דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
חיים נוי 21/10/20 |  צפיות: 270

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה

דה וודלנדס, טקסס, 20 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

בתוקף מיידי, נקסקו פלסטיקס תמכור ותפיץ את התרכובות המיוצרות באופן מקומי של קינגפה. כל קבוצת מוצרים מציעה מגוון רחב של אפשרויות התאמת צבעים ותכונות מוטבעות לשיפור הייצור והפונקציונליות של המוצר המוגמר. זה כולל מערך של אפשרויות בחירה בתרכובות ללא מילוי, עם מילוי טלק, מחוזקות, מוקשחות, מעכבות בעירה וממוחזרות.

"אנחנו מצפים לשותפות עם נקסקו פלסטיקס כדי להרחיב את הנוכחות שלנו באירופה ולהגיע ללקוחות חדשים שמחפשים פתרונות של תרכובות מותאמות אישית באיכות גבוהה", אמר ד"ר ד.ה. סון, המנהל כללי של קינגפה אירופה.

לקינגפה, מובילה בולטת במחקר, ייצור ומכירות של חומרים פולימריים מתקדמים, יש מתקנים אירופים בוויסבדן, גרמניה, שמשרתים את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. האתר כולל מפעל ייצור בטכנולוגיות מתקדמות עם כושר ייצור שנתי של 30,000 טון, מחסנים משולבים ומעבדות טכניות מצוידות במלואן למגוון רחב של בדיקות.

"אני נרגש לשתף פעולה עם קינגפה ומכך שיכולות הייצור והמוצרים הנרחבים שלה יהיו זמינים ללקוחות שלנו באירופה", אמר פול טיילר, הנשיא והמנהל הכללי של נקסקו פלסטיקס. "המוניטין של קינגפה בחדשנות ופיתוח של חומרים פולימריים מתקדמים מפורסם מאוד ויוסיף מוצרים מוכרים גלובלית ובמחירים תחרותיים להיצע שלנו".

הרחבת הספקים של נקסקו פלסטיקס היא חלק מאסטרטגיה מתמשכת לספק מגוון רחב של אפשרויות בחירה במוצרים, מומחיות בשרשרת האספקה ושירותי מכירות ולקוחות יוצאי דופן כדי לענות על הביקוש מצד הלקוחות שלה ברחבי העולם.

אודות נקסקו פלסטיקס

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס היא מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, המייצגת מוצרים איכותיים של ספקים ברמה העליונה ומשרתת בסיס לקוחות מגוון בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה. מעזרה בבחירת חומרים ועד לזיהוי פתרונות של שרשרת האספקה ומלאי, אנחנו פועלים מעבר ללוגיסטיקה המסורתית כדי לספק שירותים עם ערך מוסף בענפי תעשייה רבים, כולל רכב, שירותי בריאות, אריזות, תילים וכבלים, הדפסה תלת מימדית ועוד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nexeoplastics.com.

אודות קינגפה

kingfa קינגפה היא ספקית גלובלית בולטת של חומרים מתקדמים. על בסיס מחקר, ייצור, מכירות ושירותים של חומרים חדשניים, קינגפה מספקת פתרונות חדשים ליצירת חיים יותר בטוחים ונוחים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.kingfa.com/en/.

אנשי קשר

Keith Mackert
Tel: 281-297-0005
Email: kmackert@nexeoplastics.com

מקור:Nexeo Plastics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®
יש פתרון חדש של יצירת מודלי RITg של בעלי חיים

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מטביליסי MG Law Office, ומרחיבה עוד את הכיסוי של הארגון באזור.

גולדר מודיעה על התקשרות בסכם הסדר עם WSP Global Inc.
חברת האם של Golder Associates Corporation, Enterra Holdings Ltd. הודיעה שהיא התקשרה בהסכם סופי ("הסכם ההסדר") עם חברה בת בבעלות מלאה של WSP Global Inc. ("WSP"), שלפיו WSP תרכוש את גולדר ("העסקה") באמצעות תוכנית של הסדר לפי חוק החברות (נובה סקושה) תמורת תשלום מיצרפי של 1.24 מיליארד דולר (אמריקני).

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לידרטק, נותנת חסות חשובה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week בדצמבר, דנה באמצעי חישה ונתונים לפעולה בנהיגה אוטומטית
LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפותה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week של השנה שמתקיים בין 7 ל-11 בדצמבר 2020.

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
ד"ר מיירון ס. כהן וד"ר וואפא מ. אל-סאדר, החוקרים הראשיים של רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN), בשיתוף פעולה עם FHI 360, קיבלו מענק שבע שנתי מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כחלק במחזור המימון הבא (2020-2027) של הרשת. המימון הליבתי ולפרוטוקולים ספציפיים יאפשר ל-HPTN להמשיך את פעילות המחקר למניעת HIV שלו שמתמקדת בפיתוח שיטות מניעה ביו רפואיות חדשות ומיטוב השילוב של התערבויות ביו רפואיות, התנהגותיות ומבניות מוכחות כדי להשיג יעילות רבה והשפעה רבה.

iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול
שירות הניטור מרחוק של הלב Zio XT הוערך וקיבל המלצה חיובית מ-NICE
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI