דף הבית עסקים קטנים ובינוניים

מאמרים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מחייכים כל בוקר בדרך לעבודה
הצורך במנגנון של תגמול בכירים חכם שיסייע להשיג את המטרה.
למאמר המלא...

יום הולדת כדורגל - אי-אפשר לטעות
כשיום ההולדת של הילד שלכם מתקרב, אצלו עולה הציפייה, ואצלכם מעט המתח - למצוא את ההפעלה המתאימה ביותר לאירוע.
למאמר המלא...

פורץ בבאר שבע - שירות למכוניות ובתים
המונח פורץ הוא מונח העולה בדרך כלל בקונוטציות שליליות של אדם העובר על החוק ופורץ לנכסים שונים כמו בתי עסק, בתים ומכוניות על מנת לגנוב רכוש.
למאמר המלא...

אזעקות לבתי עסק
אזעקות לבתי עסק, עוזרות לשמור על הסחורות והכסף, שיש בבית עסק, כמו למשל חנות כלשהי.

אזעקות מתריעות על ניסיון פריצה לחנות, ובכך מונעות גנבה של סחורות וכסף שיש בתוך החנות.

אזעקות נחשבות לכלי הגנה ואבטחה יעיל, ולכן הן נמצאות לפעמים גם בדירות מגורים, בתים צמודי קרקע, משרדים, מחסנים, מפעלים ועוד.
למאמר המלא...

הדברת עכברים
אם יש לכם גינה פרטית קטנה או גדולה, כדאי שלא תדלגו על המאמר הבא! כידוע, עכברים הם מכה רצינית בארץ ישראל. הם פוקדים לא מעט רחובות בהן יש מבנים פרטיים ומסעדות אך לאור היום אנו בקושי נבחין בהם. כמו כן, הם נמצאים גם בלא מעט חצרות וגינות פרטיות מה שלא כל כך בריא לציבור. לכן, אם שמתם לב לעברים או סימני עכברים בגינה שלכם, כדאי שתפנו לחברת הדברות מקצועית בכדי שתעשה בגינה שלכם הדברה של עכברים ותחסל את כולם עד העכבר האחרון!
למאמר המלא...

כיצד יוצרים אלבום תמונות דיגיטלי?
עם היינו צריכים לחכות שבועיים עד שפילים הצילום שהבאנו לפיתוח היה מוכן, בלי אפשרות לדעת מה יצא מהתמונות האלו שלא לדבר על איזה רקע לבחור לכל תמונה. לא הרבה שנים עברו אבל המהפכה הדיגיטלית בהחלט מצאה את העורך הקטן בכל אחד מאתנו כל מה שצריך זה תשוקה קצת חוש אסטטי ואתם שם.
למאמר המלא...

טכניקות לביצוע פילינג בינוני
נהוג לחלק את מגוון טיפולי הפילינג למספר רמות טיפול כשהמרכזיות שבהן הן פילינג קל, פילינג בינוני ופילינג עמוק. ההבדל בין סוגי הפילינג השונים היא עוצמת ההשפעה שלהם על העור, ובהתאם לכך התוצאות. אין זה אומר שככל שעוצמת הפילינג היא נמוכה יותר כך היא פחות יעילה, אלא שכל עוצמת פילינג מיועדת למטרה שונה. כך למשל, על מנת להביא את העור למצב בריא וטוב יותר בשלב ראשוני, יתבצע טיפול עמוק, אחת לתקופה יתבצע פילינג בינוני, ואת התחזוק השוטף ניתן לעשות באמצעות פילינג קל.
למאמר המלא...

ספסלי ספרים
החל מחודש יולי ועד ספטמבר הקרוב, תערך בלונדון תערוכה מיוחדת במינה. התערוכה מציגה ספסלים אשר עוצבו בהשראת נובלות וספרי ילדים פופולאריים.
למאמר המלא...

איך לבחור טכנאי אינטרקום?
מערכות האינטרקום הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהבית שלנו או מהעסק שלנו, המערכות הללו גורמות לנו לווסת את הכניסה של האנשים - ולדעת בדיוק מי נכנס ומי יוצא. ההליך של תיקון אינטרקום חייב להתבצע באופן מידיי, ברגע שאתם מבינים כי האינטרקום שלכם תקול - אתם צריכים לחפש איש מקצוע מיומן בתחום שיבצע עבורכם את התיקון הדרוש. הסיבה העיקרית לכך שעליכם לבצע תיקון אינטרקום באופן מידיי
למאמר המלא...

גבולות השביתה !
שבוע שעבר התראיין יו"ר האיגוד וחבר נשיאות הארגונים העסקיים דרור אטרי לכתבתה של דפנה ברמלי גלובס - גבולות השביתה ,בה הציג את עמדת המעסיקים בישראל וזאת לאור השביתות האחרונות במשק : - החלטת דיילי אל על משבוע שעבר שלא להגיש א...רוחות בוקר לנוסעים , - עובדי חברת קווים שהחליטו לא לגבות תשלום על נסיעה מהנוסעים ועוד...
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI