיכרונות - מה נקנה השנה לפסח???

ישהרבה מאוד הצעות למתנה לפסח, ובכל שנה כשהחג מתקרב מתחילות הפרסומותומתחילים הסלוגנים וכולם משכנעים את כולם שהמוצר שלהם הוא הטוב ביותר.לפעמים נדמה שבפסח יכולנו למכור גם קרח לאסקימוסים. אבל בינינו, מתנה לפסחלא חייבת להיות עניין מסובך כל כך. בעיניי, מה שהכי חשוב במתנה לפסח (האמתהיא, שבכלל במתנות) זה שמי שמקבל אותה ייהנה ממנה. כמה פשוט, הא?

שמן זית כתית מעולה, יין משובח ודבש. אומר לכם משהו? נשמע מוכר? מעלה ניחוחות אהובים של מטבח ישראלי באף? ממממ....

השנה חשבו עלינו בחבל לכיש, בבית הבד והיקב של משק תמיר, והכינו עבורנו שלל הצעות למתנה לפסח.מתנה לפסח שהיא גם יפה, וגם שימושית בכל מטבח – מסורתי או חדשני, מערבי אומזרחי, של משפחות גדולות או של רווקים ורווקות. שמן זית, יין ודבש.

כמה פשוט, ככה נפלא. מה יהיה יותר כיף מאשר להגיע השנה עם מתנה לפסח - חבילה גדולה בידיים, עמוסה מכל טוב הארץ במוצרים שהושקעה בהם נשמה ואהבה? כל אחד ישמח לקבל מארז שכזה.

מארזי השי של פתורה הם מתנה מושלמת לפסח, למארחים שלכם, לחברים שלכם וגם... למי שממש בא לו לפנק את עצמו ואת הבית שלו במתנה לפסח. באתר של פתורה ניתן למצוא גם מארזים לארגונים אשר רוצים לפנק את העובדים שלהם השנה במתנה לפסח שכולם בבית יאהבו.

אזאפשר לשכוח מכל חישובי המתנות של השנים שעברו... השנה אנחנו כבר יודעים מהנקנה כמתנה לפסח – מארז מפנק ואיכותי של שמן זית כתית מעולה, עם יין משובחודבש. חג שמח!


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article14469.aspx