השתחררת מהצבא - מה אתה רוצה לעשות כשתגדל?
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/02/11

בנים מחכים ליום הזה 1095 ימים (שהם 26,280 שעות, שהן 1,576,800 דקות)ובנות 730 ימים (שהם 17,520 שעות, שהן 1,051,200 דקות) (אבל מי סופר...נכון?). יום השחרור מצה"ל! אז היום הגדול כבר הגיע, או שהוא ממש ממשקרוב, ויחד עם הריח הנעים והטוב של החופש צצים גם פתאום המון סימני שאלהבראש, אחד אחרי השני.
כבר אין אף גננת שתגיד מה מותר ומה אסור, ואין אף מורה עם עיניים בגב,ואפילו לא מפקדת אחת שגדולה מאתנו בחודש וחצי שתפיל אותנו למאה שכיבותשמיכה. בעצם זאת הפעם הראשונה שאנחנו עומדים בפני עצמנו ואיננו נמצאים תחתאחריותה וכנפיה (זו חצי הכוס המלאה) או תחת מסגרתה ונהליה (לעתים זו חציהכוס הריקה) של אף מסגרת. השתחררנו מהמדים ומהנשק ואחרי שישנו שבוע רצוף –עכשיו הגיע הזמן שלנו להחליט - מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים?
להיות חיילים משוחררים זה כיף אדיר, וזו תחושת שחרור רבה, אבל יחד עם הכיף והשחרור מגיעות באמתהמון שאלות בנוגע לעתיד (לפעמים החופש הזה הוא גם שינוי קיצוני מאוד שמביאאיתו לא מעט בלבול). בתור חיילים משוחררים כל האופציות עומדות בפנינו –אנחנו יכולים ללכת לעבוד בעבודה מועדפת, ללכת ללמוד (לא לשכוח להשתמש במענקהשחרור לשכ"ל!), לנסוע לטיול או לעשות כל דבר אחר העולה על רוחנו.
יש מעטים שתמיד ידעו מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים, ומיד ברגע שהםהופכים לחיילים משוחררים (קוראים לזה 'אזרחים'... נכון? צריך להתרגל למילההזו!) הם כבר מתחילים לצעוד בדרך הזו. אבל הרוב הגדול לא בדיוק יודעיםעדיין מה בא להם ומה כדאי להם לעשות, ובדיוק בשבילם הוקם הפורטל לחיילים משוחררים – אתר שיש בו מאגר עצום של מידע על האפשרויות העומדות בפני חייליםמשוחררים אחרי הצבא, החל מהפיקדון, דרך העבודה המועדפת, הטיול לחו"ל ועדלבחירת מוסד לימודים לתואר ראשון.
האתר מתעדכן כל הזמן ויש בו פריסה של המון אפשרויות שקיימות עבור חייליםמשוחררים והוא עוזר לעשות קצת סדר בבלגאן שלפעמים מגיע יחד עם השחרור. זההזמן לקחת זמן לעצמנו, לקחת נשימה עמוקה ולבדוק מה באמת היינו רוצים לעשות.במקום להתפזר בכל מיני אתרים ומקומות, או להתבלבל ממיליון מקורות מידעשונים – אפשר להיכנס לפורטל לחיילים משוחררים ולהחליט מה בא לנו לעשותעכשיו, כשאנחנו כבר אזרחים.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article13943.aspx