דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה
חיים נוי 18/09/20 |  צפיות: 235

CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה

קובינגטון, קנטקי, 16 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקרים קליניים (CRO) גלובלית פרטית עם מלוא השירותים מודיעה על הרכישה של קלינארט, CRO עם מלוא השירותים עם קרוב לעשרים שנות ניסיון ומומחיות מקומית חזקה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

קלינארט מספקת מערך נרחב של שירותים - מחקרים בכל השלבים וגם תמיכה במוצרים בהתאם לדרישות גלובליות ואזוריות. בנוסף, הנוכחות של קלינארט מחזקת את ההגעה הנוכחית של CTI באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה, עם שותפים במצרים, מרוקו, טוניסיה, לבנון, ערב הסעודית, כוויית, ירדן, עומאן ואיחוד האמירויות, ומאפשרת ל-CTI לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו בתוכניות הגלובליות שלהם.

ד"ר עלאא אסם, היו"ר לשעבר של קלינארט, הוא עכשיו המנהל הכללי, המזרח התיכון וצפון אפריקה ויהיה חלק אינטגרלי מההצלחה של השילוב ושל הצמיחה של CTI באזור בעתיד הקרוב והרחוק.

"אנו נרגשים מההצטרפות של קלינארט ל-CTI כדי ליצור CRO גלובלי עם מלוא השירותים יותר חזק ויותר חסון", אמר פטריק ג'. אירלי, מנהל העסקים הבינ"ל הראשי. "הרכישה הזאת התבשלה כבר זמן רב, ולמרות המשבר הגלובלי שאנחנו חווים כעת, היינו מאוד נלהבים לקדם את העסקה הזאת למען ההצלחה העתידית של הארגון שלנו. למעשה, המיזוג הזה יאפשר לשתי החברות להמשיך להרחיב את טווח ההגעה הגלובלי של העבודה החשובה שלהן במחקרי קוביד-19".

"ההצטרפות ל-CTI מאפשרת ללקוחות שלנו לקבל מומחיות ריפויית מובילה בענף מורחבת, נוכחות גלובלית רחבה יותר ויכולת גדולה יותר לפתרונות חדשניים", אמר עלאא אסם, MD, MBA, המנהל הכללי, המזרח התיכון וצפון אפריקה. "העובדים שלנו הם המפתח להצלחה שלנו באזור בשני העשורים האחרונים, והם ימשיכו להשתמש במומחיות המקומית שלהם כדי לתמוך בצמיחה והפרויקטים של CTI".

CTI, כעת בעשור השלישי שלה, היא אחד מ-20 ה-CRO הגדולים ביותר בעולם, כעת עם שותפים ביותר מ-60 מדינות. החברה זכתה לאחרונה בתואר ה-CRO מספר 1 בעולם באיכות בפרסי המנהיגות של CRO 2020, אחרי שניצחה קרוב ל-30 CRO מוכרים אחרים. CTI מנהלת כעת יותר מ-20 ניסויי קוביד-19 פעילים לטיפול ומניעה, בנוסף לפעילות ברפואה מחדשת, מחלות נדירות והתוויות ריפוי אחרות.

תנאי הרכישה לא נמסרו.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200916005053/en/

אנשי קשר

מדיה:
Allison Schroeder Connaughton
aconnaughton@ctifacts.com

מקור:CTI Clinical Trial and Consulting Services

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

INVNT GROUP] וליגת האוויר העולמית® יוצרות שותפות באירוע התרבות, ספורט ובידור הראשון מסוגו בעולם, מרוץ השמים העולמי®
המרוץ שיתמקד בקיימות יועבר בטלוויזיה, בסטרימינג, ברשתות חברתיות, ובהתנסות חיה וצפוי להיות בסדר הגודל של המשחקים האולימפיים

קרן קרנגי מודיעה על מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר
קרן קרנגי לשלום בינ"ל הודיעה היום על שינוי השם של מרכז המזרח התיכון של קרנגי בביירות כדי לחלוק כבוד למלקולם ה. קר, המלומד האמריקני המנוח בתחום המזרח התיכון שהיה נשיא האוניברסיטה האמריקנית בביירות. מעתה ואילך המרכז ייקרא מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר.

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

Berkshire Hathaway Specialty Insurance מציגה פוליסות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית בדובאי
Berkshire Hathaway Specialty Insurance (BHSI) הודיעה היום שהיא ניסחה סופית פוליסות קנייניות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית עבור לקוחות באיחוד האמירויות וברחבי המזרח התיכון.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במזרח אפריקה עם חברת שיתוף פעולה בג'יבוטי
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

LM Industries מודיעה על מימון של 15 מיליון דולר מ-SPARX Group כדי לספק Olli ללקוחות וצרכנים
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית).

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה
בעקבות ההתרחבות שלה לאחרונה במרכז הקריביים, אנדרסן גלובל מוסיפה מקום בסנט לוסיה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Du Boulay, Anthony & Co., ומחזקת עוד את העומק וההשגה של הארגון בחלק המזרחי של האזור.

בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף)
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI