דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
חיים נוי 15/10/20 |  צפיות: 123

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה

ניו יורק, 15 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

"בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

סגן הנשיא הביצועי ונשיא אזור אמריקה הלטינית אוסקר שמיט יפרוש אחרי קריירה מכובדת של 26 שנים בחברה. הוא יעזוב את התפקיד הביצועי שלו ב-31 בדצמבר 2020 ויישאר עד סוף מרץ 2021 כדי לסייע בשינויים בהנהלה.

"בשניים וחצי העשורים האחרונים, אוסקר עזר לנו להגדיל ולפתח את העסק שלנו באמריקה הלטינית, ובנה תיק מאוד מגוון של עסקים בכל האזור", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף מישל חאלף. "בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

את שמיט יחליף כנשיא אזורי של אמריקה הלטינית אריק קלרפיין, סגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K., בכפוף לאישורים הנחוצים. הוא יהיה כפוף לחאלף.

"עם יותר משני עשורים של ניסיון בביטוח, לאריק יש ניסיון מוכח בבניית צוותים ועסקים עתירי ביצועים ומחויבות עמוקה לשותפים וללקוחות שלנו", אמר חאלף. "בשנתיים האחרונות המיקוד האינטנסיבי שלו בביצוע של העסק ובמרכזיות של הלקוח בו יצר שינוי תרבותי ביפן והביא לתוצאות חזקות שתומכות באסטרטגיית האופק הבא שלנו. בניהולו, אני בטוח שאמריקה הלטינית תמשיך להיות מנוע צמיחה של מטלייף".

מסלול הקריירה של קלרפיין כולל מספר רב של אזורים ג"ג ותפקידי ניהול אסטרטגיים. לפני תפקידו הנוכחי, קלרפיין היה המנהל האזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ואחראי על 25 השווקים של האזור. קודם לכן, הוא היה המנהל האזורי של מרכז ומזרח אירופה אחרי שהיה המנהל הכללי של מטלייף בטורקיה. מוקדם יותר בקריירה שלו ב-AIG/Alico, קלרפיין גר ועבד באמריקה הלטינית.

יחליף את קלרפיין כסגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K. דירק אוסטין, מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בכפוף לאישורים הנחוצים. אוסטין יהיה כפוף לסגן הנשיא הביצועי קישור פונאבולו, נשיא אזורי, אסיה.

"דירק ניהל בהצלחה את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה שלנו בסביבת פעולה מאתגרת", אמר חאלף. "בניהולו, הצוות של האזור צבר תנופה חזקה עם צבר חזק של הזדמנויות עסקיות חדשות, מיקוד בלתי נלאה ביעילות, ומודל מגוון שכולל יותר מ-25 שווקים. אני יודע שהניהול למופת שלו, הניסיון העמוק בביטוח והלהט ללקוח יתקבלו בברכה והערכה בצוות שלנו ביפן".

עם יותר מ-30 שנות ניסיון, הקריירה של אוסטין מקיפה את כל ההיבטים של ענף ביטוחי החיים, כולל מוצרים, פיננסים, תפעול, שירות לקוחות וטכנולוגיה. הוא גם ניהל במשך עשור עסקים של תיווך ביטוח, שימש כמנהל כללי בבלגיה ומילא תפקידים אזוריים כגון מנהל כספים ראשי ומנהל יוזמות אסטרטגיות.

תחליף את אוסטין כמנהלת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה נוריה גרסיה, סגנית נשיא בכירה וסגנית מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. היא תהיה כפופה לחאלף.

"לנוריה יש מיקוד חזק בפיתוח עסקי ושותפויות וגם להט ללקוח", אמר חאלף. "היא מנהלת מאוד יעילה שיכולה לחבר בעלי עניין פנימיים וחיצוניים כדי שישתפו פעולה בעסקים, בתפקוד ובשוק. הניהול שלה מילא תפקיד אינטגרלי בביצועים החזקים המתמשכים של האזור, ואני בטוח לחלוטין שהיא תמשיך להוסיף לרקורד הזה בעתיד".

לגרסיה יש יותר מ-20 שנות ניסיון באירופה, המזרח התיכון ואפריקה שכולל הפצה, שיווק, תפעול ופיננסים, במטלייף וב-GE.

"ביחד, המהלכים האלה מראים לא רק את המחויבות שלנו לפיתוח אנשים מוכשרים ותכנון רציפות בעלי תפקידים, אלא גם את הספסל העמוק של מנהלים שיש לנו שמוכנים להתקדם מייד ולתת ערך ללקוחות ולבעלי המניות שלנו", אמר חאלף.

אודות מטלייף

MetLife, Inc. (NYSE: MET), באמצעות החברות הבנות והקשורות שלה ("מטלייף"), היא אחת החברות המובילות בעולם השירותים הפיננסיים, והיא ספקית גלובלית של ביטוחי חיים, אנונות, הטבות לעובדים וניהול נכסים ומסייעת ללקוחות הבודדים והמוסדיים לנווט בעולם המשתנה שלהם. למטלייף, שנוסדה ב-1868, יש פעילות בקרוב ל-40 שווקים ברחבי העולם ומעמד מוביל בשוק בארצות הברית, יפן, אמריקה הלטינית, אסיה, אירופה והמזרח התיכון. למידע נוסף, בקרו באתר www.metlife.com.

מידע צופה פני עתיד

המידע צופה פני עתיד בגילוי זה, שמשתמש בביטויים כמו לשון עתיד, מבוסס על הנחות וציפיות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, כולל "גורמי הסיכון" ש-MetLife, Inc. מתארת בדוחות לרשות האמריקנית לניירות ערך. התוצאות העתידיות של מטלייף יכולות להיות שונות, והיא לא מחויבת לתקן או לעדכן מידע כלשהו ממידע זה.

ליצירת קשר

Media: Randy Clerihue, 646-552-0533
Investors: John Hall, 212-578-7888

מקור: MetLife Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ספרה משיקה תוכנה פורצת דרך שמיועדת לשנות את הביצועים של ניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.

סגנון חדש של שיעור מרחוק, האירוע מבוסס ההתנסות "Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה
למה אנחנו יכולים לצפות מעבר לשיעור מקוון בתנאי קוביד-19? האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס התנסות מאיר עיניים מהדור הבא שמשתמש ב"תנועות הגוף" של המשתמש שלא היה אפשרי בשיעור מקוון. השיעור משתמש בטכנולוגיה של מציאות מעורבת (MR).

חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס יוצרת שותפות עם צוות הנהלה מוביל בתשתיות נתונים ומקצה עד 500 מיליון דולר כדי ליצור פלטפורמת מרכזי נתונים, גלובל קומפיוט
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

Ideematec חושפת את העוקב Horizon L:Tec ב-Solar Power International 2020
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בבלארוס
אנדרסן גלובל מגדילה את הפלטפורמה שלה במזרח אירופה עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה REVERA, אחת מחברות עורכי הדין המובילות בבלארוס, ומרחיבה את הכיסוי של הארגון כשהיא מחזקת את דריסת הרגל שלה באזור.

ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

INVNT GROUP] וליגת האוויר העולמית® יוצרות שותפות באירוע התרבות, ספורט ובידור הראשון מסוגו בעולם, מרוץ השמים העולמי®
המרוץ שיתמקד בקיימות יועבר בטלוויזיה, בסטרימינג, ברשתות חברתיות, ובהתנסות חיה וצפוי להיות בסדר הגודל של המשחקים האולימפיים

קרן קרנגי מודיעה על מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר
קרן קרנגי לשלום בינ"ל הודיעה היום על שינוי השם של מרכז המזרח התיכון של קרנגי בביירות כדי לחלוק כבוד למלקולם ה. קר, המלומד האמריקני המנוח בתחום המזרח התיכון שהיה נשיא האוניברסיטה האמריקנית בביירות. מעתה ואילך המרכז ייקרא מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר.

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI