דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בהמשך לכניסתה ל-NYSE, ריסקיפייד מציגה צמיחה חזקה של 47% בהכנסות ברבעון השני
בהמשך לכניסתה ל-NYSE, ריסקיפייד מציגה צמיחה חזקה של 47% בהכנסות ברבעון השני
חיים נוי 09/09/21 |  צפיות: 285

בהמשך לכניסתה ל-NYSE, ריסקיפייד מציגה צמיחה חזקה של 47% בהכנסות ברבעון השני

החברה נסחרת בבורסת ניו יורק תחת הסימול "RSKD"

הנהלת החברה תקיים שיחת ועידה היום, 9 בספטמבר, בשעה 8:30 בבוקר (איזור זמן מזרחי)

ניו יורק, 9 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

חברת Riskified Ltd. ("NYSE: RSKD"), פלטפורמה לניהול אירועי הונאות המאפשרת מסחר אלקטרוני ללא קושי, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון ולששת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021. החברה תקיים שיחת משקיעים על מנת לדון בתוצאות אלו היום בשעה 8:30 בבוקר (שעון אזור זמן מזרחי)

"הצמיחה החזקה בסך 47% בהכנסות וצמיחה של 55% בהיקף הסחורות ברוטו, שסיפקנו ברבעון השני של 2021 בהשוואה לרבעון השני של 2020, מעידות כי רבים מאתרי המסחר המקוונים הגדולים בעולם רואים יותר ויותר את פתרון למידת המכונה של ריסקיפייד כפרדיגמה החדשה בניהול הונאות", אמר עידו גל, מייסד שותף ומנכ"ל ריסקיפייד. "אנו גאים מאוד בקבלת הפנים החיובית בשוק להנפקה הטריה שלנו, ונרגשים לקראת המסע הצפוי לנו, בעת שאנו ממשיכים ליהנות מרוח גבית מכיוונם של מספר גורמים שאנו צופים כי ימשיכו להניע את המשך הביקוש לפלטפורמה שלנו".

דגשים עסקיים לרבעון השני של 2021

*לפלטפורמה הצטרפו מספר סוחרים חדשים בולטים במספר קטגוריות מסחר אלקטרוני הצומחות במהירות, בהם כמה שריסקיפייד לא שירתה בעבר (למשל פלטפורמות תשלומים)

*המשך התרחבות במספר שווקים בינלאומיים גדולים, בהם אוסטרליה, סין ובריטניה.

*המשכנו לייעל ולפתח את הפלטפורמה של ריסקיפייד בתגובה לדרישות הדחופות ביותר של הסוחרים שלנו. אלגוריתמי למידת המכונה של ריסקיפייד נחשפו ליותר מ-150 מיליון עסקאות מסחר אלקטרוני חדשות שעובדו דרך הפלטפורמה במהלך הרבעון. החברה גם התאימה אישית את הפלטפורמה שלה עבור מספר סוחרים ארגוניים באמצעות שילוב בין מספר מוצרים של ריסקיפייד.

*חידשנו את השותפות עם Wayfair, אחד מהאתרים הפופולאריים ביותר בעולם למוצרים ביתיים. הרחבת שותפות זו תאפשר לריסקיפייד ו-Wayfair להמשיך ולפתור בעיות מורכבות הקשורות לתהליכי השיטוט באתר, הרכישה והתשלומים.

*לאחר תום הרבעון השני, הושלמה ההנפקה הראשונית לציבור (IPO) ב-2 באוגוסט 2021, שבה גויסו נטו כ-386.7 מיליון דולר.

עיקרי התוצאות הפיננסיות ברבעון השני של 2021

*הכנסות ונפח סחורה ברוטו ("GMV")(1)בסך 55.7 מיליון דולר ו-21.5 מיליארד דולר, בהתאמה, המייצגים צמיחה משנה לשנה של 47% ו-55%, בהתאמה.

*צמיחה ברווח הגולמי מ-20.1 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 ל-33.3 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021, המייצגים צמיחה שנתית של 65%.

*ההפסד הנקי גדל ב-13.2 מיליון דולר, מהפסד של 7.3 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 להפסד של 20.5 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021.

*EBITDA מתואם(2)הציג צמיחה של 2.7 מיליון דולר מ-1.1 מיליון דולר שלילי בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 ל-1.6 מיליון דולר חיובי בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021.

*מזומנים ושווי מזומנים, מזומנים מוגבלים ופיקדונות לטווח קצר בסך 149.7 מיליון דולר נכון ל-30 ביוני 2021, גידול של 29.0 מיליון דולר מ-120.7 מיליון דולר נכון ל-31 בדצמבר 2020, שאינו כולל הכנסות נטו בסך 386.7 מיליון דולר מההנפקה שהושלמה לאחר ה-30 ביוני 2021.

"אנו מרוצים מתנופת הצמיחה הכוללת שלנו משנה לשנה, ואנו מצפים להמשיך ליהנות מצמיחה חזקה בבסיס המסחר האלקטרוני העולמי, המונעת על ידי הרחבת אפשרויות רכישה רב-ערוצית ושיעורי חדירה גבוהים יותר למסחר אלקטרוני", אמרה אגליקה דוצ'בה, סמנכ"לית הכספים של Riskified. "בכוונתנו למנף את הטכנולוגיה הקניינית שלנו, את רשת הסוחרים המורחבת שלנו ואת הנתונים העוצמתיים שאנו ניגשים אליהם כדי להמשיך להניע את ההשקעה עבור הסוחרים שלנו וליצור חוויות קנייה ללא חיכוך עבור הצרכנים. בפרט, אנו נרגשים להמשיך את תוכניות ההתרחבות הגלובליות הממוקדות שלנו".

תחזית פיננסית

בשלושת החודשים שיסתיימו ב-30 בספטמבר 2021, אנו צופים כי נציג:

*הכנסות שינועו בין 50.7 מיליון דולר ל-51.2 מיליון דולר בשנה שתסתיים ב-31 בדצמבר 2021, אנו צופים כי נציג:

*הכנסות בין 224.4 מיליון דולר ל-225.4 מיליון דולר

*הפסד EBITDA מתואם שינוע בין 26.3 מיליון דולר ל-25.3 מיליון דולר(3)

פרטי שיחת ועידהושידור אינטרנט

החברה תארח שיחת ועידה כדי לדון בתוצאותיה הכספיות היום, 9 בספטמבר 2021 בשעה 8:30 בבוקר שעון מזרח (15:30 שעון ישראל). ניתן לגשת לשידור חי של השיחה מאתר קשרי המשקיעים של Riskified בכתובת ir.riskified.com. כשעה לאחר השלמת השיחה החיה, תהיה זמינה גרסה מאוחסנת בארכיון של שידור האינטרנט באתר קשרי המשקיעים של Riskified ir.riskified.com. כדי לגשת לשיחת הוועידה באופן טלפוני, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-877-311-0521 או 1-470-495-9499 למתקשרים מחוץ לארצות הברית ולהיכנס באמצעות מספר מזהה הועידה 8798659. שידור חוזר טלפוני של שיחת הוועידה יהיה זמין עד 16 בספטמבר 2021, החל משעתיים לאחר סיום שיחת הוועידה. כדי לגשת להפעלה החוזרת, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-855-859-2056 או 1-404-537-3406 ולהזין את אותו מזהה שיחת ועידה המפורט לעיל עבור השיחה החיה.

מחווני ביצועי מפתח ומדדים על Non-GAAP

הודעה לעיתונות זו מכילה אינדיקטורים מרכזיים לביצועים כולל GMV, וכן מדדים non-GAAP, כולל EBITDA מותאם והוצאות תפעול non-GAAP.

אנו מגדירים את GMV כערך הדולרי ברוטו של הזמנות שהתקבלו על ידי הסוחרים שלנו ונבדקו באמצעות פלטפורמת ניהול הסיכונים של המסחר האלקטרוני שלנו במהלך התקופה שצוינה, כולל הזמנות שלא אישרנו.

אנו מגדירים את ה- Adjusted EBITDA כרווח נקי (הפסד) המותאם להסרת השפעות ההפרשה למס הכנסה, הכנסות מריבית, נטו, הכנסה אחרת (הוצאה), נטו, פחת והפחתות והוצאות פיצוי מבוססות מניות.

אנו מגדירים הוצאות תפעוליותnon-GAAP כהוצאות תפעול GAAP המותאמות להסרת ההשפעות של פחת והפחתות והוצאות פיצוי מבוססות מניות.

הוצאות תפעול מותאמות של EBITDA ו- non-GAAP הן מדדי non-GAAP שההנהלה והדירקטוריון שלנו משתמשים בהם כמדד משלים לביצועים שלנו מכיוון שהם מסייעים לנו להשוות את הביצועים התפעוליים שלנו על בסיס עקבי, מכיוון שהם מסירים את ההשפעה של פריטים שלדעתנו אינם משקפים ישירות את פעולות הליבה שלנו. אנו משתמשים גם ב- Adjusted EBITDA למטרות תכנון, כולל הכנת התקציב התפעולי השנתי הפנימי שלנו והתחזיות הפיננסיות שלנו, כדי להעריך את הביצועים והיעילות של היוזמות האסטרטגיות שלנו ולהעריך את היכולת שלנו להרחיב את העסק שלנו.

אין לראות בהוצאות התפעוליות המתואם של EBITDA ו- non-GAAPבבידוד, כחלופה או עדיף על הרווח הנקי (הפסד) או על מדדי ביצועים אחרים הנגזרים בהתאם ל- GAAP של ארה"ב. מדדים אלה משמשים לעתים קרובות על ידי אנליסטים, משקיעים וגורמים מעוניינים אחרים כדי להעריך חברות בתעשייה שלנו. על ידי מתן מדדים אלה על non-GAAPיחד עם התאמה למדד ה-GAAP הדומה ביותר בארה"ב, אנו מאמינים שאנו משפרים את ההבנה של המשקיעים לגבי העסק שלנו ותוצאות הפעילות שלנו, כמו גם מסייעים למשקיעים להעריך עד כמה אנו מבצעים את היוזמות האסטרטגיות שלנו.

אין לפרש מדדים אלה שאינם GAAP כאל תוצאה שהתוצאות העתידיות שלנו לא יושפעו מפריטים חריגים או אחרים. להוצאות התפעוליות המותאמות של EBITDA ו- non-GAAP יש מגבלות ככלים אנליטיים בכך שהן אינן משקפות את תשלומי המס שלנו ועלויות מזומנים מסוימות אחרות שעשויות לחזור על עצמם בעתיד, לרבות, בין היתר, דרישות מזומן לעלויות להחלפת נכסים שהוצאו מפחת ומנוטרלים. ההנהלה מפצה על מגבלות אלה על ידי הסתמכות על תוצאות ה-GAAP שלנו בנוסף לשימוש ב- Adjusted EBITDA ובמדדים אחרים שאינם GAAP כמדדים משלימים לביצועים שלנו. המדדים שאינם GAAP המשמשים כאן אינם בהכרח דומים לכיתובים בעלי כותרת דומה של חברות אחרות בשל שיטות חישוב שונות.

עיין בטבלאות שלהלן לקבלת התאמה של מדדים פיננסיים אלה שאינם GAAP לאמצעי GAAP הדומים ביותר באופן ישיר.

אודות Riskified Ltd

Riskified מאפשרת לעסקים לממש את הפוטנציאל המלא של מסחר אלקטרוני באמצעות הפיכתו לבטוח, נגיש ומבוצע בצורה חלקה. ריסקיפייד בנתה את הדור הבא של פלטפורמת ניהול הסיכונים במסחר אלקטרוני, המאפשרת לסוחרים מקוונים לייצר יחסים של אמון עם לקוחותיהם. באמצעות מינוף למידת מכונה המסתמכת על הרשת הגלובלית של הסוחרים, הפלטפורמה של ריסקיפייד מזהה את האדם מאחורי כל פעולה מקוונת, ומסייעת לסוחרים – הלקוחות של ריסקיפייד – לנטרל את האיום וחוסר הוודאות מעסקיהם. ריסקיפייד מניעה מכירות רבות יותר ומקטינה את היקף ההונאות והוצאות תפעול אחרות עבור הסוחרים, ושואפת לספק חוויות לקוח טובות יותר בהשוואה לביצועים שרשמו הסוחרים טרם תחילת השימוש בריסקיפייד. לקבלת מידע נוסף: www.riskified.com

ליצירת קשר:

Investor Relations:
Chris Mammone, The Blueshirt Group for Riskified
ir@riskified.com

Corporate Communications:
Rowena Kelley
press@riskified.com


מקור: Riskified Ltd

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תנובה בחרה ב-DXC Technology כדי לשנות את שרשרת האספקה שלה
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מכון ויצמן למדע מצטרף לשותפות טלסקופ הענק "מגלן", בראש סדר העדיפויות למדע ברחבי העולם
מכון המחקר הנודע יקדם את הטלסקופ החזק ביותר בעולם, ויחזק את השאיפה הבינלאומית לראות רחוק יותר לחלל עם יותר פרטים מאי פעם

מגן אופק הישראלית נבחרה כאחת מ-250 חברות ה-MSSP הטובות בעולם
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

זוהו מניעה הזדמנות תחרותית עבור עסקים גלובליים עם טכנולוגיה מעודכנת וחדשה ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים שלה
עם 5 אפליקציות חדשות, 3 שירותים חדשים, ו-7 שיפורים משמעותיים בפלטפורמה, Zoho One עוזרת לעסקים לאחד מערכות, נתונים וצוותים. מאז השקתה ב-2017, למעלה מ-400,000 ארגונים בחור ב-Zoho One כמערכת ההפעלה שלהם. במהלך חודשי המשברים הגלובליים והכלכליים, Zoho One זכתה לצמיחה של 60% במונחים של שנה לשנה במספר הלקוחות, ובמקביל מספר האפליקציות הממוצע בו משתמש כל עסק גדל ל-21

חברת מינטי תספק פתרון עולמי מוכח להתמודדות עם התפרצות נגיף הקורונה במהלך שבוע ההתמודדות עם זיהומים
תעשיית הבריאות העולמית מציינת את שבוע מניעת הזיהומים בתאריכים 17-23 באוקטובר, ובה בעת, חברת MINTIE LLC, חברת דור שלישי העוסקת בהמצאות ובחדשנות בתחום מוצרי הטיפול הרפואי, וחברה המשתייכת לברית סביבתית, ממשיכה את מאמצי מניעת הזיהומים שלה כנגד נגיף הקורונה וכנגד וריאנט דלתא.

Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים
ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI