דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
חיים נוי 04/12/20 |  צפיות: 286

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה

מונטריאול, 3 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

"אנחנו שמחים לקבל את אנני להנהלה הבכירה של בומברדייה", אמר אריק מרטל. "היא מנהלת מוכחת עם ניסיון רב במימשל תאגידי, ציות, חוקי ניירות ערך ועסקאות פיננסיות ואסטרטגיות תומכות מורכבות. בזכות המומחיות המשפטית העמוקה של אנני והחריפות העסקית היא תוספת מצוינת לחברה שלנו".

אנני מביאה יותר מעשרים שנות ניסיון בתחומים של דיני חברות ומסחר, ובתפקידה האחרון הייתה סגנית נשיא ביצועית של Stornoway Diamonds, שם ניהלה פונקציות שונות, כולל משפטים, פיתוח תאגידי, פיננסים והגנה על נכסים. לפני שהצטרפה ל-Stornoway Diamonds היא הייתה יועצת משפטית בכירה של חטיבת עפרות הברזל במזרח קנדה של Cliffs Natural Resources. לפני זה, אנני עסקה בעריכת דין במשך יותר מ-12 שנים בקבוצות דיני העסקים של Stikeman Elliott and Blake, Cassels and Graydon, כולל ארבע שנים במשרד של בלייק בבייג'ינג. יש לה תואר במשפטים מהאוניברסיטה של אוטווה, ו-MBA לבכירים מתוכנית קלוג- שוליץ' והיא חברה בלשכת עורכי הדין של קוויבק.

"אנני תהיה תוספת מצוינת להנהלה הבכיר של בומברדייה. הניסיון הנרחב שלה, המרץ ושיקול הדעת ישרתו אותנו היטב כשאנו משלימים את המיצוב מחדש האסטרטגי שלנו ומתמקדים בהשגת מלוא הפוטנציאל של עסקי התעופה המובילים בענף שלנו", הוסיף מרטל.

"כשאנו מקדמים בברכה את אנני בחברה שלנו, ברצוני גם להודות לסטיב על תרומתו הרבה לבומברדייה, כולל התפקיד הקריטי שמילא במיצוב מחדש האסטרטגי שלנו. סטיב עמד בראש המשאים ומתנים המוצלחים שהובילו למכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום, למכירה של עסקי מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems ולמכירה של עסקי המטוסים האזוריים ל-Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.. יש לציין שכל אלה הושגו באחת התקופות הכי מאתגרות בענף התחבורה. כשהמיצוב מחדש האסטרטגי קרוב להשלמה, סטיב בחר לחפש אתגרים חדשים מחוץ לחברה ואנו מאחלים לו כל טוב בפעילותו העתידית".

אודות בומברדייה

עם יותר מ-52,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה הוא שם מסחרי של Bombardier Inc. או החברות הבנות שלה.

למידע נוסף:

Jessica McDonald
Media Relations and Public Affairs 
Bombardier Inc.
+1 514 262 7255
Jessica.mcdonald@bombardier.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI