דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
חיים נוי 19/01/21 |  צפיות: 231

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה

מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

רנסילייר, ניו יורק, 18 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Taconic Biosciences, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות של מודלים של בעלי חיים בגילוי תרופות, הודיעה על הרחבת תיק האימונו אונקולוגיה שלה.

אימונו אונקולוגיה היא עדיפות מובילה במחקר כי היא משתמשת במערכת החיסונית של הגוף עצמו כדי לטפל ביעילות בסוגים מסוימים של סרטן. מודלי בעלי חיים של גידולים סינגניים ממלאים תפקיד קריטי כי הם משתמשים בעכברים סטנדרטיים שהורבעו במעבדה ויש להם מערכת חיסונית כשירה, שנחוצה כדי להעריך טיפולים מווסתי חיסון. למודלים האלה מחדירים גידולי עכברים שמקורם ברקע של אותו זן; הדמיון הגנטי הזה בין הגידול והמארח מונע דחייה של הגידול על ידי המארח.

אחד השיקולים בשימוש במודלים סינגניים הוא שתרופות פוטנציאליות מסוימות גורמות לתגובה חיסונית שלילית שלא רואים בבני אדם. עכברים סטנדרטיים עשויים לפתח נוגדנים נגד התרופה (ADA), שיכולים לנטרל את התרופה או אפילו לגרום לאנפילקסיס (תגובה חיסונית חריפה). זה יכול למנוע מהחוקרים לקבוע את היעילות של התרופה במחקר קדם קליני.

העכברJh של טקוניק, שאין לו תאי B אבל נשארו לו תאים חיסוניים מסוגים אחרים, כמו תאי T שחשובים בהערכה של טיפולים אימונולוגיים, נמצא בשימוש רחב כדי להתגבר על הבעיה הזאת. משום שהעכבר Jh לא יכול להפיק ADA, אין נטרול או השפעה פרמקוקינטית על התרופה או סיכון של אנפילקסיס. העכבר Jh של טקוניק היה בעבר זמין רק ברקע של BALB/c, ולכן היה ישים רק בחלק מהמחקרים על גידולים סינגניים. העכבר Jh החדש ברקע C57BL/6 מרחיב את השימוש לכיסוי של רוב המחקרים.

"טקוניק מחויבת ליצירת מודלי עכברים חשובים באימונו אונקולוגיה וגם להקל את הגישה אליהם בגילוי תרופות", שיתף ד"ר מייקל סיילר, סגן נשיא למודלים מסחריים בטקוניק. "העכבר Jh זמין בכל העולם גם לחוקרים ללא כוונת רווח וגם לחוקרים עם כוונת רווח, כולל חברות מחקרים קליניים".

קוהורטים של שתי הגרסאות של העכבר Jh, C57BL/6 ו-BALB/c, זמינות להספקה מיידית.

המודלים Jh הם רק היבט אחד מתיק האימונו אונקולוגיה של טקוניק, שכולל עכברים מואנשים שמבוססים על CIEA NOG mouse® עם הכשל החיסוני פלוס יצירת מודלים לפי הזמנה ופתרונות לניהול מושבות.

למידע נוסף על עכברי Jh, התקשרו עם טקוניק בטלפון 1-888-TACONIC (888-822-6642) בארה"ב, +45 70 23 04 05 באירופה או בדואל info@taconic.com.

אודות Taconic Biosciences, Inc.

Taconic Biosciences היא מובילה גלובלית מורשית באופן מלא במודלים ושירותים של מכרסמים מהונדסים גנטית. טקוניק שהוקמה ב-1952 מספקת את פתרונות בעלי החיים הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו לרכוש, ליצור לפי הזמנה, להרביע, לטפל טיפול מקדים, לבדוק ולהפיץ מודלי מחקר רבי ערך בכל עולם. טקוניק, מומחית במודלים של עכברים וחולדות מהונדסים גנטית, מיקרוביום, מודלים אימונו- אונקולוגיים של עכברים ושירותים משולבים של תכנון והרבעת מודלים, מפעילה שלוש מעבוד שירות ושישה מתקני הרבעה בארה"ב ואירופה, מקיימת קשרים עם מפיצים באסיה ויש לה יכולות משלוח להספקת מודלים של בעלי חיים בכל מקום כמעט בעולם.

לפרטים נוספים:

Kelly Owen Grover
Director of Marketing Communications
518-478-6095
kelly.grover@taconic.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021
בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה באפריקה
בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020

אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל
יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בעבודה צמודה עם הקהילה העסקית בישראל, הצטרפה לניוז דיירקט News Direct כנציגת המכירות המורשית שלה בשוק הישראלי

אינפינידום משלימה בהצלחה פעילויות טיסה בתרחיש של "שיבושי GPS"
infiniDome Ltd., חברת אבטחת ה-GPS, הודיעה היום על ההשלמה המוצלחת של ניסויי טיסה של UAS שנערכו בתרחיש של שיבושי GNSS. טיסת הניסוי הייתה חלק מיוזמת נעמה, פרויקט שמטרתו להרחיב את הגבולות של פעילות BVLOS (מחוץ לקשר עין) ולהאיץ את האימוץ של UAS בסביבות עירוניות.

כנס מקוון של JETRO -- החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי - ב-3 במרץ 2021.
ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של התערוכה העולמית 2025 יערכו כנס מקוון "החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי" ב-3 במרץ 2021.

Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tokyo מדגישים את פרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי
מורי בילדינג ו-Aman Resorts יוצרות שותפות לפרויקט פיתוח גדול בלב טוקיו

Sophi.io היא עכשיו שותפת טכנולוגיה של וורדפרס VIP
WordPress VIP, הספקית המובילה של וורדפרס לארגונים, הוסיפה את Sophi.io, מערכת של בינה מלאכותית מתוצרת The Globe and Mail, לתוכנית השותפים הטכנולוגיים היוקרתית שלה. סופי מצטרפת לקבוצה קטנה של חברות טכנולוגיה ארגונית שמשרתות את הלקוחות של VIP, והשותפה הראשונה שתספק אצירת תוכן אוטומטית מופעלת על ידי בינה מלאכותית בנוסף לפתרונות הניתוחים המנבאים וחומות התשלום שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI