דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים שיפוץ דירה - מדוע וכיצד
שיפוץ דירה - מדוע וכיצד
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 16/05/10 |  צפיות: 1160

שיפוץ דירה

אנשים רבים מחליטים במהלך חייהם לרענן ולחדש את הדירה שלהם.

פעמים רבות הם מחליטים ששיפוץ דירה קיימת, עדיף על קניית דירה חדשה בגלל העלויות.

כיום, ניתן לבצע שיפוץ דירה אשר ישווה לה סגנון חדש ומראה רענן ועדכני.

כמו כן, ישנם אנשים רבים שקונים דירה חדשה ומחליטים להשכיר את דירתם הישנה.

אלו מודעים לעובדה, כי שיפוץ של הדירה הישנה שלהם, תעלה את ערכה וכך הם יוכלו להשכיר אותה במחיר גבוה יותר.

סוגי שיפוץ דירה

הדבר הראשון שאותו יש לבצע כאשר אתם מחליטים על שיפוץ דירה, הוא להחליט באיזה סוג שיפוץ אתם מעוניינים.

ישנם אנשים המחליטים כי שיפוץ דירה חיצוני של סיוד, צביעת קירות הדירה והחלפה של  דלתות, משקופים, ידיות  וחלקים נוספים בבית, מספיק להם. שיפוץ מסוג זה נקרא: שיפוץ אסתטי חיצוני.

רצוי לשכור את שירותיהם של שיפוצניקים המבצעים עבודות שיפוץ דירה מסוג זה ולא שיפוצניקים המבצעים עבודות מורכבות יותר, שכן העלות תהיה נמוכה יותר.

הסוג השני של שיפוץ דירה נקרא שיפוץ דירה מקיף.

כאן כבר מדובר בשיפוץ מורכב יותר שלו נדרשים אנשי מקצוע בעלי מומחיות בסוג העבודות הנדרשות לכם, כגון:  שבירת קירות, החלפת הריצוף בבית, בניית קירות הפרדה מגבס, החלפה של צנרת ועבודות אינסטלציה, חשמל ותשתיות.

שיפוץ דירה- אנשי מקצוע

אנשי מקצוע אשר חולשים מבחינה מקצועית על כמה תחומים של שיפוץ דירה, נקראים שיפוצניקים.

ישנם שיפוצניקים המבצעים עבודות אסתטיות בלבד וישנם כאלו המתמחים בכל סוגי העבודות.

פעמים רבות אנו שומעים אנשים מתלוננים על כך שהם שכרו שיפוצניק אשר ביצע עבודה באיכות נמוכה, דבר המחדד את הנקודה שבחירתו של השיפוצניק צריכה להיעשות בצורה מוקפדת.

ההמלצה היא לבחור בשיפוצניק המופיע באתר אינטרנט המאגד אנשי מקצוע אמינים ובעלי נסיון, כך תהיו בטוחים שאינכם שוכרים את שירותיו של "חאפר".

דרך נוספת לבחירת שיפוצניק היא על ידי המלצות מחברים המכירים את אותו איש מקצוע  שביצע עבודות שיפוץ דירה בעלות אופי דומה לעבודות הנדרשות לכם. אם חברים אלו מרוצים מעבודתו של השיפוצניק, קרוב לוודאי שגם אתם תהיו.

שיפוץ דירה- הגנה על ידי חוזה

לאחר שקיבלתם המלצות מחברים או שבחרתם שיפוצניק מאתר אינטרנט המאגד אנשי מקצוע, הגיע הזמן לחתום חוזה. מטרתו של החוזה הוא לספק לכם הגנה מפני אירועים לא צפויים.

חוזה הוא למעשה הסכם עבודה המפרט את חובותיו של השיפוצניק כלפיכם וחובתכם כלפיו.

• תאריכים- הקפידו לציין בחוזה את תאריך תחילת העבודה ותאריך סיומה.

• פירוט עבודות שיפוץ- הקפידו שבחוזה יהיה רשומים כל אותם שיפוצים הנדרשים לכם. אל תחסכו בתיאור העבודות ופרטו כל דבר שהשיפוצניק מחויב אליו.

• תשלום- הקפידו לרשום כיצד אתם מתכננים לשלם לשיפוצניק. אל תשלמו לאותו איש מקצוע את כל הסכום בבת אחת על מנת שלא יווצר מצב שהוא ייעלם עם הכסף או יבצע עבודה באיכות אשר אינה עומדת בדרישותכם.

חלקו את התשלום לארבע: תשלום ראשון בתחילת העבודה, תשלום שני באמצע העבודה, תשלום שלישי בסיום העבודה ותשלום רביעי כחודשיים לאחר סיום עבודת שיפוץ הדירה.

בצורה כזו, אתם מבטיחים לעצמכם שהשיפוצניק יחזור לבצע תיקונים אחרונים שנדרשים בדירה, לאחר שהוא סיים את העבודה.

שיפוץ דירה- כי גם דירה ישנה יכולה להיראות חדשה..


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI