דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
חיים נוי 02/12/20 |  צפיות: 285

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח

התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

ליסבורג, וירג'יניה, 1 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Cofense®, המובילה הגלובלית בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג (פישינג), הציגה היום את מרכז המשאבים החדש של קונפנס. קונפנס שינתה לגמרי את מרכז המשאבים המרכזי שלה, שנקרא קודם Community, בלעדית עבור הלקוחות עם מימשק חדש, שילוב עם פתיחת קריאות Zendesk ויכולות חדשות לשיפור חוויית המשתמש. בתוך מרכז המשאבים, המשתמשים יכולים לגשת לבסיס ידע חזק, ללמוד פרקטיקות טכניות מיטביות, לגשת למאגר של תיעוד והדרכות על מוצרים ולפתח את אסטרטגיות המודעות לדיוג הקיימות.

התכונות החדשות שמובנות במרכז המשאבים של קונפנס כוללות יכולות חיפוש משופרות שמקלות על המשתמשים לנווט אל משאבי תמיכה שיעזרו להם להשיג את תוצאות האבטחה הרצויות להם. פורטל חדש של פתיחת קריאות לקוחות מאפשר ללקוחות לגשת במהירות לכל הקריאות שלהם ולמיין לפי מילות מפתח או סטטוס. קריאות תמיכה טכנית שנוצרות במרכז המשאבים מנותבות אוטומטית למהנדסים של קונפנס עם המיומנויות המתאימות כדי לפתור את הבעיה, והתוצאה היא זמני פתרון מהירים יותר.

מרכז המשאבים של קונפנס, שמאורגן לפי המוצרים של קונפנס, מספק תיעוד, מאמרי בסיס ידע והדרכות רלבנטיות ספציפיות. במרכז המשאבים המשתמש יכול גם להתחבר לאירועים, וובינרים ומשאבים אחרים ונכסים באתר של קונפנס. כחלק קריטי מגישת חוויית הלקוח של קונפנס, מרכז המשאבים הוא מקום מרכזי לשאלות נפוצות, פרטים על מוצרים, מדיניות ועוד כדי לאפשר ללקוחות להיות יותר פרואקטיביים בפעילות הזיהוי והתגובה לדיוג שלהם. כערך מוסף, ללקוחות יש גישה לפורום דיונים שבו הם יכולים להגיש הצעות לתכונות ויכולות עתידיות של המוצרים ולהצביע עליהן.

"הלקוחות שלנו שיתפו שהם רוצים מרכז משאבים יעיל שקל לנווט בו שבו יוכלו למצוא פתרונות ולפתוח קריאות ולעקוב אחריהן", אמרה קרוליין מריט, סגנית נשיא לחוויית הלקוח בקונפנס. "אנחנו מאוד גאים במרכז המשאבים החדש ומצפים לתמוך במשתמשים בכל רמות הניסיון, ובסופו של דבר לעזור לארגונים לשפר את תוכניות הזיהוי והתגובה לדיוג שלהם".

למידע נוסף על קונפנס, בקרו בבקשה באתר www.cofense.com.

אודות קונפנס

Cofense®, המובילה בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג בכל העולם, מאחדת את האנושות נגד דיוג. חבילת המוצרים של קונפנס משלבת מודיעין התקפות בזמן הנכון על איומי דיוג שחמקו מאמצעי בקרה היקפיים ודווחו על ידי עובדים, עם טכנולוגיות פעולות אבטחה הטובות מסוגן כדי לעצור התקפות מהר יותר ולהקדים את הפורצים. הלקוחות של קונפנס כוללים ארגוני Global 1000 במגזרי הביטחון, אנרגיה, שירותים פיננסיים, בריאות וייצור שמבינים איך שינוי ההתנהגות של המשתמשים ישפר את האבטחה, יעזור להגיב לאירועים ויפחית את הסכנה של פריצה לנתונים. למידע נוסף, בקרו בקשה באתר www.cofense.com או התקשרו איתנו: Twitter, LinkedIn.

אנשי קשר

Katie Brookes
press@cofense.com

מקור:Cofense

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI