דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
חיים נוי 14/01/21 |  צפיות: 285

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020

סן חואן, 13 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

תוכנית המענקים, עכשיו בשנתה השנייה, מכירה בעשרה מקבלים מכל רחבי האי -- ממרכז סן חואן ועד האי ויקס -- שפועלים במגוון רחב של נושאים. בין הפרויקטים של המקבלים: ללמד אנשים צעירים על ריבונות מזון, חיזוק התמיכה בנוער להטב"ק+ ברחבי האי, העלאת המנהיגות של צעירים שחורים ושימוש באומנות כאמצעי ליצירת מעורבות פוליטית של פוארטו ריקנים צעירים.

"הצעירים בפוארטו ריקו נתקלים בתנאי מחייה מהגרועים ביותר מזה דורות, מההוריקן מריה דרך רעידות אדמה ועד למגיפה", אמרה קארינה קלאודיו בטנקור, המנהלת של פרויקט פוארטו ריקו של החברה הפתוחה. "למרות האתגרים האלה, ההנהגה שלהם שינתה את הנוף הפוליטי של האי והביאה לסילוקו של המושל הקודם ריקרדו רוסלו, ולתבוסה של השליטה הדו מפלגתית הקולוניאלית במימשל של פוארטו ריקו".

בטנקור המשיכה: "הפרויקטים האלה משקפים את המגוון הרחב של רעיונות ויוזמות שיעזרו לחולל עוד שינוי בפוארטו ריקו ויעזרו לבנות כוח ולהגביר את קולן של קהילות שלעיתים תכופות מדי מושארות מחוץ לדיונים הפוליטיים ועל מדיניות".

תוכנית המענקים לצעירים בפוארטו ריקו ממשיכה את המחויבות של החברה הפתוחה להשקיע בצעירים באי ולבנות אצלם כוח. החברה הפתוחה פועלת בפוארטו ריקו מאז 2013, ותומכת במגוון של ארגונים, תנועות ואנשים שתורמים לחיזוק החברה האזרחית, ההשתתפות האזרחית, שקיפות ונשיאה באחריות של המימשל בארכיפלג ובגולה. עד היום, החברה הפתוחה השקיעה 20 מיליון דולר בנושאים שקשורים לפוארטו ריקו -- ומתכוונת להמשיך להשקיע בשנים הבאות.

"כאפרו- פוארטו ריקני צעיר, אני גאה בהזדמנות ללוות את העבודה עם הקבוצה החדשה של מקבלי מענקים צעירים", אמר לוידמר דופרי, מתאם משותף של המענקים. "בשנים האחרונות, צעירים פוארטו ריקנים רבים נאלצו לעזוב את האי בחיפוש אחרי הזדמנויות טובות יותר, הבריחו אותם האתגרים והמשברים השונים שעוברים על הארכיפלג. המענקים האלה מאפשרים לאנשים צעירים כמוני להמציא מחדש את הקהילות שלהם ולדרוש צדק חברתי וזכויות אדם מהבית שלהם ועבורו. המטרה היא שהאנשים הצעירים האלה ימשיכו לחלום, להיאבק ולסלול את הדרך לדורות הבאים של מנהיגים ופעילים צעירים מפוארטו ריקו שמגיעים לנו".

"זה כבוד להשתתף שוב כמתאם של מענקי הצעירים -- תוכנית שבשנתה השנייה ממשיכה להסתמך על הכוח הרב של צעירי פוארטו ריקו", אמר אלוורו פרננדז, מתאם משותף של המענקים. בקבוצה החדשה הזאת, אני רואה ביטוי לגיוון וההתנגדות הקולקטיבית של התנועות החברתיות של פוארטו ריקו -- תנועות שלמרות אי ודאות כה רבה לא מפסיקות לצמוח ולהתחזק. אני רואה בעשרת האנשים הצעירים האלה את האהבה שיש בהם לפוארטו ריקו ואת אומץ שהם חולקים כדי להמשיך במאבק לעתיד טוב יותר. אני מברך את כל המקבלים".

טווח הגילים של מקבלי המענקים הוא 18 עד 27. הם יקבלו עד $50,000 תמורת עבודה במשרה מלאה בפרויקטים שלהם במשך 18 חודשים.

המקבלים של מענקי הצעירים בפוארטו ריקו

Edrimael Delgado Reyes (כינויי גוף: הוא, לו, שלו) יפתח מרחבים קוויריים לקהילת הלהטב"ק+ בפוארטו ריקו באמצעות LaBoriVogue, מעבדה שמשתמשת באופנה כגורם של שינוי אישי וצדק קולקטיבי.

Luis Mi Rodríguez-Rodríguez (כינויי גוף: הם, לה, שלה) ייצרו תוכן עבור קהילת הלהטב"ק+ באמצעות Pólvora Colectiva Cuir, קולקטיב מדיה דיגיטלית שיוצר מרחבים בטוחים לדיון וויכוחים בקהילות הקווירים.

Camil Libertá Valentín Arce (כינויי גוף: היא, לה, שלה) תפתח את Amarilla, סדנא וגן קהילתי שמציעים משאבים לחיים יותר מכובדים למקופחים באגואדייה באמצעות אומנות ואגרו אקולוגיה.

Cristian J. Laracuente Vázquez (כינויי גוף: הוא, לו, שלו) ינהל את Taller Lumpen, פרויקט שמפתח אומנות רחוב ככלי לחינוך וחיברות ממשאבים חיוניים כדי להיאבק באי שוויון במאיאגז.

Venus A. Páez Hernández (כינויי גוף: היא, לה, שלה) תפתח את פרויקט S.A.L.V.A. (ויקז משיגה ריבונות מזון אגרו אקולוגית), עם משימה לספק משאבים חינוכיים כדי לקדם פיתוח של עסקים חקלאיים.

Jesef Reyes Morales (כינויי גוף: הוא, לו, שלו) יפתח את Semillas de Apoyo Mutuo en Utuado, פרויקט לקידום ריבונות מזון וארגון מקומי של עובדי החקלאות בטטואן, קהילה באוטואדו.

Anna Margarita (כינויי גוף: היא, לה, שלה) היא מייסדת משותפת של Caribana Coop, קואופרטיב בבעלות עובדים שמבקש ליצור מרחבים וכלים כדי להמציא מחדש את החינוך שלנו ואת הקשרים הכלכליים, החברתיים והקשר לאדמה.

Jun Díaz González (כינויי גוף: הוא, להם, שלהם) יוביל את Flor de Loto, פרויקט מנטורינג שמתמקד בזכויות אדם ונוער להט"ב בשטח וקגואס ובקהילות שסביבה.

María José (כינויי גוף: היא, להם, שלהם) תפתח את בית החסד, קולקטיב נגד גזענות טרנס פמיניסטי שמקדם עזרה הדדית, צדק כלכלי והתפתחות אומנותית של אנשים לא לבנים לא בינריים טרנס פמיניסטיים.

Cristian Eduardo Martínez Medina (כינויי גוף: הוא, לו, שלו) יפתח את Escuela de Liderazgo Político y Comunitario, פרויקט שמבקש לתמוך במרחב קהילתי למנהיגים שחורים צעירים ביבוקואה.

לפרטים נוספים:

Office of Communications
Open Society Foundations 
(212) 548-0668
media@opensocietyfoundations.org

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021
בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה באפריקה
בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020

אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל
יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בעבודה צמודה עם הקהילה העסקית בישראל, הצטרפה לניוז דיירקט News Direct כנציגת המכירות המורשית שלה בשוק הישראלי

אינפינידום משלימה בהצלחה פעילויות טיסה בתרחיש של "שיבושי GPS"
infiniDome Ltd., חברת אבטחת ה-GPS, הודיעה היום על ההשלמה המוצלחת של ניסויי טיסה של UAS שנערכו בתרחיש של שיבושי GNSS. טיסת הניסוי הייתה חלק מיוזמת נעמה, פרויקט שמטרתו להרחיב את הגבולות של פעילות BVLOS (מחוץ לקשר עין) ולהאיץ את האימוץ של UAS בסביבות עירוניות.

כנס מקוון של JETRO -- החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי - ב-3 במרץ 2021.
ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של התערוכה העולמית 2025 יערכו כנס מקוון "החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי" ב-3 במרץ 2021.

Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tokyo מדגישים את פרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי
מורי בילדינג ו-Aman Resorts יוצרות שותפות לפרויקט פיתוח גדול בלב טוקיו

Sophi.io היא עכשיו שותפת טכנולוגיה של וורדפרס VIP
WordPress VIP, הספקית המובילה של וורדפרס לארגונים, הוסיפה את Sophi.io, מערכת של בינה מלאכותית מתוצרת The Globe and Mail, לתוכנית השותפים הטכנולוגיים היוקרתית שלה. סופי מצטרפת לקבוצה קטנה של חברות טכנולוגיה ארגונית שמשרתות את הלקוחות של VIP, והשותפה הראשונה שתספק אצירת תוכן אוטומטית מופעלת על ידי בינה מלאכותית בנוסף לפתרונות הניתוחים המנבאים וחומות התשלום שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI