דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Intelex מבצעת מהלכים לקידום ההתרחבות הגלובלית של ה-ESG החדשני והפתרונות הסביבתיים הגלובליים שלה
Intelex מבצעת מהלכים לקידום ההתרחבות הגלובלית של ה-ESG החדשני והפתרונות הסביבתיים הגלובליים שלה
חיים נוי 09/09/21 |  צפיות: 287

Intelex מבצעת מהלכים לקידום ההתרחבות הגלובלית של ה-ESG החדשני והפתרונות הסביבתיים הגלובליים שלה

גיבור הקיימות של השנה מייקל טוהי מונה לסגן נשיא לסביבה ולקיימות של Intelex וסטיבן לאבוי מונה למנהל מוצר בכיר לסביבה

טורונטו, קנדה, 7 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Intelex Technologies, ULC, ספקית גלובלית מובילה של תוכנה לניהול סביבה, בריאות, בטיחות ואיכות מבוססת ענן (EHSQ), הודיעה היום על מינויו של מייקל טוהי לסגן נשיא הסביבה והקיימות החדש שלה וסטיבן לאבוי למנהל המוצר הבכיר שלה לסביבה כדי להניע חדשנות מהירה במגזרי הסביבה והקיימות.

קבוצת המודיעין העסקי גם הודיעה היום כי לא רק שטוהי הוכתר לגיבור השנה לקיימות שלה בתוכנית פרסי הקיימות שלה לשנת 2021, חבילת ניהול ה-ESG של Intelex זכתה במוצר השנה. פרסי הקיימות מכבדים את אלה שהפכו את הקיימות לחלק בלתי נפרד מהפרקטיקה העסקית שלהם ומנצלים את תפקידם כדי להשפיע באופן משמעותי על הסביבה. ארגונים בכל הגדלים הגישו מועמדויות לתגמול חברי צוות ולחשיפה לארגונים שלהם, ליוזמות שלהם ולהישגים המופתיים של מנהיגיהם כשהם פועלים לשיפור הסביבה שלנו לדורות הבאים.

"אנחנו כל כך גאים לתגמל ולהכיר את כל הזוכים והמועמדים הסופיים שלנו, כיוון שהם מספקים את המנהיגות והחזון הדרושים כדי להגן על הסביבה שלנו", אמרה מריה חימנס, קצינת המועמדויות הראשית, קבוצת המודיעין העסקי.

עם למעלה מעשור של ניסיון טכנולוגי ותעשייתי מגוון, טוהי יפקח כעת על הפיתוח האסטרטגי ואספקת חבילת הציות הסביבתית הגלובלית של Intelex ופתרון ESG. על ידי הרחבה משמעותית של היכולות וגודל הצוות, טוהי יסייע לשפר את פרופיל ה-ESG של Intelex ולהגדיל את היכולת של הפתרונות של Intelex לענות על הצרכים של השוק העולמי של ימינו. כאשר רגולטורים ובעלי הון גלובליים משתמשים ב-ESG כמדד לסיכון, והתעשייה רואה שינוי דרסטי במיקוד שכמעט ולא נראה בעבר, Intelex ממוקמת באופן ייחודי כדי להנחות את לקוחותיה בנוף המורכב כדי שיוכלו להפוך לחברות המובילות של העתיד.

"Intelex היא חברה שלא רק אומרת שהיא מעריכה את ESG, אלא באמת מאמינה בחשיבות שלה ונוקטת פעולות שבאמת עוזרות ללקוחות שלנו יש השפעות גלובליות חיוביות", אמר טוהי. "זהו כבוד גדול להיכנס לתפקיד סגן נשיא לסביבה וקיימות, שם אוכל להמשיך ולהצמיח את הצוות החדשני שלנו שמתכנן, בונה ומספק את הפתרון המוביל של תוכנת ניהול ESG."

לסטיבן לאבוי, שנמצא באינטלקס כבר תשע שנים, יש רקע באנרגיה ובסביבה, כולל עבודת שטח כגיאולוג באתר לנפט וגז, בדיקות אדמה לכרייה, בתי זיקוק, פסולת וטיפול במים.

ללאבוי הבנה עמוקה ויסודית של תעשיית האנרגיה ודאגות ה-ESG שלה ותניע חדשנות והשקעות במוצרים בטכנולוגיות וכישרון סביב תאימות סביבתית וקיימות.

"המעבר לתפקיד מנהל מוצר בכיר לסביבה לא יכול להיות מרגש יותר ממה שהוא עכשיו. עם העולם המהיר של היום, פעולות מיידיות ויעילות בתחום ה-ESG הן מה שאנחנו צריכים עכשיו יותר מתמיד, ואני לא יכול להיות נרגש יותר להיות מעורב בתהליך כמוני", אמר לאבוי. "עבודה ב-Intelex, עם אנשים בעלי דעות קשות אחרות שיש להם את אותה מטרה סופית של אספקת פתרונות ESG מחוץ לקופסה, יעילים ויעילים, היא כבוד."

Intelex Technologies, ULCהיא מובילה עולמית בתחום איכות הסביבה, הבריאות, הבטיחות ואיכות (EHSQ). מאז 1992, עובדי Intelex ברחבי העולם מחויבים לחדש ולאפשר לארגונים לשלוח את עובדיהם הביתה בבטחה מדי יום, ולהשאיר מאחוריהם עולם בר קיימא יותר לדורות הבאים, ולנהל איכות כך שרק המוצרים הבטוחים והאיכותיים ביותר יגיעו לשוק.

הפלטפורמה והיישומים המדרגיים ומבוססי האינטרנט של Intelex סייעו ללקוחות בכל התעשיות לשפר את הביצועים העסקיים, לצמצם את הסיכון ברחבי הארגון ולהבטיח עמידה מתמשכת בתקנים המקובלים בעולם (למשל ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001) ו- OSHAS 18001) ולדרישות רגולטוריות. כמעט 1,400 לקוחות ב-195 מדינות סומכים על Intelex שתפעיל את יוזמות EHSQ שלהם.

המטה שלה בטורונטו עם משרדים ועובדים אזוריים ברחבי העולם, Intelex הפכה לחברה מדעית תעשייתית בשנת 2019. בשנת 2020 רכשה Intelex את ehsAI, ספקית של פתרון אוטומציה לתאימות בגל הבא המבוסס על SaaS, הממנף אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. לקבלת מידע נוסף אודות Intelex, בקרו באתר www.intelex.com.

קובץ מצורף

SUSTAINABILITY-2021

לפרטים נוספים:

Sandy Smith

Intelex Technologies

2163750484

Sandy.Smith@intelex.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תנובה בחרה ב-DXC Technology כדי לשנות את שרשרת האספקה שלה
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מכון ויצמן למדע מצטרף לשותפות טלסקופ הענק "מגלן", בראש סדר העדיפויות למדע ברחבי העולם
מכון המחקר הנודע יקדם את הטלסקופ החזק ביותר בעולם, ויחזק את השאיפה הבינלאומית לראות רחוק יותר לחלל עם יותר פרטים מאי פעם

מגן אופק הישראלית נבחרה כאחת מ-250 חברות ה-MSSP הטובות בעולם
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

זוהו מניעה הזדמנות תחרותית עבור עסקים גלובליים עם טכנולוגיה מעודכנת וחדשה ב-Zoho One, מערכת ההפעלה לעסקים שלה
עם 5 אפליקציות חדשות, 3 שירותים חדשים, ו-7 שיפורים משמעותיים בפלטפורמה, Zoho One עוזרת לעסקים לאחד מערכות, נתונים וצוותים. מאז השקתה ב-2017, למעלה מ-400,000 ארגונים בחור ב-Zoho One כמערכת ההפעלה שלהם. במהלך חודשי המשברים הגלובליים והכלכליים, Zoho One זכתה לצמיחה של 60% במונחים של שנה לשנה במספר הלקוחות, ובמקביל מספר האפליקציות הממוצע בו משתמש כל עסק גדל ל-21

חברת מינטי תספק פתרון עולמי מוכח להתמודדות עם התפרצות נגיף הקורונה במהלך שבוע ההתמודדות עם זיהומים
תעשיית הבריאות העולמית מציינת את שבוע מניעת הזיהומים בתאריכים 17-23 באוקטובר, ובה בעת, חברת MINTIE LLC, חברת דור שלישי העוסקת בהמצאות ובחדשנות בתחום מוצרי הטיפול הרפואי, וחברה המשתייכת לברית סביבתית, ממשיכה את מאמצי מניעת הזיהומים שלה כנגד נגיף הקורונה וכנגד וריאנט דלתא.

Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים
ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI