דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו
ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו
חיים נוי 19/11/20 |  צפיות: 134

ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו

חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של אוניברסיטה

ויבק גואל

ויבק גואל יהיה הנשיא השביעי וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו. הוא יתחיל את תקופת הכהונה בת החמש שנים שלו ב-1 ביולי 2022. "בווטרלו, אני יכול לראות איך נראית אוניברסיטה אחרי המגיפה", אמר גואל.

ווטרלו, אונטריו, 18 בנובמבר 2020 :(GLOBE NEWSWIRE)

ויבק גואל Vivek Goelאקדמאי דגול עם הישגים רבים במחקר, הוראה וניהול במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, יהיה הנשיא השביעי וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו.

גואל, שיתחיל את תקופת הכהונה בת החמש שנים שלו ב-1 ביולי 2021, מוכר בקנדה וברחבי העולם כחוקר מוביל בבריאות הציבור, מומחה להערכת שירותי בריאות ותומך בשימוש בהוכחות מחקריות בקביעת מדיניות שקשורה לבריאות.

גואל מילא כמה תפקידים בכירים באוניברסיטה של טורונטו, כולל סגן נשיא ורקטור ותפקידו האחרון היה סגן נשיא למחקר וחדשנות.

רופא בריאות הציבור משמש כעת חבר בכוח המשימה לחיסון נגד קוביד-19 של הממשלה הפדרלית ויועץ מדעי לרשת המחקר CanCOVID. הוא היה קודם לכן הנשיא והמנכ"ל המייסד של Public Health Ontario.

"לד"ר גואל יש עשרות שנים של ניסיון ומומחיות כמנהל באוניברסיטאות וכדוגל בחוויה של הסטודנטים, מחקר וחדשנות. יש לו כישורים ייחודיים להוביל את המוסד ולחזק את החוזקות שלנו בנקודת המפגש של בריאות, חברה וטכנולוגיה", אמרה סידני פורבס, יו"ר חבר הנאמנים של האוניברסיטה של ווטרלו.

גואל אמר שהמצב הגלובלי הנוכחי מזכיר לנו את האחריות שלנו להכין את הסטודנטים והאזרחים להתמודד עם האתגרים הרבים שלפניניו. "מוסד עתיר מחקר כמו ווטרלו נמצא במצב אידיאלי ליצירת השינויים והפתרונות לעתיד טוב יותר - בין אם מדובר בהתמודדות עם אתגרים של בריאות הציבור, טיפול בגזענות מערכתית, התמודדות עם משבר האקלים או המרצת התאוששות כלכלית וצמיחה".

"בווטרלו, אני יכול לראות איך נראית אוניברסיטה אחרי המגיפה", אמר.

המינוי הוא שיאה של פעילות שנמשכה כמעט שנה של ועדה למינוי נשיא עם 19 חברים שכללה סטודנטים, עובדים, סגל, ונאמנים, בהתייעצות עם בעלי עניין בקמפוס ובקהילה הרחבה יותר.

"הוועדה למינוי נשיא חיפשה מועמד שידוע בניסיון הניהולי שלו ומחויב להצלחה של הסגל, העובדים, הסטודנטים והבוגרים", אמרה פורבס. "חיפשנו מישהו שיפעל באופן פעיל לקדם צדק, גיוון וכלילה וגם תחושה עמוקה של קהילה בקמפוסים שלנו".

"אני מצפה לעבוד עם ד"ר גואל כשיוביל את ווטרלו במסלול השינוי שלה ויתבסס על ההישגים של הנשיא פרידון המדוללהפור".

המדוללהפור שימש כנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו מאז 2010 וימשיך עד יוני 2021. הוא העלה את הפרופיל הבינ"ל של ווטרלו, שם דגש מיוחד על החוויה והשלומות של הסטודנטים וקבע את הכיוון השאפתני של התוכנית האסטרטגית של האוניברסיטה לשנים 2020-2025.

"ווטרלו היא מקום שבו מנהיגים בעסקים, בקהילה ובמימשל נפגשים כדי לחפש את הפתרונות של היום לבעיות של מחר. אני בטוח שבניהולו של ויבק גואל הקהילה שלנו תמשיך לשגשג וההשפעה שלה בעולם תגדל", אמר המדוללהפור.

גואל קיבל את התואר שלו ברפואה מאוניברסיטת מקגיל. הוא עשה את ההכשרה הרפואית שלו אחרי התואר ברפואה קהילתית באוניברסיטה של טורונטו, וקיבל תואר שני (MSc) במינהל בריאות מהאוניברסיטה של טורונטו ותואר שני (MS) בביו סטטיסטיקה מבית הספר לבריאות הציבור של אוניברסיטת הרוורד.

גואל הוא עכשיו גם חבר במועצות של מכון וקטור, TRIUMF -- מאיץ החלקיקים של קנדה -- והמכון הקנדי למידע בריאות.

אנשי קשר
Chris Wilson-Smith
Director, media relations
chris.ws@uwaterloo.ca

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/41a37aaa-d8eb-4963-bf22-f174c9902c2f

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר uwaterloo.ca/next-president/.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®
יש פתרון חדש של יצירת מודלי RITg של בעלי חיים

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מטביליסי MG Law Office, ומרחיבה עוד את הכיסוי של הארגון באזור.

גולדר מודיעה על התקשרות בסכם הסדר עם WSP Global Inc.
חברת האם של Golder Associates Corporation, Enterra Holdings Ltd. הודיעה שהיא התקשרה בהסכם סופי ("הסכם ההסדר") עם חברה בת בבעלות מלאה של WSP Global Inc. ("WSP"), שלפיו WSP תרכוש את גולדר ("העסקה") באמצעות תוכנית של הסדר לפי חוק החברות (נובה סקושה) תמורת תשלום מיצרפי של 1.24 מיליארד דולר (אמריקני).

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לידרטק, נותנת חסות חשובה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week בדצמבר, דנה באמצעי חישה ונתונים לפעולה בנהיגה אוטומטית
LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפותה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week של השנה שמתקיים בין 7 ל-11 בדצמבר 2020.

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
ד"ר מיירון ס. כהן וד"ר וואפא מ. אל-סאדר, החוקרים הראשיים של רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN), בשיתוף פעולה עם FHI 360, קיבלו מענק שבע שנתי מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כחלק במחזור המימון הבא (2020-2027) של הרשת. המימון הליבתי ולפרוטוקולים ספציפיים יאפשר ל-HPTN להמשיך את פעילות המחקר למניעת HIV שלו שמתמקדת בפיתוח שיטות מניעה ביו רפואיות חדשות ומיטוב השילוב של התערבויות ביו רפואיות, התנהגותיות ומבניות מוכחות כדי להשיג יעילות רבה והשפעה רבה.

iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול
שירות הניטור מרחוק של הלב Zio XT הוערך וקיבל המלצה חיובית מ-NICE
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI