שמן זית – מתנה שימושית לפסח
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/02/11

פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, וכמו בכל שנה מתחילה ההתארגנות הגדולה,שנפתחת בסבב טלפונים שנמשך כמעט חודשיים אשר השאלה הראשונה בו היא תמיד"אצל מי נעשה את החג השנה?". אחרי שהושגה הסכמה בעניין האירוח ממשיכיםהטלפונים וממשיכות השיחות והמחשבות בתכנון יסודי ומקיף של התארגנות עלמספיק כיסאות ושולחנות (מי מהשכנים נוסע לחמותו לחג ואפשר לשריין אתהכיסאות מהחצר שלו?), עיצוב השולחן (מפות לבנות וראנרים צבעוניים או מפותצבעוניות ומפיות לבנות?), התפריט (לא מוותרים על הקניידלעך של סבתא!)וכמובן, גולת הכותרת – מתנות לכולם.
בינינו, בדרך כלל יש איזו חלוקהכלשהי בכל משפחה ויש איזה סבב שלפיו מארחים (לפני שנתיים הדודה אירחה, שנהשעברה אחי- השנה אני), וכיסאות ושולחנות תמיד משיגים בסוף (תמיד יש איזושכנה שכל שנה מתחמקת מאירוח!) והתפריט הוא די מכור מראש (כי עד שנפגשיםכולם יחד כבר רוצים לאכול את האוכל המשפחתי המסורתי). נשארנו רק עם המתנות,ובעניין המתנה לפסח אנחנו תמיד מנסים להיות הכי הכי – להיות הכי מקוריים, להביא את המתנה הכישימושית, ובחשבון הכללי להיות אלו עם הכי פחות אחוזי החלפה של המתנות שלהם.
אז הנה חמש סיבות דווקא לחזור לשורשים ולהביא לזוג הצעיר, לדודות, לסבתות ולכל הקרובים והאהובים מתנה לפסח מכל טוּב הארץ שלנו:
1.    ישראל.שמן זית הוא הכי הכי ישראל שיש. פסח הוא החג של עַם ישראל, הוא החג הראשוןוהכי חשוב שלנו. מה יותר מסמל את הארץ של עם ישראל משמן זית כתית מעולה?
2.    פרקטיקה.שמן זית, דבש ויין הם תמיד שימושיים. כל אחד ישמח לקבל מארז של דבריםטובים לחג, אשר במקום שיאפסן אותם בבוידם (יחד עם המתנות משנה שעברה) ישמשואותו והוא ייהנה מהם.
3.    בריאות. כולנו מכירים ויודעים אתהסגולות והיתרונות הבריאותיים של יין, דבש ושמן זית וכולנו תמיד מבטיחיםלעצמנו שממחר נהיה בריאים יותר. הגיע הזמן, לא?
4.    עבודה עברית. כי אנחנו צרכנים ישראלים ואנחנו מעדיפים ליהנות מפרי הארץ והעמל שלנו.
5.    טעים.פשוט כי יין, דבש ושמן זית משדרגים לנו כל ארוחה וכל אירוח, ובשורההתחתונה – אנחנו רוצים שהמתנה שלנו לפסח השנה תהיה המתנה הכי טעימה, אהובהוכיפית עבור האהובים שלנו אשר להם אנחנו מביאים אותה.
אז כנראה שהשנהאנחנו פתורים משבירת הראש בנוגע למתנה לפסח, כי יש מי שחשב עבורנו על המתנההכי ישראלית, הכי בריאה, הכי שימושית והכי כיפית לפסח. אפשר להסתובב באתרולמצוא את המתנה שהכי מתאימה לנו ולהפוך בשנית לבני חורין וללכת לקפה עם חברים במקום להסתובב בחיפושים אחרי מתנות.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article13946.aspx