דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ITT מנפיקה תוספת דוח קיימות לשנת 2021; ממשיכה להתקדם בסדרי עדיפויות סביבתיים, חברתיים וממשלתיים
ITT מנפיקה תוספת דוח קיימות לשנת 2021; ממשיכה להתקדם בסדרי עדיפויות סביבתיים, חברתיים וממשלתיים
חיים נוי 10/09/21 |  צפיות: 287

ITT מנפיקה תוספת דוח קיימות לשנת 2021; ממשיכה להתקדם בסדרי עדיפויות סביבתיים, חברתיים וממשלתיים

וייט פליינס, ניו יורק 9 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

ITT Inc. (NYSE: ITT) פרסמה דו"ח קיימות – תוספת 2021, והיא התוספת השנייה שלה לקיימות ITT 2019, הדו"ח המקיף של החברה על התקדמותה לקראת התחייבויות סביבתיות, חברתיות ומשילות (ESG). תוספת זו מפרטת את ההתקדמות של ITT 2020 לשילוב ניהול סביבתי והשפעה חברתית חיובית על כל המבצעים, הצוותים והקהילות. סדרי העדיפויות כוללים בין היתר בריאות ובטיחות, גיוון, שוויון והכלה של כוח העבודה וטביעת הרגל הסביבתית. נקודות עיקריות משנת 2020 כוללות:

*הפחתה של 25 אחוז בפליטת גזי חממה (GHG)

*23 אחוז פחות פסולת שנשלחה למזבלות

*25 אחוז פחות תקריות במקום העבודה

*צלילה של כל התחייבויות אסבסט תלויות ועומדות ועתידיות

"אנו ממשיכים לשלב את שיטות ה-ESG בפעילות היומיומיות שלנו, תוך שמירה על המיקוד שלנו בבריאות האנשים שלנו, העסק שלנו והכספים שלנו", אמר לוקה סווי, מנכ"ל ונשיא. "במה שהייתה שנה מאתגרת במיוחד עבור כולם, הצוות שלנו הפגין את מחויבותו לכך ש-ITT תהפוך את העולם למקום טוב יותר עבור כל בעלי העניין. למרות שאני מרוצה מההתקדמות שלנו עד כה, ברור שיש לנו עוד הרבה מה לעשות במסע שלנו להפוך ל-ITT בר קיימא יותר".

הדו"ח, Sustainability ITT 2021 Supplement, מכסה יוזמות ומידע אחר על פני שלוש שנים עם דגש על תוצאות 2020. הוא משלב מדדי 2020 עבור כל מיקומי ITT גלובליים. מספר קווים מנחים ומסגרות מדידה, כולל אלה שסופקו על ידי מועצת תקני החשבונאות לקיימות (SASB) ו- Global Compact של האו"ם (UNGC), הודיעו על היקף דו"ח זה. למידע נוסף על ההתחייבויות של ITT ליצירת סביבה בת-קיימא ושוויונית יותר, ראו את הדו"ח כאןSustainability ITT 2019.

אודות ITT

ITT היא יצרנית מובילה מגוונת של רכיבים קריטיים מהונדסים ביותר ופתרונות טכנולוגיים מותאמים אישית עבור שוקי האנרגיה, התחבורה והתעשייה. בהתבסס על מורשת החדשנות שלה, ITT משתפת פעולה עם לקוחותיה כדי לספק פתרונות מתמשכים לתעשיות המפתח העומדות בבסיס אורח החיים המודרני שלנו. מטה ITT ממוקם בווייט פליינס, ניו יורק, עם עובדים ביותר מ -35 מדינות ומכירות בכ -125 מדינות. החברה ייצרה הכנסות של 2.5 מיליארד דולר ב-2020. לקבלת מידע נוסף, בקרו www.itt.com.

הצהרות צופות פני עתיד

בדו"ח זה, "ITT", "אנחנו", "שלנו" ו -"אותנו" מתייחסים ל- ITT Inc., תאגיד אינדיאנה וחברות הבת שלו בבעלות מלאה, למעט כפי שצוין אחרת או כמו ההקשר דורש אחרת. בנוסף, דו"ח זה מכיל "הצהרות צופות פני עתיד", שנועדו להיות זכאיות לנמל הבטוח מאחריות שנקבעה על ידי חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים משנת 1995. הצהרות צופות פני עתיד אלה אינן עובדות היסטוריות, אלא מייצגות רק אמונה לגבי אירועים עתידיים המבוססים על ציפיות, הערכות, הנחות ותחזיות עדכניות לגבי העסקים שלנו, התוצאות הכספיות העתידיות והתעשייה שבה אנו פועלים, והתפתחויות משפטיות, רגולטוריות וכלכליות אחרות. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות, בין היתר, התייחסויות להדרכה, תוכניות אסטרטגיות עתידיות והצהרות אחרות המתארות את האסטרטגיה העסקית של החברה, השקפתה, מטרותיה, תוכניותיה, כוונותיה או מטרותיה, וכל דיון בביצועים התפעוליים או הפיננסיים העתידיים שלה.

אנו משתמשים במילים כגון "צפוי", "מעריך", "מצפה", "פרויקט", "מתכוון", "מתכנן", "מאמין", "יעד", "עתיד", "עשוי", "יהיה", "יכול", "צריך", "פוטנציאל", "המשך", "הדרכה" וביטויים דומים אחרים כדי לזהות הצהרות צופות פני עתיד כאלה. הצהרות צופות פני עתיד אינן ודאיות ובמידה מסוימת אינן צפויות וכוללות סיכונים ידועים ולא ידועים, אי-ודאויות וגורמים חשובים אחרים העלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה המובעות או משתמעות מהצהרות צופות פני עתיד כאלה או מסיקים אותן באופן סביר.

כאשר בכל הצהרה צופה פני עתיד אנו מביעים ציפייה או אמונה לגבי תוצאות או אירועים עתידיים, ציפייה או אמונה כזו מבוססת על תוכניות וציפיות נוכחיות של ההנהלה שלנו, שבאה לידי ביטוי בתום לב ומאמינים שיש להם בסיס סביר. עם זאת, לא ניתן להבטיח כי הציפייה או האמונה תתרחש או כי התוצאות הצפויות יושגו או יושגו. מידע נוסף על גורמים שעלולים לגרום לתוצאות או לאירועים בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה הצפויים נכלל בסעיף גורמי סיכון בדוח השנתי שלנו בטופס 10-K, דוחות רבעוניים בטופס 10-Q ומסמכים אחרים שהוגשו מעת לעת לרשות ניירות ערך.

ההצהרות צופות פני עתיד הכלולות בדוח זה מדברות רק נכון למועד זה. איננו מתחייבים (ומתנערים במפורש מכל מחויבות) לעדכן הצהרות צופות פני עתיד, בין אם בכתב ובין בעל פה, כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

ראו את גרסת המקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20210909005090/en/

לפרטים נוספים:

Mark Macaluso
+1 914-641-2064
mark.macaluso@itt.com

מקור: ITT Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זום צוינה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר עבור תקשורת אחודה כשירות ב-2021
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

תנובה בחרה ב-DXC Technology כדי לשנות את שרשרת האספקה שלה
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מכון ויצמן למדע מצטרף לשותפות טלסקופ הענק "מגלן", בראש סדר העדיפויות למדע ברחבי העולם
מכון המחקר הנודע יקדם את הטלסקופ החזק ביותר בעולם, ויחזק את השאיפה הבינלאומית לראות רחוק יותר לחלל עם יותר פרטים מאי פעם

מגן אופק הישראלית נבחרה כאחת מ-250 חברות ה-MSSP הטובות בעולם
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

זוהו מניעה הזדמנות תחרותית עבור עסקים גלובליים עם טכנולוגיה מעודכנת וחדשה ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים שלה
עם 5 אפליקציות חדשות, 3 שירותים חדשים, ו-7 שיפורים משמעותיים בפלטפורמה, Zoho One עוזרת לעסקים לאחד מערכות, נתונים וצוותים. מאז השקתה ב-2017, למעלה מ-400,000 ארגונים בחור ב-Zoho One כמערכת ההפעלה שלהם. במהלך חודשי המשברים הגלובליים והכלכליים, Zoho One זכתה לצמיחה של 60% במונחים של שנה לשנה במספר הלקוחות, ובמקביל מספר האפליקציות הממוצע בו משתמש כל עסק גדל ל-21

חברת מינטי תספק פתרון עולמי מוכח להתמודדות עם התפרצות נגיף הקורונה במהלך שבוע ההתמודדות עם זיהומים
תעשיית הבריאות העולמית מציינת את שבוע מניעת הזיהומים בתאריכים 17-23 באוקטובר, ובה בעת, חברת MINTIE LLC, חברת דור שלישי העוסקת בהמצאות ובחדשנות בתחום מוצרי הטיפול הרפואי, וחברה המשתייכת לברית סביבתית, ממשיכה את מאמצי מניעת הזיהומים שלה כנגד נגיף הקורונה וכנגד וריאנט דלתא.

Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI