דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
איריס וינשטיין 13/10/21 |  צפיות: 559

חברת Forcepoint, חלוצה בתחום Data-First SASE ומובילה עולמית בתחומי ה- Cloud Security Gateway ופתרונות למניעת דלף ידע (DLP), הודיעה כי חתמה על הסכם סופי לרכישת Bitglass. סכום העסקה לא נמסר, אך ידוע כי Bitglass גייסה מעל 150 מיליון דולר עד כה.

חברת Bitglass מספקת פלטפורמתSSE ייחודית (Security Service Edge) בפריסת ענן ביותר מ- 300אתרים ברחבי העולם. בכך תאפשר ל- Forcepoint להשלים את ארכיטקטורת ה- SASE על כלל מרכיביה ולאפשר ללקוחותיה ברחבי העולם להאיץ את הליכי המעבר לשירותי ענן באופן מאובטח ויעיל.

הרכישה תאפשר לשלב בין (Cloud Access Security Bruker) CASBSWG,((Secure Web Gateway, ZTNA (Zero Trust Network Access ) ו- CSPM ( Cloud Security Posture Management) יחד עם יכולות DLP ( Data Lost Prevention), Behavior Analytics, Sandbox, השטחת קבצים ו- Isolation (RBI) כדי לאפשר מדיניות אבטחה אחידה לגישה לתוך הארגון, גלישה לאינטרנט ושירותי ענן והכל תחת מערכת ניהול אחודה.

פלטפורמת ה SSE של החברה תוכננה, מבעוד מועד, לתת מענה לאתגרי ה- Cyber המודרניים מבחינת אימוץ מסיבי של שירותי ענן, עבודה מהבית, BYOD, היקפי Data ואוחב פס עצומים, איומי Security ואלסטיות. הארכיטקטורה המודרנית מבית Bitglass מאפשרת להגדיל באופן דינמי את התשתית במטרה להתמודד עם עומסים הולכים וגדלים ובכך מספקת את החוסן שלקוחות צריכים כדי להבטיח גישה זמינה ואמינה ליישומים ולנתונים. במהלך חמש השנים האחרונות Bitglass סיפקה שרות ברמת99.99% זמינות, מה שבא לידי ביטוי במיצוב השוק של החברה ודירוגה כמובילה מבחינת חווית לקוח.

עם החזרה למשרד, עסקים חייבים להסתגל לסביבת עבודה היברידית - בה אנשים עובדים מהבית, במשרד או בדרכים, בו זמנית. עם שינוי זה, צוותי האבטחה משנים את המיקוד שלהם מגישת אבטחה במקום העבודה לגישת אבטחה בה העובד במרכז- אבטחת הגישה של העובדים מכל מקום, למידע ומערכות בכל מקום. על מנת לייצר סטנדרט לנושא, מומחי גרטנר הגו את המושג SSE- פלטפורמת Cyber security בענן המשלבת גישה מאובטחת לארגון או לענן, הגנה מקיפה בעת גלישה והגנה על שירותי הענן

SSE מייצגת התכנסות של טכנולוגיות לאבטחת הגישה, שימוש בנתונים רגישים וקניין רוחני באופן היברידי-בגלישה באינטרנט ובענן, כמו גם בתשתיות המחשוב של החברה על ידי איחוד מוצרי האבטחה, המדיניות והפעולות שהיו פרושים בעבר על פני מוצרים מיצרנים שונים.

"המורכבות התפעולית היא אויב אבטחת המידע. צוותי ה- IT כיום, מתמודדים עם מציאות בה היכולת לספק אבטחת מידע בסביבת עבודה היברידית מורכבת אף יותר מאשר היה המעבר לעבודה מהבית בשנה שעברה. עם רכישתBitglass , נאיץ את יכולתנו לתת מענה לצורך לקוחותינו לאפשר לעובדים היברידיים לגשת ולהשתמש במידע בבטחה בכל מקום – בשירותי ענן, בגלישה לאינטרנט ובגישה מרחוק לתשתיות הארגון וה-- Data Centers - ביתר קלות מאי פעם ", אמר מני ריבלו, מנכ"ל Forcepoint.

"המציאות ש- CISO הממוצע מנהל 50+ מוצרי אבטחה בטכנולוגיות עם אינטגרציה בעייתית, הינה הוכחה לכך שהתעשייה מאותגרת וחייבת להשתנות. על ידי איחוד Bitglass ו- Forcepoint, נוכל לספק את פלטפורמת האבטחה המשולבת הראשונה בתעשייה שמשנה ומאחדת אבטחת נתונים, רשתות נתונים, אינטרנט, אבטחת ענן, הגנה מפני איומים, ניטור מתקדם וגישה מתקדמת מבוססת Zero trust והכל תוך הקפדה על מקסימום יעילות ואמינות הפלטפורמה", הוסיף ריבלו.

פרטים נוספים על שילוב Bitglass בארכיטקטורת ה- SASE Data של Forcepoint יפורסמו בהמשך השנה לאחר השלמת הרכישה. למידע נוסף על SASE Data-first של Forcepoint, בקר בכתובת https://www.forcepoint.com/use-case/sase-security.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI