דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
חיים נוי 20/10/20 |  צפיות: 275

ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי

ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

ורשה, פולין, 20 באוקטובר 2020, (ACCESSWIRE) :

ההחלטה שלBNG-Brand New Galaxy לפתוח אתר חדש תחזק את המעמד שלה באזור בכל היכולות החשובות שמייצגת ההחזקה.


זובאיר ס. סידיקי (משמאל) ואדיל חאן (מימין)

"למשרד החדש יש תפקיד מאוד חשוב בהאצת הגדלת הפעילות של ברנד ניו גלקסי והוא נותן לנו אפשרות אסטרטגית לגלות את אזור המזרח התיכון ואפריקה באופן דינמי אפילו יותר. אנחנו במסלול צמיחה אגרסיבי והמשרד בדובאי מאפשר לנו לספק פתרונות מקיפים אפילו יותר ללקוחות שלנו ברחבי עולם" - קצפר קלוס, מנכ"ל ברנד ניו גלקסי.

"החוזים הגלובליים הנוכחיים שלנו וההזדמנויות שיש לנו באזור הביאו אותנו למסקנה ברורה לגבי השקעות איתנות בנוכחות החזקה של BNG במזרח התיכון. עם מנהלים מובילים בענף כמו אדיל וזובאיר, החלומות הגדולים שלנו לא מוגבלים. המשרד בדובאי יהיה לא רק מרכז מקומי אלא גם יארח חוזים גלובליים. כל זה כדי להביא ללקוחות שלנו ערך מוסף ברור - שילוב סינרגטי של היכולות של משרד המזרח התיכון ואפריקה: ביצועים ואוטומציה, מסחר אלקטרוני, קריאייטיב והפקת תוכן" - מיכל גלפינסקי, מנהל הצמיחה הראשי של ברנד ניו גלקסי.

ברנד ניו גלקסי היא פלטפורמה עצמאית, גלובלית מהירת צמיחה לפתרונות תקשורת, שיווק וטכנולוגיה. בסך הכל, יותר מ-400 מומחים עובדים בה. ל-BNG יש רעיונות שטובים יותר בסביבה של חברת הזנק, למרות שהגודל שלה מתחרה גם עם סוכנויות של רשתות. (Pathfinder 23 - סוכנות למסחר אלקטרוני; Life on Mars, חנות קריאייטיב שמזינה מותגים וענפים ברעיונות חדשניים; Spacecamp, סוכנות דיגיטלית; Synthrone, פלטפורמה לאוטומציה של יישום ואנליטיקות של מותגים במסחר אלקטרוני; New Gravity, בית תוכנה; Robonauts Pictures, אולפן הפקה של מסחר אלקטרוני, Stratosfera - ייעוץ באסטרטגיות שיווק גלובלית, Man on the Moon - סוכנות משאבי אנוש).

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://mea.brandnewgalaxy.com/.

Jagoda Prętnicka, Head of communications
Phone: 0048 506 780 846
Email: J.pretnicka@brandnewgalaxy.com

מקור: Brand New Galaxy

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®
יש פתרון חדש של יצירת מודלי RITg של בעלי חיים

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מטביליסי MG Law Office, ומרחיבה עוד את הכיסוי של הארגון באזור.

גולדר מודיעה על התקשרות בסכם הסדר עם WSP Global Inc.
חברת האם של Golder Associates Corporation, Enterra Holdings Ltd. הודיעה שהיא התקשרה בהסכם סופי ("הסכם ההסדר") עם חברה בת בבעלות מלאה של WSP Global Inc. ("WSP"), שלפיו WSP תרכוש את גולדר ("העסקה") באמצעות תוכנית של הסדר לפי חוק החברות (נובה סקושה) תמורת תשלום מיצרפי של 1.24 מיליארד דולר (אמריקני).

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לידרטק, נותנת חסות חשובה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week בדצמבר, דנה באמצעי חישה ונתונים לפעולה בנהיגה אוטומטית
LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפותה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week של השנה שמתקיים בין 7 ל-11 בדצמבר 2020.

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
ד"ר מיירון ס. כהן וד"ר וואפא מ. אל-סאדר, החוקרים הראשיים של רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN), בשיתוף פעולה עם FHI 360, קיבלו מענק שבע שנתי מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כחלק במחזור המימון הבא (2020-2027) של הרשת. המימון הליבתי ולפרוטוקולים ספציפיים יאפשר ל-HPTN להמשיך את פעילות המחקר למניעת HIV שלו שמתמקדת בפיתוח שיטות מניעה ביו רפואיות חדשות ומיטוב השילוב של התערבויות ביו רפואיות, התנהגותיות ומבניות מוכחות כדי להשיג יעילות רבה והשפעה רבה.

iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול
שירות הניטור מרחוק של הלב Zio XT הוערך וקיבל המלצה חיובית מ-NICE
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI