דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
איריס וינשטיין 13/09/21 |  צפיות: 721

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים

Force5 תספק שירותים מנוהלים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

מדובר במודל חדשני ופורץ דרך של שותפות בין יצרן עולמי לחברת הפצה ישראלית, שיוזיל בצורה משמעותית את תהליכי ההדרכה, התמיכה, ההטמעה והתחזוקה של ארגונים ישראלים. Force5 יציעו כפתרון משלים גם שירותי מומחה שיסייעו לשותפים בפרויקטי הטמעת הטכנולוגיה של F5.

ארן אראל, מנהל פעילות f5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: " Force5 הוא מודל ראשון בעולם בו חברת F5 חוברת למפיץ גדול ומנגישה את המוצרים שלה על גבי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הכוללת בתוכה שירותי ניהול מתקדמים והפצה מדור חדש. בחרנו בזברה כשותפה בשל הערך המוסף שהביאה, והטכנולוגיה המתקדמת שלה . זברה מציעה לשותפים איתם היא עובדת פלטפורמה עננית מלאה ומנגישה את המוצרים שלנו כשרות ( SaaS). בנוסף, זברה מחזיקה בהשקפת עולם הדומה לזו שלנו: שתי החברות מעוניינות בהגדלת העסקים וכניסה למקומות שלא היו שם קודם."

אלי וודינסקי, מנכ"ל זברה טכנולוגיות הוסיף: "Force5 תציע סביבה תומכת לשותפי F5 הכוללת שרותי ניהול פרימיום, במודל ענני מלא או היברידי, ללא עלות והשקעה מצדם. כך יוכלו להתרכז בהרחבת בסיס הלקוחות איתם הם עובדים. בין היתר נציע אוטומציה מלאה לשירותי חיוב (Billing) וניטור תקלות."

מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב-F5 ישראל, יוון וקפריסין ציין : " Force5 תציע לשותפי F5 גב רחב מאוד בכל הקשור לפיתוח השוק, גמישות ויצירתיות בכניסה לעולמות התוכן החדשים סביב שירותים לאפליקציות, ובכך תוריד את החסמים הגבוהים שעומדים היום בפני שותפים ברצונם לחבור ליצרני טכנולוגיות לטובת יצירת פתרונות טכנולוגיים משותפים מעבר לפורטפוליו היצרן, והרבה מעבר לשיווק, מכירה והטמעה כפי שהיה עד היום.

האופרציה הייעודית תמנה בשלב הראשון כשבעה אנשים (מכירות, הנדסה, תמיכה, שירותי מומחה ושיווק) וברבעון הראשון לפעילות תקים תשתית חדשה במקביל לחיבור לתשתיות הקיימות בזברה בכדי לספק את כל הערכים המוספים להם זקוקים השותפים והלקוחות במסע הדיגיטלי. את האופרציה ינהל יפתח פריזדה, המביא עמו ניסיון רחב בעולמות ה Application Services, השותפים והמכירות.

כמו כן, Force5 מתכננים להקים מרכז הדרכה ייעודי בעקבות הדרישה הגואה להכשרות וידע מעשי במעבדות, וכן גם מערך תמיכה שיספק תמיכה לקריאות משלב 1 ו-2. "


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI