דף הבית בית משפחה וזוגיות דייטינג איך להיות גבר מושך
איך להיות גבר מושך
ראובן 18/10/09 |  צפיות: 9891


הבנה של מה אישה מחפשת בגבר היא הצעד הראשון בלימוד הסוד איך להיות גבר מושך וסקסי בעיני אישה. לגברים רבים הרעיון של כיצד למשוך נשים הוא פשוט מסתורין אחד גדול. זה מובן וטבעי, היות וגברים ונשים שונים מבחינות רבות כל כך, קשה מאוד לבני מין אחד להיכנס לתוך מוחו של בן או בת המין השני ולהבין אותו.

המפתח האמיתי להיות מושך וסקסי בעיני נשים הוא יותר מרשימה של דברים בודדים. הוא יותר דומה לספר הדרכה שיש לקרוא וליישם צעד אחר צעד כדי להיות באמת סקסי ומושך ולפתות אישה, את מוחה, את גופה ואת נפשה. תאמין או לא אך מה שעושה את זה לנשים פשוט הרבה יותר ממה שאי פעם דמיינת.

הבנה של ההבדלים בין המינים תסייע לתת לך בסיס טוב לבנות ממנו את הידע שלך על נשים. ברגע שתוכל להיכנס למוח שלה, ההמשך יהיה פשוט. תקשורת היא ההיבט החשוב ביותר תמיד, בפיתוייה של אישה. כמו כל כך הרבה היבטים של חיינו, תקשורת יעילה היא המפתח להצליח לפתות, לזכות באהבה, סקס והצלחה כללית בקרב הנשים. אתה צריך להיות סבלני וללמוד להכיר א6ותה לעומק, ולהבין מה היא מחפשת בדיוק. זה יעניק לך יתרון עצום כשתגיעו לענייני סקס ותדע איך לענג אותה. אז גם אם אתה רק רוצה להשיג סקס אל תחשוב שהיכרות של האישה לעומק מיותרת. כדי להשיג סקס ו/או אהבה מקיר לקיר תצטרך ללמוד הרבה דברים שנראים לך מיותרים.

סבלנות כשאתה מנסה לפתות ולמשוך את האישה שלך, חשובה לא פחות. אם תמהר זה רק יפגע בסיכוייך להרשים את הבחורה ולזכות בלילה של סקס פרוע ויהרוס כל מה שהשגת בלימודים מייגעים. כשזה מגיע לפיתוי של אישה, קח את זה לאט. בחורות רוצות שהגבר ייקח את הזמן ולא ירוץ כמו ילד לעבר השדיים. אישה רוצה לדעת שאתה לא רק משחק איתה בשביל שעה של סקס חפוז והדרך הטובה ביותר להוכיח את זה היא על ידי סבלנות.

בסופו של דבר, נשים רוצות סקס לא פחות מגברים אבל הן רוצות דברים נוספים חוץ מאשר סקס. נשים רוצות להרגיש מיוחדות וכשהגבר רומנטי זה עוזר לנשים להרגיש כאלה. אז אם אתה רוצה לפתות את האישה שלך אתה מוכרח להיות רומנטי. זה מוכיח שאכפת לך, שאתה רוצה לשמח אותה ושאתה יודע איך להתייחס לאישה. רומנטיקה תקדם אותך דרך ארוכה בפיתוי נשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ראובן

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים. 


מאמרים נוספים מאת ראובן
 
חברות בניית אתרים טובות מרוממות עסקים
האינטרנט גדל ומתרחב בצעדי ענק ומיליוני אתרים חדשים נוספים לו בכל יום ברחבי הגלובוס. ארגונים רבים, גדולים וקטנים, בנו אתרים ומארחים אותם על שרתים שונים ברשת. האתר משקף את הארגון ואת עסקיו. אתר אטרקטיבי תופס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ומעודד אותו לגלוש בו זמן רב. על כן חיוני לרכוש חברת בניית אתרים מקצועית לאפיין, לעצב ולתכנת אתר שנראה טוב ואכן מוסיף ערך לעסק.

פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
אנשים רבים טועים לחשוב שהתחום של בניית אתרים הוא פשוט. נדמה לה שבניית אתרים כמו פייסבוק או טוויטר הם עניין של כמה ימי עבודה ושניתן לשכפל אותם לאתרים אחרים בקלות. אנשי בניית אתרים יספרו לך על כל הפעמים שלקוחות אמרו להם עד כמה קל זה לבנות אתר... המציאות שונה לחלוטין כפי שיודעים היטב אנשי עיצוב אתרים ואנשי בניית אתרים ופיתוח.

ללקק את התות – איך לגרום לאישה להגיע לאורגזמה
16/11/09 | דייטינג
עובדה מאוד מצערת היא שנשים רבות עוברות שנים ואפילו חיים שלמים מבלי לחוות אורגזמות מבן זוגן. להלן כמה עצות שיסייעו לך ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה ואפילו להרבה אורגזמות בעת קיום יחסי מין.

עיצוב אתרים נגישים לאנשים עם מוגבלויות
ברשת האינטרנט של היום קיימים אינספור אתרים המאפשרים לקהל הגולשים הרחב למצוא את מבוקשו. עם זאת, לפחות 25% מקהל הגולשים אינו יכול לגלוש באתרים אלו בשל מוגבלויות שונות.

משחקי תפקידים בחדר המיטות
משחקי תפקידים בחדר המיטות הוא מושג שמבוגרים רבים אינם מבינים וודאי שאינם משתמשים בם בחיי המין שלהם. משחקי תפקידים כאלה יכולים לשפר פלאים את חיי המין שלך ואת הסיפוק שלך מפעולות סקס שגרתיות.

איך להיות גבר מושך
18/10/09 | דייטינג
הבנה של מה אישה מחפשת בגבר היא הצעד הראשון בלימוד הסוד איך להיות גבר מושך וסקסי בעיני אישה. לגברים רבים הרעיון של כיצד למשוך נשים הוא פשוט מסתורין אחד גדול. זה מובן וטבעי, היות וגברים ונשים שונים מבחינות רבות כל כך, קשה מאוד לבני מין אחד להיכנס לתוך מוחו של בן או בת המין השני ולהבין אותו.

זמן להיפרד
את אומרת לעצמך כבר המון זמן, שנכון יש סקס מעולה ואת מתה עליו, אבל את אומללה כבר יותר מדי זמן..

מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

שיווק מסעדות – עיצוב לוגו למסעדה
04/10/09 | מיתוג
כדי להבין מה צריך לשם עיצוב לוגו יעיל, להלן כמה תכונות שניתן לזהות בלוגו אפקטיבי. לוגו טוב הוא לוגו קל לזיהוי, אפילו במבט חטוף או ממרחק, הוא לוגו קל לזכירה, הוא מעביר מסר של מי אנחנו, הוא מעביר מסר של מה אנחנו עושים והוא מרמז על סגנון השירות.

עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
עיצוב אתרים נועד לתת ערך מוסף למוצר או לשירות או למידע באתר האינטרנט שלכם ולגרום לגולש להסתכל, להתעניין ולהתעכב כאשר הוא גולש בו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI