דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
חיים נוי 04/12/20 |  צפיות: 303

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה

למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

אודנסה, דנמרק, 3 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

תוך חמש שנים בלבד, הזנקי רובוטים שנמצאים באודנסה, דנמרק -- בירת הרובוטים של אירופה - משכו יותר מ-976 מיליון דולר. השנה, אל היזמים הדנים המקומיים יצטרפו חברות מ-RobotUnion Super Stars, הפיינליסטים של התוכנית הפן אירופית להאצת רובוטים. האירוע הוא בחסות Vækstfonden, קרן ההשקעות של מדינת דנמרק, מתוך מטרה לחבר בין יזמים דנים מובילים שמחפשים מימון ומשקיעים בינ"ל מובילים שמחפשים את "התרנגולת שמטילה ביצי זהב" הבאה בעולם הרובוטיקה.

ב-9 בדצמבר, קבוצה שנבחרה בקפידה של מיזמי רובוטים המחפשים מימון יציגו את פתרונות האוטומציה פורצי הדרך שלהם במגוון רחב של ענפים בפסגת המשקיעים של אודנסה של השנה. הפסגה של 2020 מתקיימת כאירוע וירטואלי כדי לשתף משתתפים מכל חלקי אירופה ולתת גישה לקהל חדש תוך שמירה על הגבלות קוביד-19 שחלות.

בנוסף לפיצ'ים של 15 יזמי רובוטים, האירוע יכלול דברים של אנשים חשובים בתעשיית הרובוטים הגלובלית, בכללם יורגן פון הולן, נשיא Universal Robots ודיטר קרפט, מנהל כללי של Trumpf Venture GmbH. גם קואונג נגויין, המנכ"ל והמייסד של NTPC Consult, יהיה נוכח כדי לתת תובנות למשקיעים.

גם יפה קופוד, שר החוץ של דנמרק, ופטר רהבק יול, ראש העיר אודנסה, ידברו מדוכן הנואמים באירוע האקסקלוסיבי הזה שכבר משך 250 משתתפים, כולל 100 משקיעים מדנמרק ומחו"ל. יצירת החיבורים תימשך אחרי האירוע עצמו, וחומרים מפסגת המשקיעים של אודנסה יהיו זמינים לפי דרישה.

מיזמי הרובוטים שמחפשים מימון מבקשים לגייס בין 500,000 ל-2.4 מיליון דולר לכל חברה מהמשקיעים.

הנה התוכנית של פסגת המשקיעים של אודנסה של השנה. משקיעים יכולים עדיין להירשם לאירוע דרך הקישור הזה.

יתר על כן, פסגת המשקיעים של אודנסה מגובה עכשיו כל השנה על ידי פלטפורמה דיגיטלית בכתובת odenseseedandventure.dk שבה Odense Seed and Venture משתמשת בכלי Dealroom כדי להציג סקירה של הזנקים ומשקיעים בתחום הרובוטיקה. המשקיעים המיוצגים כאן כוללים 130 קרנות הו סיכון, וגם 185 משקיעים ואנג'לים פרטיים. ביחד הם השקיעו 6 מיליארד כתר דני בהזנקים דנים על פני חמש שנים.

העיר אודנסה היא המרכז של אשכול הרובוטיקה של אודנסה, שכולל יותר מ-130 מיזמים שפעילים בתחומי הרובוטיקה, אוטומציה ותעשייה 4.0. סביבת הרובוטים נושאת הפירות בדנמרק הצמיחה הצלחות בינ"ל כמו Universal Robots, Mobile Industrial Robots ו-Blue Ocean Robotics, שהמטה של כל אחת הן נמצא באודנסה. האירוע פסגת המשקיעים של אודנסה הוא קיצור דרך לקבלת תובנות על הסביבה הזאת, והזדמנות לפגוש את כוכבי הרובוטים של המחר.

הנה רשימה של הטכנולוגיות והמיזמים שיוצגו למשקיעים בפסגת המשקיעים של אודנסה השנה.

תמונות כאן

אנשי קשר

Malene Grouleff
Grouleff Communications
Malene@grouleff.it
+45 28915809

מקור:Odense Investor Summit

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI