דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
חיים נוי 19/01/21 |  צפיות: 224

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין

ניו יורק, 19 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE)

Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

הלוואת הבנייה היא ריבית לא קבועה מבוססת ליבור ואורגנה על ידי Meridian Capital Group והמנהל שלה אליוט קונסטילנגר, שיש לו קשרי עבודה עם Heritage Equity Partners וגם עם Madison Realty Capital. השלמת הפרויקט צפויה ברבעון השני של 2022. Heritage Development, חברת פיתוח וניהול משולבת אנכית, עם מיקוד בפרויקטים של מגורים, מסחר ואירוח, משמשת כקבלנית הראשית של הפרויקט.

הנכס, שנמצא באזור שאושר בתור "אזור הזדמנות כשיר" במסגרת חוק הקיצוץ במיסים והמשרות של 2017, ישתרע על בערך 140,000 רגל רבוע וכולל בסך הכל 150 דירות סטודיו, עם חדר שינה אחד ועם שני חדרי שינה. הדיירים ייהנו מגישה לשירותים רבים מהרמה העליונה, כולל חדר כושר וסטודיו יוגה, חדר משחקים לילדים, מרחב עבודה משותף, חדר אירועים, מרחב חיצוני משותף, גריל על הגג ומרפסת שמש, וגם מכונות ומייבשי כביסה בתוך הדירות. בנוסף, בבניין יש נוף לחזית המים והוא בניין המגורים מסוג A היחיד במרחק הליכה מהמרכז היצירתי ההומה שב-Industry City, וגם מאפשרויות תחבורה רבות, כולל קווי הרכבת התחתית D, N ו-R. בחמש השנים האחרונות, Industry City חוותה שטף של משרות בטכנולוגיה ויצירתיות שהובילו לתחייה נמרצת של האזור כולל פרויקטים רבים של עירוב שימושים, מגורים וחנויות ופרויקטי פיתוח של משרדים.

"סנסט פרק היא שכונה מתפתחת ויצירתית, אבל סובלת ממחסור באפשרויות דיור אטרקטיביות", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל ההשקעות של Madison Realty Capital. "אנחנו שמחים להתבסס על הקשרים שלנו עם Heritage Equity Partners כדי לספק פתרון גמיש ולבצע את ההלוואה הזאת של 53 מיליון דולר שתביא אפשרויות דיור חדשות חיוניות לשכונה הנמרצת ומתפתחת הזאת".

"באזור הזה היו שינויים גדולים בשנים האחרונות, ואין מספיק היצע מגורים לבעלי המשרות שנוצרו באזור הזה", אמר טובי מוסקוביץ, מנכ"ל Heritage Equity Partners. "יש גידול גדול במספר החברות שנכנסות לאזור הזה, אבל לא נבנו מספיק בתי מגורים כדי להכיל את הגידול באוכלוסייה. יש צורך בעוד דיור באזור הזה, יותר דירות להשכרה, ובמיוחד צורך בבנייה חדשה של דירות יוקרה באזור הזה. הפרויקט שלנו יספק את שני הדברים, כי אנחנו מספקים גם דירות בנות השגה וגם דירות יוקרה בשני הבניינים שנבנה באתר הזה. קשה למצוא אתרים באזור הזה שמאפשרים פרויקטים של בניינים רב משפחתיים, ואנחנו שמחים להיות חלק מהפתרון למחסור בדיור באזור הזה".

מייקל ליכטנסטין, נשיא Heritage Equity Partners, מציין שהאזור הזה הוא מקום המפגש בין האזור המכונה South Park Slope ו-Industry city, ולכן מפגש השכונות בין סנסט פרק, Industry City ו-South Park Slope הופך את המיקום הזה למאוד אטרקטיבי ולפרויקט של עירוב שימושים, שמספק מגורים לאנשים מכל רמות ההכנסה שנמשכים לשכונה הזאת".

"תמיד התמקדנו בפרויקטים חלוציים בשכונות חדשות ומתפתחות, ואנחנו שמחים להתקדם עם הפרויקט הזה, שמדגיש את החוזק של הצוות שלנו בפיתוח ובנייה, ומממש את החזון שלנו ויוצר בניין יפה שיתאים לכל התושבים של השכונות האלה. המגיפה עיכבה את כל פרויקטי הפיתוח בעיר ניו יורק, אבל אנחנו שמחים שאנחנו יכולים להתקדם עם הפרויקט הזה מייד הודות לקשרים הוותיקים שלנו עם Madison Realty Capital", הוסיף ליכטנסטין.

אודות Madison Realty Capital

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח עם משרדים אזוריים בשווקים חשובים כולל לוס אנג'לס ודאלאס. MRC, שהוקמה ב-2004, סגרה עסקאות של בערך 13 מיליארד דולר במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות. החברה מנהלת השקעות בארצות הברית בשם בסיס משקיעים גלובלי. MRC היא חברה משולבת במלואה עם יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדלן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדלן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

אודות Heritage Equity Partners

Heritage Equity Partners הוקמה על ידי טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין ב-2008, ונמצאת בחזית של פרויקטי בנייה חדשניים וקהילתיים. Heritage Equity Partners פיתחה הרבה פרויקטים ידועים, כגון Spire Lofts, Williamsburg Hotel, 25 Kent והמנהלים שלה היו בין המפתחים הראשונים בווילה משבורג, לונג איילנד סיטי ועכשיו הם מפתחים במוט הייבן ודרום ברונקס.

אודות Meridian Capital Group

Meridian Capital Group שהוקמה ב-1991 היא עושת העסקאות הכי פעילה באמריקה ואחת היועצות המובילות בארה"ב במימון, השקעות והשכרה קמעונאית של נכסים מסחריים. ב-2019 מרידיאן סגרה מימון בסכום של יותר מ-40 מיליארד דולר אצל יותר מ-250 מלווים שונים. מרידיאן מייצגת רבים ממשקיעי ומפתחי הנדלן המובילים בעולם ולפלטפורמה הנרחבת של החברה יש פרקטיקות מיוחדות למערך רחב של סוגי נכסים, כולל משרדים, קמעונאות, רב משפחתי, מלונות, עירוב שימושים, תעשייה ונכסים לרפואה ודיור לקשישים. המטה של מרידיאן מצא בעיר נין יורק עם משרדים בניו ג'רזי, מרילנד, אילינוי, אוהיו, פלורידה וקליפורניה.

קובץ מצורף:

לפרטים נוספים:

 

Nathaniel Garnick/Grace Cartwright
Madison Realty Capital
(212) 257-4170
madisonrealty@gasthalter.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021
בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה באפריקה
בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020

אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל
יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בעבודה צמודה עם הקהילה העסקית בישראל, הצטרפה לניוז דיירקט News Direct כנציגת המכירות המורשית שלה בשוק הישראלי

אינפינידום משלימה בהצלחה פעילויות טיסה בתרחיש של "שיבושי GPS"
infiniDome Ltd., חברת אבטחת ה-GPS, הודיעה היום על ההשלמה המוצלחת של ניסויי טיסה של UAS שנערכו בתרחיש של שיבושי GNSS. טיסת הניסוי הייתה חלק מיוזמת נעמה, פרויקט שמטרתו להרחיב את הגבולות של פעילות BVLOS (מחוץ לקשר עין) ולהאיץ את האימוץ של UAS בסביבות עירוניות.

כנס מקוון של JETRO -- החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי - ב-3 במרץ 2021.
ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של התערוכה העולמית 2025 יערכו כנס מקוון "החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי" ב-3 במרץ 2021.

Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tokyo מדגישים את פרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי
מורי בילדינג ו-Aman Resorts יוצרות שותפות לפרויקט פיתוח גדול בלב טוקיו

Sophi.io היא עכשיו שותפת טכנולוגיה של וורדפרס VIP
WordPress VIP, הספקית המובילה של וורדפרס לארגונים, הוסיפה את Sophi.io, מערכת של בינה מלאכותית מתוצרת The Globe and Mail, לתוכנית השותפים הטכנולוגיים היוקרתית שלה. סופי מצטרפת לקבוצה קטנה של חברות טכנולוגיה ארגונית שמשרתות את הלקוחות של VIP, והשותפה הראשונה שתספק אצירת תוכן אוטומטית מופעלת על ידי בינה מלאכותית בנוסף לפתרונות הניתוחים המנבאים וחומות התשלום שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI