דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
חיים נוי 03/12/20 |  צפיות: 287

 

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה

דובר, דלאוור, 3 בדצמבר 2020, ((ACCESSWIRE:

Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לקבוצת אמקסט, שהוקמה ב-1983, יש היסטוריה של 37 שנים מוצלחות בערב הסעודית בפיתוח קבוצה עסקית מגוונת, עם תיק שכולל ייצור והספקה של חומרי בניין, השקעה ופיתוח של נכסים, ושירותי ייעוץ.

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "ממלכת ערב הסעודית, כחלק מהמסגרת האסטרטגית שלה "חזון 2030" שלפיה 9.5 GW מהאנרגיה של הממלכה תסופק על ידי אנרגיה מתחדשת עד 2030, תעבור צמיחה מהירה, ואנחנו מאוד גאים ליצור שותפות עם קבוצת אמקסט כדי להבטיח שנמצב את פסיפיק גרין כמובילה. עם קבוצת אמקסט, אנחנו חוברים לארגון שמביא עשרות שנים של ניסיון ממקור ראשון בשוק הספציפי והיסטוריה מצוינת של הספקת פתרונות מובילים בענף באזור".

אמר חשוגג'י, יו"ר קבוצת אמקסט, אמר: "אנחנו מאמינים שהשילוב של הניסיון שלנו והכרת השוק הסעודי, יחד עם תיק הטכנולוגיות של פסיפיק גרין והקשרים עם PowerChina, מהווה בסיס של שותפות נהדרת והזדמנות להציע הרבה טכנולוגיות משלימות בשוק הזה".

סקוט הוסיף: "הטכנולוגיות של פסיפיק גרין, במיוחד במגזרי החשמל הסולרי, התפלה ומערכות של סוללות לאגירת אנרגיה (BESS), מספקות את הפתרון המושלם לביקוש הגדל בממלכה, ואנחנו נרגשים להשתמש בקשרים שהורווחו ביושר של קבוצת אמקסט כדי לתרום להשגת היעדים של חזון 2030. באמצעות המיזם המשותף שינהלו היו"ר סלמן עלירזה והמנהל הכללי בר מקלין, אנחנו בטוחים שניצור צמיחה מהירה בכל האזור".

קבוצת אמקסט מפוקחת על ידי המייסד, אמר חשוגג'י, שחבר במועצות מנהלים של הרבה חברות משפיעות וגופים ממשלתיים בממלכה ומשמש כעת יועץ אסטרטגי לעיר הפיתוח החדשה הבולטת של הממלכה, העיר הכלכלית המלך עבדאללה (KAEC). בראש צוות ההנהלה של קבוצת אמקסט עומד המנהל הכללי סלמן עלירזה, שהרקע שלו כולל תפקידים שונים של הקמה, ביצוע וניהול בכיר במגזר הפיתוח העסקי בממלכת ערב הסעודית, בנוסף לתואר MBA מבית הספר לעסקים של לונדון.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. האסטרטגיה של החברה היא לבנות באמצעות פיתוח אורגני ורכישות תיק של טכנולוגיות תחרותיות בחזית הטכנולוגיה הרשומות כפטנטים שמיועדות לעמוד בתקנים הסביבתיים שהולכים ומחמירים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com.

אודות Amr Khashoggi Trading Company Limited (קבוצת אמקסט):

קבוצת אמקסט מפתחת חברות כבר קרוב לארבעה עשורים, כולל Global Gypsum Company (3G), Moghrabi Decor Services (MDS) ו-Qaderoon Business Disability Network. קבוצת אמקסט ממשיכה להרחיב את הפעילות הנוכחית שלה וליטול הזדמנויות עסקיות חדשות בערב הסעודית באזור מועצת המפרץ לשיתוף פעולה.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI