דף הבית IronDesign90210

IronDesign90210

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  www.xn--5dbchaiqqdly5i.co.il/
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

Iron Design - http://www.xn--5dbchaiqqdly5i.co.il/
מאמרים נוספים מאת IronDesign90210
 
חדרי שמש
08/10/13 | בית חכם
במאמר זה נעסוק בחדרי שמש המשמשים לאיטום מרפסות שמש. כידוע, במשקי בית רבים המתנהלים מוילה או בית פרטי קטן דו מפלסי, קיים החשש כי הילדים עלולים ליפול מן המרפסת. יועצים שונים מתחום בטיחות האנוש יציעו כי תתקינו מעקה גבוה, תשימו סורגים על המרפסת, ועוד. מעוניינים בפתרון אחר, שהוא גם בטיחותי וגם יפה ? חדרי שמש, זה הפתרון עבורכם ! אין צורך לאטום בזכוכית את כל חדר המרפסת. ניתן לאטום רק את החלק הקדמי, החשוף לנפילה. מומלץ לאטום גם את הגג בפלטות זכוכית על מנת ליצור רצף עיצובי יפה.
למאמר המלא...

פרגולות וגדרות
10/09/13 | בית חכם
כשאנחנו בונים פרגולות, עלינו להתאימה לגודל הגינה ולשאר הרהיטים על מנת שתהיה ביניהם הרמוניה. השיקולים של התקציב קובעים גם הם בבחירת הפרגולה. יש הרבה סוגים של פרגולות , חלקן עשויות מעץ, פלסטיק ואלומיניום. ישנן פרגולות העשויות מעץ איכותי כמו עץ האורן למשל, אך עץ זה רגיש למים ויש לכסות אותו היטב בחורף. הבחירה וההתקנה של פרגולות דורשים שיקול ומחשבה. יש לבחור אדם מקצועי המתעסק בתחום ושיוכל לייעץ לכם לגבי סוג הפרגולה וצורתה.
למאמר המלא...

סורגים
18/08/13 | בית חכם
מדרגות יכולות להיות עשויות ממגוון גדול של חומרי גלם שונים ומגוונים: מדרגות יכולות להיות עשויות מאבן, הן יכולות להיות עשויות מברזל, הן יכולות להיות עשויות משיש, הן יכולות להיות עשויות מעץ וכן הלאה. חשוב מאוד להתאים את חומר הגלם ממנו עשויות המדרגות ואת העיצוב של המדרגות לחומרי הגלם הדומיננטיים בבית ולעיצוב הכללי של הבית. למשל, מדרגות אשר עשויות מברזל יתאימו יותר לבתים אשר יש משהו מעט יותר גס ופחות מעודן בעיצוב שלהם. לעומת זאת, מדרגות אשר עשויות מעץ או מפרופיל בלגי יוכלו להתאים יותר לבתים אשר מעוצב
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI