דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל
BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל
חיים נוי 22/09/20 |  צפיות: 184

BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל

הובוקן, ניו ג'רסי, 22 בספטמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

BD Strategy Partners חברת בוטיק אמריקנית לגיוס וייעוץ, הודיעה היום על פתיחה של משרד בישראל, שמתבסס על שבע השנים המוצלחות של החברה בעזרה לחברות ישראליות לגייס ולהעסיק אנשים מאוד מוכשרים בארצות הברית.

עומר חבלין ישמש כמנהל הכללי ומנהל המדינה של ישראל. לעומר, יזם טכנולוגי ומנהל בכיר רב לאומי, יש יותר מ-25 שנות ניסיון בבנייה ופיתוח של חטיבות בחברות טכנולוגיה מובילות באירופה, אמריקה הלטינית, אסיה פסיפיק וארה"ב.

"ישראל התפתחה למרכז טכנולוגיות גלובלי, עם כמה מהחברות הכי חדשניות ומהירות צמיחה", אמר ג'ואל פטינו, מייסד משותף ומנכ"ל BD Strategy Partners. "אחת הלקוחות הראשונות שלנו הייתה חברת הזנק מישראל שגייסה את העובדים הראשונים שלה בארה"ב, ומאז המשכנו לעזור לחברות ישראליות להגדיל את הנוכחות שלהן בארה"ב.

"הקמת משרד בישראל נותנת ללקוחות שלנו ייעוץ אמין מקומי ומפשטת את תהליך הגיוס. לעומר יש עשרות שנות ניסיון בעזרה לחברות להתרחב בחו"ל, וכלקוח לשעבר, הוא מכיר ממקור ראשון את התהליך שלנו ואת הערך שאנחנו מביאים".

"אני נרגש להצטרף לצוות של BD Strategy Partners ולעבוד עם מייסדים ומנהלים בישראל כדי לעזור להם להרחיב את הנוכחות שלהם בארה"ב", אמר עומר חבלין. "עבדתי עם הרבה חברות גיוס במהלך הקריירה שלי, ו-BD Strategy Partners סיפקה את הסחורה כשגייסתי את מנהלי המכירות והתפעול הראשונים שלנו בארה"ב. ההדרכה הכי קריטית שחברות זרות צריכות מחברת גיוס אמריקנית היא ייעוץ של מומחה על מגמות תעסוקה והיכרות עם כל אחד מהאזורים הג"ג. ל-BD Strategy Partners יש את המומחיות הזאת, ורמת השירות שלה מצוינת".

מידע על BD Strategy Partners

BD Strategy Partners היא חברת בוטיק לגיוס שהמטה שלה בהובוקן, ניו ג'רזי. BD Strategy Partners שהוקמה ב-2014 מתמחה בגיוס לתפקידי מכירות B2B בכל הרמות וגם בהשמות של בכירים. למייסדים של BD Strategy Partners יש יותר מ-25 שנות ניסיון בגיוס מנהלים ובכירים במכירות בעבודה עם ארגונים קטנים עד בינוניים עתירי צמיחה וגם עם חברות גלובליות מהמעלה הראשונה. הם מביאים ניסיון מעמיק בתחום יחד עם גישה מוכחת מבוססת נתונים לגיוס של אנשי מכירות ומנהלים בכירים חזקים שיגרמו לצמיחה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://bdstratpartners.com/.

ליצירת קשר:

ארצות הברית:

Joel Petino

Co-Founder, CEO

joel@bdstratpartners.com

1-201-965-9223

https://bdstratpartners.com/about-us/

ישראל:

Omer Hevlin

Managing Director

omer@bdstratpartners.com

972-54-2688577

https://bdstratpartners.com/about-us/

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

INVNT GROUP] וליגת האוויר העולמית® יוצרות שותפות באירוע התרבות, ספורט ובידור הראשון מסוגו בעולם, מרוץ השמים העולמי®
המרוץ שיתמקד בקיימות יועבר בטלוויזיה, בסטרימינג, ברשתות חברתיות, ובהתנסות חיה וצפוי להיות בסדר הגודל של המשחקים האולימפיים

קרן קרנגי מודיעה על מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר
קרן קרנגי לשלום בינ"ל הודיעה היום על שינוי השם של מרכז המזרח התיכון של קרנגי בביירות כדי לחלוק כבוד למלקולם ה. קר, המלומד האמריקני המנוח בתחום המזרח התיכון שהיה נשיא האוניברסיטה האמריקנית בביירות. מעתה ואילך המרכז ייקרא מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר.

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

Berkshire Hathaway Specialty Insurance מציגה פוליסות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית בדובאי
Berkshire Hathaway Specialty Insurance (BHSI) הודיעה היום שהיא ניסחה סופית פוליסות קנייניות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית עבור לקוחות באיחוד האמירויות וברחבי המזרח התיכון.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במזרח אפריקה עם חברת שיתוף פעולה בג'יבוטי
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

LM Industries מודיעה על מימון של 15 מיליון דולר מ-SPARX Group כדי לספק Olli ללקוחות וצרכנים
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית).

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה
בעקבות ההתרחבות שלה לאחרונה במרכז הקריביים, אנדרסן גלובל מוסיפה מקום בסנט לוסיה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Du Boulay, Anthony & Co., ומחזקת עוד את העומק וההשגה של הארגון בחלק המזרחי של האזור.

בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף)
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI