איתור נזילות מים
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 17/01/11

נזילת המים בדירה נובעת ממקורות שונים. הסיבה העיקרית לנזילת מים בדירה נובעתמפיצוץ צנרת. הפיצוץ יכול להיות בפתח של ראש סיכה כך שנזילת המים היא איטית ולוקחזמן רב עד אשר מגלים אותה או פיצוץ רחב יותר ואז ישנה פריצת מים בלחץ גבוה.כיצדלאתר ולפתור את הבעייה? בהמשך.

צנרת המים בדירה מורכבת בעצם משני צינורות מקבילים. צנרת מים חמים וצנרת מיםקרים. בדרך כלל לצנרת המים החמים נטייה לקבל חלודה ולפרוץ בעיקר בחיבורי הצנרת .חלק מהצנרת עובר מתחת למרצפות וחלק אחר בקירות. מאידך, לא תמיד המים פורצים בדיוקבמקום הנזילה מאחר ולמים יש תכונה לפרוץ החוצה במקום הנוח להם ביותר. במקריםמסוימים נזילת מים מתחת למרצפות נגלית בתקרת השכן ולא בדירה עצמה. צנרת המים יכולהלהיות צנרת מתכת או צנרת פלסטיק שכיום מקובלת בדירות החדשות.

איתור נזילת מים

על מנת לאתר את המיקום המדויק של נזילת המים ישנם מספר אמצעי גילוי נזילות כאשרהאמצעי המתקדם והמדויק ביותר הוא באמצעות ציוד אינפרא אדום. מיכשור שכזה יודע למצואאת המיקום המדויק של פריצת המים מהצינור וחוסך פתיחת קירות או מרצפות שלא לצורך.מאידך, על מנת להשתמש במערכת גילוי נזילות באמצעות ציוד אינפרא אדום יש צורך בבעלמקצוע אשר השתלם בהפעלת הציוד באופן מקצועי.

גילוי נזילות

שימוש נוסף במערכת אינפרא אדום הוא לגילוי נזילות מהגג. מספר לא קטן של דירותבעלות גג סובלות מנזילת מים מהגג לתקרה ולקירות. כאן תהליך גילוי הנזילה מסובךומורכב הרבה  יותר מאשר גילוי נזילות מצנרת המים הביתית. כפי שציינו מעלה למים ישנטייה לפרוץ החוצה במקום הנוח ביותר. נזילה יכולה להתחיל בגג במקום מסוים אך לתקרההיא תפרוץ במרחק רב ממקום הנזילה עצמה. כאן באה מערכת גילוי נזילות באמצעות אינפראאדום המאתרת את המיקום המדויק של הנזילה וחוסכת פתיחת מרצפות בגג לצורך איתורהנזילה.

חברה לאיתור נזילות מים

עוד נקודה חשובה היא שכאשר אתם בוחרים חברה שתאתר לכם את הנזילה מהגג כדאי שאותהחברה גם תתקן את הבעיה תוך כדי חתימה על אחריות לשלוש שנים לפחות. במידה ותיקחו בעלמקצוע שיאתר את הנזילה ובעל מקצוע אחר לתיקון סביר כי במידה והנזילה תמשיך כל בעלמקצוע יאשים את השני. האחד יטען כי אתר את הנזילה וזה שתיקן ביצע עבודה רשלניתוהשני יאשים את בעל המקצוע שאיתר את הנזילה ויאמר שתיקן בהתאם לנתונים שקיבל.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article13172.aspx