דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®
Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®
חיים נוי 17/09/20 |  צפיות: 241

Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®

Guardian External Workforce מרחיבה את הגישה הבטוחה למרחב העבודה, הבריאות והבטיחות לעובדים חיצוניים

פרמונט, קליפורניה, 15 בספטמבר 2020 (BUSINESS WIRE) :

AlertEnterprise הודיעה היום ש-Guardian External Workforce שלה זמינה עכשיו לרכישה מקוונת ב-SAP® App Center, זירת המסחר הדיגיטלי למוצרים של שותפי SAP. Guardian External Workforce הופכת את האבטחה, הבטיחות והפרטיות לחלק אינטגרלי מהמסע מהקליטה ועד העזיבה של העובד החיצוני. הפלטפורמה משתמשת בשילוב עם SAP Fieldglass Contingent Workforce Management כדי לבצע אוטומציה וייעול של הזהות הפיזית והגישה למרחב העבודה ומספקת ראות של 360 מעלות וניהול גישת עובדים משולב.

"בתקופה זאת של שינויים ללא תקדים, העובדים המודרניים חווים שינויים עצומים כשארגונים צריכים יותר ויותר את הגמישות להציב עובדים חיצוניים בכל מקום", אמר ג'סביר גיל, מנכ"ל AlertEnterprise. "Guardian External Workforce עוזרת לעסקים לאכוף את האבטחה, הבטיחות והפרטיות אצל העובדים החיצוניים שלהם מבלי לסכן את החוויה והיצרניות".

עובדים חיצוניים עם גישה פיזית לאזורים מאוד מאובטחים ורגישים יכולים להוות סיכון גדול לארגון וגם לציות לאבטחה והבטיחות עם הם לא משולבים באופן מלא בתוך אסטרטגיית PIAM (ניהול זהות וגישה פיזיות). הפלטפורמה מבוססת הענן Guardian External Workforce מאחדת את תהליך מחזור החיים של הזהות של העובד החיצוני בכל הארגון, וסותמת פערי אבטחה. חברות יכולות לנהל ולעקוב אחרי פרופילים של עובדים חיצוניים פרטניים במספר מערכות בקרת גישה פיזית (PACS) ואתרים, ולבצע אוטומציה של הגישה הפיזית של משימות הקליטה, העברות, שינוי תפקידים, הכשרה ואימות אישורים ועזיבה.

בנוסף, מודולים זמינים של פיקוח ובינת גישה של בטיחות ובריאות של קוביד-19 עוזרים לעובדים החיצוניים להיכנס שוב באופן בטוח למקומות פיזיים, באמצעות כלים של אימות עצמי, אנליטיקה משופרת ותכונות של מעקב אחרי מגעים כדי למזער סיכונים.

במרכז היישומים של SAP, עסקים יכולים לגלות בערך 1,600 פתרונות חדשניים של שותפים שמשתלבים עם פתרונות של SAP ומרחיבים אותם. הלקוחות יכולים למצוא שם את היישומים של השותפים שעברו אימות של SAP שהם צריכים כדי להגדיל את העסק שלהם. ועל כל רכישה שמתבצעת במרכז היישומים של SAP, SAP נוטעת עץ. תמצאו, תנסו ותקנו פתרונות של שותפי SAP באופן דיגיטלי באתר www.sapappcenter.com.

AlertEnterprise היא שותפה בתוכנית PartnerEdge® של SAP. ככזאת, היא יכולה ליצור, לשווק ולמכור יישומי תוכנה בנוסף לפלטפורמות טכנולוגיות מובילות שוק של SAP. תוכנית PartnerEdge של SAP נותנת את הכלים המאפשרים, היתרונות והתמיכה כדי לאפשר יצירת יישומים משבשים באיכות גבוהה שמתמקדים בצרכים עסקיים ספציפיים -- במהירות ובאופן משתלם. התוכנית מאפשרת גישה לכל הטכנולוגיות הרלבנטיות של SAP במסגרת אחת פשוטה בחוזה גלובלי אחד.

אודות AlertEnterprise

אצל AlertEnterprise זהות ואמון דיגיטליים נמצאים במרכזו של כל דבר שאנו עושים. המשימה שלנו היא להפגיש אנשים, תהליכים, נתונים וטכנולוגיות באופן ייחודי כדי לעזור לארגונים להגן על מה שהכי חשוב. אנחנו קוראים לזה התכנסות האבטחה. ואנחנו מפתחים פתרונות משני מצב של התכנסות האבטחה שמספקים פיקוח על זהויות, ניהול גישה, בינת אבטחה ואימות ציות בסביבות המחשוב, משאבי האנוש, הסייבר והאבטחה הפיזית של הארגון. למידע נוסף על AlertEnterprise, בקרו בבקשה באתר https://alertenterprise.com.

כל מידע בהודעה זאת שאינו עובדות היסטוריות הוא מידע צופה פני עתיד כמוגדר ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. כל מידע צופה פני עתיד נתון לסיכונים ואי ודאויות שונים המתוארים בדוחות ש-SAP מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל הדוח השנתי האחרון על גבי טופס 20-F, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מהציפיות. SAP מזהירה את הקוראים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד זה, ש-SAP לא נוטלת שום התחייבות לעדכן ושנכון רק לתאריך שלו.

SAP ומוצרים ושירותים אחרים של SAP שמוזכרים כאן וגם הסמלילים וסימני המסחר של כל אחד מהם הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של SAP SE בגרמניה ובמדינות אחרות. בקרו בבקשה באתר https://www.sap.com/copyright למידע נוסף על סימני מסחר והודעות נוספים. כל השמות האחרים של מוצרים ושירותים המוזכרים כאן הם סימני מסחר של החברות שלהם.

אנשי קשר

למידע נוסף, עיתונות בלבד:
Willem Ryan, Vice President Marketing and Communications, AlertEnterprise, willem.ryan@alertenterprise.com

מקור: AlertEnterprise Inc.

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ספרה משיקה תוכנה פורצת דרך שמיועדת לשנות את הביצועים של ניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.

סגנון חדש של שיעור מרחוק, האירוע מבוסס ההתנסות "Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה
למה אנחנו יכולים לצפות מעבר לשיעור מקוון בתנאי קוביד-19? האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס התנסות מאיר עיניים מהדור הבא שמשתמש ב"תנועות הגוף" של המשתמש שלא היה אפשרי בשיעור מקוון. השיעור משתמש בטכנולוגיה של מציאות מעורבת (MR).

חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס יוצרת שותפות עם צוות הנהלה מוביל בתשתיות נתונים ומקצה עד 500 מיליון דולר כדי ליצור פלטפורמת מרכזי נתונים, גלובל קומפיוט
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה
Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

Ideematec חושפת את העוקב Horizon L:Tec ב-Solar Power International 2020
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בבלארוס
אנדרסן גלובל מגדילה את הפלטפורמה שלה במזרח אירופה עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה REVERA, אחת מחברות עורכי הדין המובילות בבלארוס, ומרחיבה את הכיסוי של הארגון כשהיא מחזקת את דריסת הרגל שלה באזור.

ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

INVNT GROUP] וליגת האוויר העולמית® יוצרות שותפות באירוע התרבות, ספורט ובידור הראשון מסוגו בעולם, מרוץ השמים העולמי®
המרוץ שיתמקד בקיימות יועבר בטלוויזיה, בסטרימינג, ברשתות חברתיות, ובהתנסות חיה וצפוי להיות בסדר הגודל של המשחקים האולימפיים

קרן קרנגי מודיעה על מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר
קרן קרנגי לשלום בינ"ל הודיעה היום על שינוי השם של מרכז המזרח התיכון של קרנגי בביירות כדי לחלוק כבוד למלקולם ה. קר, המלומד האמריקני המנוח בתחום המזרח התיכון שהיה נשיא האוניברסיטה האמריקנית בביירות. מעתה ואילך המרכז ייקרא מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר.

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI