דף הבית מחשבים וטכנולוגיה  

מאמרים בנושא מחשבים וטכנולוגיה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי של חברת Commvault
רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי האחוד של Commvault, המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגוני אנטרפרייז ו-SMB כאחד. פתרון הגיבוי
למאמר המלא...

רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2018 שלה
רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, דיווחה על תוצאותיה לרבעון הראשון בשנת הכספים 2018 שלה, שהסתיים ב- 31 במאי 2017.
למאמר המלא...

VivaTech צרפת: ThetaRay צוינה כאחת מ-5 חברות הסייבר שצריך לעקוב אחריהן
ThetaRay, מובילה עולמית בתחום גילוי אנומליות בביג דאטה, צוינה כאחת מ-5 חברות הסייבר שצריך לעקוב אחריהן, בכנס השנתי של VivaTech, שנערך בפריז השבוע. מארק גזית, מנכ"ל החברה דיבר בפאנל מיוחד בכנס אודות הקשר בין סייבר לפשעים פיננסים והאינטרנט של הדברים.
למאמר המלא...

אופיר הורדן מונה לסמנכ"ל מחקר ופיתוח ב- Comm-IT
אופיר הורדן מונה לסמנכ"ל מחקר ופיתוח תוכנה (VP R&D) בקבוצת היזמות והפיתוח הגדולה בישראל, Comm-IT. במסגרת תפקידו הורדן ינהל ויוביל את צוותי הפיתוח של הקבוצה, המונים כ- 350 מומחים בתחומים טכנולוגיים מתקדמים ומגוונים דוגמת יישומי מובייל, IoT, ביג דאטה, מערכות ביטחוניות, אבטחת מידע ועוד.
למאמר המלא...

כיצד פלטפורמות צ'ט חדשות מנוצלות על ידי פושעי סייבר
פלטפורמות צ'ט דוגמת Discord, Slack או Telegram הפכו פופולריות מאוד כפלטפורמות לצ'ט ארגוני בכל העולם. הסיבה העיקרית לכך היא שכל שלושת הפלטפורמות מאפשרות למשתמשים שלהם לשלב את היישומים שלהם לתוך הפלטפורמה על ידי שימוש ב- API שלהם. שילוב ברמה כזו חוסך זמן יקר של מעבר מיישום ליישום ומאפשר זרימת עבודה חלקה בין כל האפליקציות של המשתמש. אך אליה וקוץ בה. שילוב כזה פותח את האפליקציות לשימוש לרעה על ידי פושעי סייבר כדוגמת IRC  שפושעי הסייבר השתמשו בו תשתית חדירה לבוטנטים כ-  Command &Control .
למאמר המלא...

עידן היישום ה"מודע"
יישומים חכמים יותר הופכים מרכזיים לכלכלה הדיגיטלית המהפכנית שמעצבת כיום את העולם האינטראקטיבי כולו
למאמר המלא...

ג’ון ברייס הדרכה תעביר את קורסי אבטחת המידע בצה”ל ובמשרד הביטחון
ג'ון ברייס הדרכה - זרוע ההדרכה של מטריקס נבחרה זו הפעם השנייה ברציפות להעביר את ההדרכות המקצועיות בתחומי אבטחת מידע וההגנה בסייבר, עבור בסמ"ח – אקדמיה
למאמר המלא...

תוכנות עם ממשק web
רוצים סטארט אפ משל עצמכם? וודאי תצטרכו להכיר מערכות מבוססות saas כאלה ואחרות שאיתן יום העבודה יהיה הרבה יותר משתלם ונוח לביצוע. מה זה בדיוק סאס? קראו הלאה.
למאמר המלא...

רד האט פותחת בלונדון מעבדת חדשנות להזנקת פיתוח יישומים עם קוד פתוח ו- DevOps
רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על פתיחת מעבדת החדשנות הפתוחה שלה - Red Hat Open Innovation Labs, בלונדון. המעבדה,
למאמר המלא...

עיריית באר שבע הטמיעה את מערך ההגנה ההוליסטי מבוסס " Deep Discovery" מבית Trend Micro
המערך מגן על כלל שכבות התשתית בארגון כולל ערוץ הגלישה, דואר אלקטרוני, רשת התקשורת, תחנות הקצה (USB) והשרתים ומתבסס על יכולות זיהוי וחסימה באמצעות טכנולוגיית Advanced Malware Detection לתגובה ותחקור של התקפות סייבר.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
  
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI