דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
חיים נוי 15/01/21 |  צפיות: 261

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.

דובר, דלאוור, 14 בינואר 2021, (ACCESSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

לפי תנאי הסכם המסגרת, כל הצדדים יפעלו ביחד כדי לפתח פרויקטים של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות (BESS) ליתיום יון שונות ברחבי העולם. PGTK, באמצעות החברה הבת בבעלות מלאה שלה Pacific Green Energy Storage Technologies, Inc., תנהל את הביצוע הכולל של כל פרויקט, כולל תכנון המערכת, שילוב ומיטוב מסחרי, ואילו SEG תייצר את הטכנולוגיה של הסוללות כיצרנית הציוד.

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "מגזר ה-BESS ברחבי העולם מתפתח בקצב עצום ועם החתימה על הסכם מסגרת זה, שילבנו עכשיו את היכולות הקיימות של PGTK אחרי הרכישה של חברת טכנולוגיות ה-BESS הבריטית Innoergy Limited עם כושר הייצור, הטכנולוגיה והמומחיות של SEG כדי להבטיח שנוכל לענות על הביקוש במגזר הגדל במהירות הזה".

ג'יימס גרטון, המנהל הטכני של Pacific Green Energy Storage Technologies, Inc., אמר: "SEG ביססה את עצמה כאחת ממשלבות טכנולוגיות BESS הכי גדולות ועם המוניטין הרב ביותר בעולם, ועם מרכזי ייצור מוסמכים רבים, אנחנו בטוחים שיש לה את כושר הייצור שנחוץ כדי לענות על הצרכים של צנרת הפרויקטים שלנו".

גארת דולי, סגן הנשיא של Pacific Green Energy Storage Technologies, Inc., הוסיף: "סוללות ליתיום יון, שזיהינו שהן הכי מתאימות לפרויקטים שלנו בגלל צפיפות האנרגיה הגבוהה שלהן, היסטוריית הבטיחות וחיי שירות ארוכים, הן אבן הפינה בפיתוח BESS מתקדמות. הסכם המסגרת הזה ישלב את הניסיון הקיים שלנו והידע בתעשייה עם ההיסטוריה הארוכה של SEG בייצור סוללות ליתיום יון כדי להבטיח פרויקטים ממוטבים מבחינה מסחרית ואמינים מבחינה טכנולוגית".

SEG, שהיא מיזם משותף בין Shanghai Electric Group Co., Ltd. ("Shanghai Electric") ו-Guoxuan High-tech Co., Ltd.,, מפעילה מרכזי ייצור וניהול שרשרת האספקה בין הכי גדולים ומתקדמים בעולם. Shanghai Electric (SHA: 601727), שיש לה 70,000 עובדים והכנסה תפעולית של יותר מ-20 מיליארד דולר, מספקת תמיכה תעשייתית חזקה ועשרות שנים של מומחיות בייצור ושילוב של ציוד מכני.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אנרגיה של BESS ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות ובקרת הפליטות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com.

אודות Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd.

Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. היא מיזם משותף בין Shanghai Electric Group Co., Ltd. ו-Guoxuan High-tech Co., Ltd.. עם מתקני ייצור רבים והיסטוריה ארוכה בייצור טכנולוגיות וניהול שרשראות אספקה, SEG ממצוות היטב לספק טכנולוגיית BESS ליתיום יון ברחבי העולם.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc .

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021
בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה באפריקה
בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020

אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל
יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בעבודה צמודה עם הקהילה העסקית בישראל, הצטרפה לניוז דיירקט News Direct כנציגת המכירות המורשית שלה בשוק הישראלי

אינפינידום משלימה בהצלחה פעילויות טיסה בתרחיש של "שיבושי GPS"
infiniDome Ltd., חברת אבטחת ה-GPS, הודיעה היום על ההשלמה המוצלחת של ניסויי טיסה של UAS שנערכו בתרחיש של שיבושי GNSS. טיסת הניסוי הייתה חלק מיוזמת נעמה, פרויקט שמטרתו להרחיב את הגבולות של פעילות BVLOS (מחוץ לקשר עין) ולהאיץ את האימוץ של UAS בסביבות עירוניות.

כנס מקוון של JETRO -- החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי - ב-3 במרץ 2021.
ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של התערוכה העולמית 2025 יערכו כנס מקוון "החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי" ב-3 במרץ 2021.

Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tokyo מדגישים את פרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי
מורי בילדינג ו-Aman Resorts יוצרות שותפות לפרויקט פיתוח גדול בלב טוקיו

Sophi.io היא עכשיו שותפת טכנולוגיה של וורדפרס VIP
WordPress VIP, הספקית המובילה של וורדפרס לארגונים, הוסיפה את Sophi.io, מערכת של בינה מלאכותית מתוצרת The Globe and Mail, לתוכנית השותפים הטכנולוגיים היוקרתית שלה. סופי מצטרפת לקבוצה קטנה של חברות טכנולוגיה ארגונית שמשרתות את הלקוחות של VIP, והשותפה הראשונה שתספק אצירת תוכן אוטומטית מופעלת על ידי בינה מלאכותית בנוסף לפתרונות הניתוחים המנבאים וחומות התשלום שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI