דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
חיים נוי 02/12/20 |  צפיות: 252

רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים

דורהאם, צפון קרוליינה, 30 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

ד"ר מיירון ס. כהן וד"ר וואפא מ. אל-סאדר, החוקרים הראשיים של רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN), בשיתוף פעולה עם FHI 360, קיבלו מענק שבע שנתי מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כחלק במחזור המימון הבא (2020-2027) של הרשת. המימון הליבתי ולפרוטוקולים ספציפיים יאפשר ל-HPTN להמשיך את פעילות המחקר למניעת HIV שלו שמתמקדת בפיתוח שיטות מניעה ביו רפואיות חדשות ומיטוב השילוב של התערבויות ביו רפואיות, התנהגותיות ומבניות מוכחות כדי להשיג יעילות רבה והשפעה רבה.

במחזור המימון החדש, HPTN יתמקד בארבעת תחומי העדיפות הבאים:

1. זיהוי שיטות ומערכות החדרה חדשות מבוססות ARV למניעת HIV.

2. פיתוח טכנולוגיות רב תכליתיות למניעת HIV וגם למניעת הריון ומניעת מחלות מין אחרות.

3. הערכה של נוגדנים מנטרלים באופן רחב לבד או בשילוב כדי למנוע רכישת HIV, בשיתוף פעולה עם רשת הניסויים לחיסונים ל-HIV.

4. תכנון ועריכת מחקרים על אסטרטגיות משולבות באוכלוסיות ספציפיות שמשלבות התערבויות ביו רפואיות, חברתיות- התנהגותיות ומבניות למניעת HIV כדי למקסם את היעילות שלהן.

HPTN גם ימשיך כשותף ברשת למניעת קוביד-19 (CoVPN). CoVPN שהוקם לאחרונה מעריך חומרים ביולוגיים, כולל חיסונים ונוגדנים חד שבטיים, למניעת קוביד-19.

"בהיעדר חיסון ל-HIV, כלי ואסטרטגיות מניעה לא חיסוניים יעילים הפכו לחשובים באופן קריטי", אמר ד"ר כהן, החוקר הראשי של HPTN ומנהל המכון לבריאות גלובלית באוניברסיטה של קרוליינה הצפונית בצ'אפל היל. "האמונה הזאת היא בלב המשימה של HPTN, קידום המחקר כדי לזהות התערבויות ביו רפואיות ואסטרטגיות משולבות שעוזרות להפחית את ההיקרות הגלובלית של HIV".

בהכירו בקושי שיש להתמיד בטווח הארוך בטיפול מונע לפני החשיפה (PrEP) דרך הפה יומי, HPTN מבצע מחקר אינטנסיבי להערכת היעילות והבטיחות של קבוטגרביר מוזרק עם פעולה ארוכה (CAB LA) ל-PrEP. גישות עתידיות עשויות לכלול שימוש בשתלים, טלאים ומיקרו מחטים כדי להחדיר CAB LA ו/או ARV עם פעולה ארוכה אחרים. השילוב של כלי מניעה מבוססי ARV שמגנים מפני רכישת HIV עם חומרים מונעי הריון יעילים אטרקטיבי לאנשים שרוצים מניעת הריון ומניעת HIV. יוערך הפוטנציאל של שילובים של נוגדנים חד שבטיים למנוע HIV.

"אנו מכירים בכך שהוכחת היעילות של חומר חדש היא הצעד הראשון במסלול של מחקר קריטי", אמרה ד"ר אל-סאדר, החוקרת הראשית של HPTN, מנהלת ICAP ופרופסור לאפידמיולוגיה ורפואה באוניברסיטת קולומביה בניו יורק. "השגת השפעה מצריכה הגעה לאוכלוסיות מגוונות ומעורבות שלהן והשגת היענות גבוהה והתמדה בשיטות המניעה, ומחייבת את הצורך בשילוב של התערבויות ביו רפואיות עם התערבויות התנהגותיות ומבניות".

FHI 360, ארגון ללא רווח שעוסק בהתפתחות האדם, הוא ההנהלה ומרכז הפעילות של HPTN יותר מ-15 שנים וימשיך למלא תפקיד זה. FHI 360 נמצא בדרהאם, קרוליינה הצפונית.

"FHI 360 מחויב למאמצים למניעת HIV כשכולנו פועלים להפחית את השיעור של הידבקויות חדשות ב-HIV באוכלוסיות ברחבי העולם שנחשבות בסיכון גדול יותר", אמרה ד"ר נירופמה סיסטה, מנהלת ההנהלה ומרכז הפעילות ב-FHI 360.

אודות HPTN

רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN) היא רשת שיתוף פעולה כלל עולמית של ניסויים קליניים שמפגישה חוקרים, אנשי אתיקה, חברים בקהילה ושותפים אחרים כדי לפתח ולבדוק את הבטיחות והיעילות של התערבויות שמיועדות למנוע את הרכישה וההעברה של HIV. המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות של ארה"ב, המכון הלאומי לבריאות הנפש של ארה"ב, משרד המנהל, המכון הלאומי לשימוש מזיק בסמים של ארה"ב והמכון הלאומי לבריאות הילד והתפתחות האדם על שם יוניס קנדי שרייבר, כולם חלק מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב, מממנים במשותף את HPTN. HPTN שיתף פעולה עם יותר מ-85 אתרים של ניסויים קליניים ב-19 מדינות כדי להעריך התערבויות ואסטרטגיות חדשות למניעת HIV באוכלוסיות עם נטל HIV לא פרופורציונלי. התוכנית המחקרית של HPTN -- יותר מ-50 ניסויים שנמשכים או הושלמו עם יותר מ-161,000 משתתפים שגויסו והוערכו -- מתמקדת בעיקר בגילוי כלים חדשים למניעת HIV והערכת אסטרטגיות משולבות, כולל התערבויות ביו רפואיות בשילוב עם התערבויות של הפחתת סיכונים התנהגותיים והתערבויות מבניות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר hptn.org.

ליצירת קשר:

Eric Miller, +1.919.384.6465; emiller@fhi360.org

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.

Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI