דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים תכירו את ThreatConnect 6.4 - עם שיפור תהליכי מודיעין איומים ומדדי SOC
תכירו את ThreatConnect 6.4 - עם שיפור תהליכי מודיעין איומים ומדדי SOC
חיים נוי 30/11/21 |  צפיות: 460

תכירו את ThreatConnect 6.4 - עם שיפור תהליכי מודיעין איומים ומדדי SOC

הגרסה האחרונה מאפשרת למנתחי מודיעין איומים לבנות ולשפר בקלות את ספריית האיומים שלהם ולהבין את האיומים עם הקשרים גלובליים עמוקים יותר

ארלינגטון, וירג'יניה, 29 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

ThreatConnect Inc, המובילה באפשור אבטחה מונעת מודיעין וסיכונים, הכריזה על ThreatConnect 6.4. הגרסה המעודכנת מציעה יכולות חדשות המאפשרות לאנליסטים בתחום תפעול האבטחה ומודיעין איומי הסייבר (CTI) לקבל הקשרים שימושיים מהר יותר במהלך חקירות, וכן למדוד טוב יותר את היעילות של הצוות.

ThreatConnect משלבת את Threat Intelligence Platform (TIP) ואת הפלטפורמה Security Orchestration and Automation (SOAR), כדי ליצור לולאת משוב רציפה שעוזרת להפוך פעולות מונעות מודיעין למציאות. גרסה אחרונה זו של המוצר נבנתה על בסיס פעולות מונעות מודיעין, והיא מעצימה את תזרימי העבודה של צוותי מודיעין ופעולות אבטחה בנפרד וביחד.

גרסה 6.4 עוזרת לצוותי CTI ולמרכזי פעולות אבטחה (SOC) לקבל הקשרם רבים יותר במהירות רבה יותר, והיא מאפשרת חקירות מהירות יותר עבור שני הגופים. צוותי CTI יכולים כעת לבנות ולתחזק ביתר קלות ספריית איומים דינמית, בעוד שלוחות מחוונים מעודכנים מאפשרים למנהלי SOC ו-IR להאיץ את שיפור היעילות של הצוותים. שלוש תכונות חדשות מעצימות את היכולות הללו:

1. לחקור עם CAL™ כדי להבין טוב יותר את היחסים המורכבים של מחווני איומים עם ממשק מבוסס גרפים לתוך שכבת ה-Collective Analytics שלנו

2. Browser Extension V2 כדי לבנות הקשרים סביב איומים במהירות ולשיפור ספריית האיומים שלכם

3. מדדי זרימת עבודה חדשים להנעת יעילות תפעולית. עוזרים לצוותי SOC ללמוד כיצד למטב את הכלים, תהליכי הצוות ומיכון שלהם

"עם ההשקה של ThreatConnect 6.4 אנו מממשים את החזון וההבטחות שלנו לגבי תפעול האבטחה וצוותי מודיעין איומי סייבר לספק יכולות שיאפשרו להם לקבל החלטות מהר יותר עם הקשר רלוונטי יותר", אמר אנדי פנדרגאסט, מייסד שותף וסגן נשיא למוצרים ב-ThreatConnect. "אנחנו מאפשרים העברת תובנות בין צוותים כדי לעזור להם לבחון ולהתמצא באיומים על הסביבה שלהם מהר יותר בעזרת מודיעין, ולאחר מכן להחליט ולפעול בקנה מידה מתאים עם יכולות התזמור והמיכון החזקות שלנו."

לחקור עם CAL™

Collective Analytics Layer (CAL™) של Threat Connect היא ארכיטקטורה חדשנית המזקקת מיליארדים של נקודות נתונים, ומציעה תובנות מיידיות לגבי האופי, השכיחות והרלוונטיות של האיום. CAL מספקת הקשר גלובלי הממנף תובנות משותפות אנונימיות ממשתמשי ThreatConnect, מודיעין בקוד פתוח, מודיעין של תוכנות זדוניות ואוספים רבים אחרים.

בעת ביצוע מחקר וחקירה של איום מסוים, יכולת חדשה זו מאפשרת לאנליסטים לנוע ישירות בתוך מערך הנתונים של CAL™ בממשק אינטואיטיבי מבוסס גרפים כדי להבין את המורכבות של היחסים והמוניטין הקיימים, עם התבססות מחוונים מסוימים של פשרה (IOC).

הרחבת הדפדפן

האיטרציה האחרונה ב-Browser Extension של ThreatConnect מציעה כבר יותר מאשר אספקת מידע על IOC: היא כעת מאפשרת למשתמשים את היכולת לסרוק משאבים מקוונים כדי לזהות שמות של שחקנים פוטנציאליים והכלים שלהם. כך הם יכולים יצור 'אבן רוזטה' לשימוש ב-CAL™ המאפשרת להתאים כינויים נפוצים של שחקנים בשוק האיומים, כמו גם תובנות על הישות ללא קשר לשם בו נעשה שימוש.

בעת ביצוע מחקר וחקירה אודות איום מסוים, לאנליסטים יש כעת יכולת להשתמש במספר מקורות של מודיעין איומים כדי לזהות פיסות מידע רלוונטיות מכל משאב מבוסס דפדפן. מדובר ביכולת קריטית בכל הנוגע להבנה מהירה של רמת חומרת האיום, והיא מאפשרת להוסיף אותו לספריית האיומים שלהם למאמצי ניתוח וחקירה עתידיים.

מדדי זרימת עבודה

מדדי זרימת עבודה משפרים את הנראות של פעולות האבטחה שלכם, ומספקים מדדי ביצועים חשובים (KPI) המסייעים לבחון האם אנשים, כלים וטכנולוגיות פועלים יחד ביעילות. גרסה 6.4 מציגה שיפורים למדדי זרימת עבודה המספקים תובנות מעמיקות יותר שמציגות מגמות לזיהוי ותגובה לאורך זמן. מנהלי צוותי SOC יכולים גם לקבל נקודת מבט לגבי ההקצאות של התיקים לצוות, וכן כיצד לקבוע עדיפות עבור מקרים שלא הוקצו.

הוספת הוויזואליזציה ללוח המחוונים המציגה את הזמן הממוצע לזיהוי (MTTD) ואת הזמן הממוצע לתגובה (MTTR) על פני פרקי זמן משתנים יכולה לעזור למנהלי SOC להעריך מגמות זיהוי ותגובה. כרטיסי לוח מחוונים חדשים ופשוטים להגדרה עבור מקרים פעילים ומקרים שלא הוקצו מאפשרים למנהלי הצוותים לקבל החלטות מושכלות יותר בעת ניהול עומס העבודה של הצוות.

הגישה מונעת הסיכונים והמודיעין של ThreatConnect מפחיתה את המורכבות, משלבת תהליכים וטכנולוגיות כדי לחזק ללא הרף את ההגנות, להקטין סיכונים ולחולל מהפכה בדרך בה לקוחות מגנים על הארגונים שלהם על ידי הפיכת מידע מודיעיני לפעולה.

אודות ThreatConnect:

ThreatConnect, Inc. מספקת תוכנת אבטחת סייבר המפחיתה את המורכבות עבור כולם, מקלה על קבלת ההחלטות על ידי הפיכת המודיעין לפעולה, ומשלבת תהליכים וטכנולוגיות לחיזוק מתמיד של ההגנות וסיכון מופחת. פלטפורמת פעילות האבטחה באמצעות בינה של ThreatConnect שתוכננה על ידי אנליסטים אבל נבנתה עבור כל הצוות (פעילות אבטחה, בינת איומים, תגובה לאירועים וניהול אבטחה) היא הפתרון היחיד שקיים היום עם בינה, אוטומציה, אנליטיקה וזרימת עבודה בפלטפורמה אחת. למידע נוסף על פלטפורמת בינת האיומים (TIP) שלנו או על פתרונות התיאום, אוטומציה ותגובה של האבטחה (SOAR), בקרו בבקשה באתר www.ThreatConnect.com.

אנשי קשר

Levick U.S.
Maria Stagliano
Phone: +1 202.973-5341
ThreatConnect@levick.com

Lewis U.K.
Jessica Collings
Phone: +44 207.802.2626 | Fax: +44 207.802.2627
hellolondon@teamlewis.com

מקור: ThreatConnect, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סוויג'ן משבחת את המסגרת הטכנולוגית החדשה של סטיביה על ידי הרשות הבינלאומית לבטיחות במזון
הגדרת דוגמה כללית לתקנים עבור מדינות

היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת

Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS) חדש לפורטפוליו מחקר האימונו-אונקולוגי שלה
המודל החדש, huNOG-EXL EA, מרחיב באופן משמעותי את חלונות המחקר

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה בשוק האסייתי באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Varners, אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בסרי לנקה.

Hillstone Networks מציבה סטנדרט חדש עבור פתרונות אבטחה חכמים, אמינים ואוטומטיים עם StoneOS 5.5R9
"ארגונים כיום דורשים פתרון אבטחה מקיף, אינטליגנטי, שמציע ביצועים גבוהים ואוטומטיים שעובד. StoneOS מספקת", אמר טים ליו, CTO ומייסד שותף של Hillstone Networks. "זהו שדרוג משמעותי המציע יכולות שאין שניות להן כדי לעזור להגן על ארגונים, הנכסים הקריטיים וכוח העבודה שלהם מפני אינספור איומי האבטחה העומדים בפניהם מדי יום".

OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
המותג החדש OKX מחליף את OKEx, והוא מדגיש את חבילת מוצרי ההשקעות בקריפטוגרפיה, NFT ו-DeFi החזקה של הפלטפורמה

ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין
Jetex, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה למנהלים, ונמל התעופה נויהרדנברג בברלין מכריזים על חתימת הסכם מיזם משותף לפיו שני הצדדים יפעלו לפיתוח של מסוף תעופה מנהלים ברמה עולמית ופעילות בסיס קבועה בנמל התעופה נויהרדנברג בברלין (EDON).

AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה
פאנל השופטים, אשר כלל את מחוללת השינוי יארה שאהידי ואת טומי הילפיגר העניק את חבילת הפרס, שכללה 200,000 אירו וליווי לחברות הזנק רואנדיים והולנדים על מנת לתמוך בשאיפתם לעצב מחדש את פני האופנה.

הוארך המועד האחרון לכניסה סופית לפרסי סטיבי® 2022 למכירות ושירות לקוחות
המשתתפים יכולים להגיש מועמדויות לפרסי המכירות ושירות הלקוחות המובילים עד 2 בפברואר פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות לשנת 2022 האריכו את המועד האחרון לכניסה הסופית עד ל-2 בפברואר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI