דף הבית תקשור וטלפתיה

מאמרים בנושא תקשור וטלפתיה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.
למאמר המלא...

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.
למאמר המלא...

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.
למאמר המלא...

יש דברים נסתרים
גם אנשים משכילים מבינים כי יש דברים ששייכים אל תורת הנסתר, אותה מדענים מנסים לפרק לאנקדוטות מדעיות שלא תמיד מצליחות לנתח ולהבין איך דברים מסוימים קורים. אפשר לראות כי אנשים בעלי הון והשפעה רבה בחברה ניגשים תמיד אל אלה שיכולים לראות מעבר למה שאנשים רגילים רואים, כדי לדעת איך לכלכל את הצעדים שלהם בפוליטיקה או בניהול החברה שבבעלות
למאמר המלא...

תקשור – למה כדאי לבחור בו?
הוא אולי הפלאי שבשיטות המיסטיות המקיפות אותנו כיום; הוא לא רציונלי בשום צורה, הוא לא מבוסס על שיטת טיפול אלטרנטיבית ובעיקר – אי אפשר להוכיח אותו או את קיומו. מי שמתנסה בו בדרך כלל יוצא נשכר, שלא לדבר על העובדה שהוא שב ונעזר בו בדרך כלל, ואלו שטרם העזו לנסות אותו מסיבות שונות – כדאי שתקראו את המאמר הזה.
למאמר המלא...

תקשור וריפוי בתקשור
תקשור. תקשור הוא יכולת שהייתה לבני אדם לאורך כל האבולוציה. לאדם יש את היכולת לתקשר עם כל סוגי הישויות. מאמר זה מדבר מפרט ומסביר על כך. כמו כן תוכלו למצוא במאמר זה הסבר על שיטת הילינג מיוחד הנקראת: ריפוי בתקשור.
למאמר המלא...

סילוק עין הרע
29/11/11 |  מאת: מיכל ז | תקשור וטלפתיה
טיהור בית שאליו נכנסים לגור הוא חשוב אבל לא כולם מבינים אותו, כך גם סילוק עין הרע והתגוננות מעין הרע. אלו ואחרים הם דרכים טבעיות ומוכרות ביהדות שעוזרות בתחומים שונים בחיים ולכל מטרה.
למאמר המלא...

תטא הילינג ריפוי בעזרת המחשבה
13/11/11 |  מאת: maayan zaly | תקשור וטלפתיה
אם אתם מכירים מישהו אשר הוא חולה עליכם לשלוח אותו ללמוד קורס תטא הילינג בשביל שהוא יוכל להבריא מן הבעיה בזכות צמחים או בעזרת מחשבות חיוביות אשר הן עוזרות להתגבר על דברים שונים.
למאמר המלא...

מה לומדים בקורס תקשור?
יכולות תקשור הן יכולות שקיימות בכל אחד מאיתנו וכמו כל יכולת הן ניתנות לפיתוח ולשכלול. התקשור כמו חוש נוסף עוזר לנו להתחבר למקומות גבוהים ולהבין מהי הדרך והמסלול הנכונים עבורנו בחיים אלו.
למאמר המלא...

קורס תקשור-ללכת בדרך שלך
יכולות תקשור מתקיימות בכל אחד מאיתנו, הגם שרובנו ביום יום לא מרגישים ביכולות אלו. כל אחד ואחד מאיתנו מתקשר ופועל בעולם על פי אינטונאציות.יש כאלו שהחושים שלהם מחודדים יותר שכן הם למדו להקשיב לסימנים שניתנים להם ולא לאטום את עצמם אליהם ויש כאלו שהחושים שלהם התקהו, מה שבטוח שאין זה מצב שלא ניתן לשינוי. כמו כל כשרון היכולות ניתנות לפיתוח.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI