דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
חיים נוי 20/10/20 |  צפיות: 218

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים

קולמביה, מרילנד, 19 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

הדוח של גרטנר כולל פרופילים של "ספקים מתפתחים שמנהלי אבטחה וניהול סיכונים צריכים לשקול כשהם מעריכים איומים מתפתחים שמצריכים את הטכנולוגיות הכי חדשות בפעילות אבטחה". גרטנר כותבת: "מנהלי אבטחה וניהול סיכונים מחפשים פתרונות שייתנו להם ראות טובה יותר על סביבות המחשוב שלהם כדי לעזור להם לחזק את מצב האבטחה שלהם, וגם לתעדף פערים בבקרת האבטחה ופעולות תיקון על סמך הסיכון העסקי". היא גם מציינת: "ארגונים מתקשים להפחית נקודות תורפה בגלל אי היכולת לתעדף אותן בגלל היעדר הקשר לגבי הנכסים וסביבת האיומים החיצוניים"*.

היעדר הראות הזאת על איומים פעילים ומתפתחים מציבה אתגר גדול לאבטחת הסייבר הארגונית, והיא המיקוד העיקרי של פריבייליון. באמצעות קונסטלציה גלובלית של חיישנים חשאיים, פריבייליון מנטרת באופן פעיל אלפי התקפות סייבר בזמן אמת, כולל מיליארדי תקשורות של נוזקות, ומספקת רמה חסרת תקדים של מודיעין על יריבים שחברות יכולות להשתמש בו כדי להגן על הרשתות שלהן.

"לכבוד הוא לנו להיבחר על ידי גרטנר, ולדעתנו זה נותן תוקף לטכנולוגיית הליבה שמאחורי הפלטפורמה שלנו ולעבודה הקשה והמסירות של הצוות שלנו", אמר קארים היג'אז, מייסד ומנכ"ל פריבייליון. "בפריבייליון, אנחנו משרטטים נתיב חדש בתחום של מודיעין איומים, על ידי העצמת חברות באמצעות יותר ראות על גורמי האיומים שמתמקדים ברשתות שלהן והרשתות של השותפים הכי קרובים שלהן. על ידי התחקות אחרי התשתית של התוקפים, אנחנו יכולים לתת לחברות תובנות ללא תקדים על הפעילות הזדונית ורשימת המטרות של האקרים שהם פושעים ומדינות. זה מאפשר לצוותי האבטחה של החברה לתעדף טוב יותר איומים, על ידי התמקדות מיידית בהתקפות מאומתות במקום להסתמך על התראות אבטחה רועשות ונוטות לטעויות או כרטיסי ניקוד לא ברורים של סיכונים".

תובנות בלעדיות על פעילות איומי הסייבר

פריבייליון Prevailion עוקבת כעת אחרי 28,000 ארגונים שחשופים לסכנה ברחבי העולם, מחברת ציבוריות והשותפים שלהן בשרשרת האספקה ועד לממשלות, אוניברסיטאות, ארגונים לא ממשלתיים ועוד. רבות מסכנות הסייבר שפריבייליון הבחינה בהן לא מזוהות או לא מדווחות על ידי הארגונים שנפגעו.

לפי המודיעין הבלעדי של פריבייליון, 22% מחברות Fortune 500 מראות פעילות סכנות פעילה או מהזמן האחרון על ידי האקרים שהם פושעים או משויכים למדינות. זה כולל 79% מחברות התוכנה ו-64% מחברות התרופות, שהן הענפים שמהווים את המטרה הכי גדולה, על סמך פעילות הסייבר מהזמן האחרון.

יכולת מודיעין הסייבר הייחודית של פריבייליון מאפשרת לה לזהות סכנה פעילה בתוך רשתות של חברה שלא מצריכה כל גישה או אישור מהחברה שנפגעה. כדי לעשות זאת, צוות המודיעין של פריבייליון מתמקד ברשתות של פושעים כדי ליירט תקשורת בין שרתי "הפיקוד ובקרה" של ההאקרים והנוזקה שהם מתקינים. היכולת הזאת לצותת לפעילות של הפושעים נותנת לפריבייליון תובנות משופרות משמעותית על פעילות האקינג בזמן אמת שמתבצעת בכל העולם. היא גם מאפשרת לה לחזות התקפות חדשות לפני התרחשותן.

הפלטפורמה APEX של פריבייליון היא מקור מהימן של מידע על אלפי פריצות מידע לא מדווחות אצל חברות, והיא מספקת מודיעין מסביב לשעון על סכנות חדשות, הסלמה בפעילות הפריצות ופעילות התיקון של החברות.

*Gartner “Cool Vendors in Security Operations and Threat Intelligence,” Mitchell Schneider, Ruggero Contu, John Watts, Craig Lawson, October 13, 2020.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות פריבייליון

פריבייליון Prevailion היא חברת מודיעין סכנות, שמשנה את האופן שבו ארגונים ניגשים להפחתת סיכונים וקבלת החלטות עסקיות. באמצעות מודיעין תפור אישית מהרמה הבאה ופלטפורמה עם אפס מגע, פריבייליון מספקת מבט מלא על "הוכחות לסכנה" מאומתות ללקוחות ולסביבות השותפים שלהם. למידע נוסף על פריבייליון, בקרו בבקשה באתר www.prevailion.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201019005166/en/

אנשי קשר

Michael Sias
inquiry@firm19.com
954-361-3963

מקור:Prevailion

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®
יש פתרון חדש של יצירת מודלי RITg של בעלי חיים

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה
למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה
בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מטביליסי MG Law Office, ומרחיבה עוד את הכיסוי של הארגון באזור.

גולדר מודיעה על התקשרות בסכם הסדר עם WSP Global Inc.
חברת האם של Golder Associates Corporation, Enterra Holdings Ltd. הודיעה שהיא התקשרה בהסכם סופי ("הסכם ההסדר") עם חברה בת בבעלות מלאה של WSP Global Inc. ("WSP"), שלפיו WSP תרכוש את גולדר ("העסקה") באמצעות תוכנית של הסדר לפי חוק החברות (נובה סקושה) תמורת תשלום מיצרפי של 1.24 מיליארד דולר (אמריקני).

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לידרטק, נותנת חסות חשובה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week בדצמבר, דנה באמצעי חישה ונתונים לפעולה בנהיגה אוטומטית
LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפותה באירוע Sensor & IoT Virtual World Week של השנה שמתקיים בין 7 ל-11 בדצמבר 2020.

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח
התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

רשת הניסויים למניעת HIV קיבלה מימון מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כדי להמשיך בתוכנית המחקרים
ד"ר מיירון ס. כהן וד"ר וואפא מ. אל-סאדר, החוקרים הראשיים של רשת הניסויים למניעת HIV (HPTN), בשיתוף פעולה עם FHI 360, קיבלו מענק שבע שנתי מהמכונים הלאומיים לבריאות של ארה"ב כחלק במחזור המימון הבא (2020-2027) של הרשת. המימון הליבתי ולפרוטוקולים ספציפיים יאפשר ל-HPTN להמשיך את פעילות המחקר למניעת HIV שלו שמתמקדת בפיתוח שיטות מניעה ביו רפואיות חדשות ומיטוב השילוב של התערבויות ביו רפואיות, התנהגותיות ומבניות מוכחות כדי להשיג יעילות רבה והשפעה רבה.

iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול
שירות הניטור מרחוק של הלב Zio XT הוערך וקיבל המלצה חיובית מ-NICE
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI