דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps
K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps
חיים נוי 12/08/20 |  צפיות: 651

K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps

המימון יתמוך במסלול הצמיחה המהיר של K2View מכיוון והוא מסייע לארגונים לקבל גישה בזמן אמת לנתונים שלהם תוך ייעול עלויות

- פלטפורמת K2View מאגדת את כל הנתונים השונים של הארגון בכדי להניע מגוון רחב של טרנספורמציות עסקיות וטכניות.

- ההשקעות מובלות על ידי Forestay Capital, ואליהן מצטרפים Genesis Partners.

- תנאים ותקנות כלכליים משתנים דורשים מחברות שתהיה להן גישה בזמן אמת לנתונים שלהם מבלי להוסיף הוצאות נוספות, דבר שיוצר הזדמנות שוק אדירה לפלטפורמת הפטנט DataOps של K2View.

דאלאס ותל אביב, 11 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

K2View ספקית מובילה של פתרונות DataOps וניהול נתונים בזמן אמת, הודיעה היום על סבב גיוס של 28 מיליון דולר, שיאיץ את הצמיחה וההתרחבות של החברה בשוק DataOps המתהווה.

Forestay Capital הובילה את סבב המימון יחד עם Genesis Partners. זה בא על בסיס הצמיחה המהירה עם יותר מ-75% CAGR בהכנסות, ועם מחצית ראשונה חזקה של 2020. השקעה זו תשמש לתמיכה באסטרטגיית השוק של החברה כאשר היא ממשיכה בהתפשטותה בשווקים הבשלים לטרנספורמציה עם DataOps, כגון טלקום, שירותים פיננסיים, שירותי בריאות, ביטוח, לוגיסטיקה ועוד.

"השיטה המהירה ביותר להשיג זריזות אמיתית וחווית לקוח יוצאת דופן מתרחקת משלושים שנות פלוס של ארגונים מונעי אפליקציות ונכנסת לתחום של ארגונים מונעי נתונים. זהו מרכיב קריטי לשינוי דיגיטלי והזדמנות מאסיבית עבורנו," אמר אחי רותם, מנכ"ל ומייסד של K2View.

"כשאנחנו מסתכלים אל השלב הבא של הצמיחה שלנו, החזון שלנו הוא להמשיך לעזור לחברות לגלות את הפוטנציאל שלהן על ידי סיפוק דרך מהירה, טובה וחסכונית יותר לגשת ולשלוט בנתונים. השגת מימון בסדר גודל כזה בעיצומה של מגפה עולמית מוכיחה עוד יותר את הפוטנציאל העסקי שלנו. Forestay Capital ו-Genesis Partners חולקים את החזון שלנו לעתיד והם שותפים טבעיים המסייעים לנו להאיץ את הצמיחה שלנו".

נתונים, הנכס הגדול ביותר של הארגון, מושתתים במאות אפליקציות שונות ונשמרים במיקומים, טכנולוגיות ומבנים שונים. בסביבת מערכת מידע זו, ארגונים אינם יכולים לנוע במהירות ולספק חווית לקוח טובה בו זמנית. גישת הפטנט של K2View והארכיטקטורה הייחודית שלה מספקים את הנתונים הדרושים לארגונים, בדיוק איך ומתי שהם צריכים- בכל בזמן אמת. מאז השקתה של הפלטפורמה שלה בשנת 2015, K2View הוכיחה את החזון והטכנולוגיה שלה תוך שהיא עוזרת לכמה מהחברות הגדולות בעולם להתמודד עם אתגרי נתונים מורכבים. הפלטפורמה מספקת את הנתונים הנכונים לאדם הנכון בזמן הנכון תוך אלפיות שניה בלבד ומאפשרת לארגונים לתפעל את כל הנתונים שלהם ולקבל גישה הוליסטית לדברים החשובים ביותר לעסק שלהם, תוך צמצום הזמן-לשוק מחודשים לשבועות.

התנאים הכלכליים המשתנים מפעילים אף יותר לחץ על צוותי מערכות מידע להספיק יותר עם פחות משאבים משמעותיים. K2View מציבה פתרונות יעילים ואלגנטיים בידי המשתמשים שלה, ומספקת תוך שבועות מה שעשוי היה לקחת חודשים או שנים בטכניקות ניהול נתונים מסורתיות. זה עוזר לחברות להפחית עלויות באופן משמעותי תוך האצת חדשנות באמצעות מקרי שימוש מאתגרים כמו ניהול נתוני בדיקות, מוקדי נתוני לקוחות והתאמה לרגולציות נתוני הפרטיות.

"ככל שחברות עוברות טרנספורמציה דיגיטלית כדי להסתגל לסביבה כלכלית ורגולטורית משתנה, הטכנולוגיה המשבשת של K2View עושה טרנספורמציה בשימוש בנתונים כדי להאיץ את החדשנות העסקית" אמר פרדריק וולוונד, שותף מנהל ב-Forestay Capital. "אנו שמחים להצטרף לשותפות עם הצוות המוכשר והחזוני הזה במסע הצמיחה הבא שלהם ולהרחיב את העסק ברחבי העולם כדי לעזור לארגונים להתמודד עם אתגרי הנתונים המורכבים ביותר שלהם".

"הפתרון המוגן בפטנט של K2View עוזר לארגונים, במהירות ובעלות יעילה, להשיג ראיה של 360 מעלות בזמן אמת של הנתונים- אתגר שעיכב את חדשנות ה-IT הארגוני," אמר גארי גנות, שותף מנהל בחברת Genesis Partners. "לשוק ה-DataOps יש אפשרות בלתי מוגבלת ופוטנציאל צמיחה, ו- K2View מתוכננת לחזק את עמדת המנהיגות שלה, שכן היא תומכת בגל ההתרחבות הבא של השוק".

אודות K2View

K2View היא ספקית מובילה של תוכנה מתקדמת של מארגי נתונים, שילוב נתונים והספקת נתונים שמעלה את ההבטחה של מבט של 360 מעלות על נתונים לרמה הבאה. פתרון הדגל שלה, K2View Fabric, משתמש בטכנולוגיית יחידה לוגית רשומה כפטנט כדי לאפשר גישה ובקרה מהירות, קלות ומאובטחות לכל המידע של ארגון, בלי קשר למספר המערכות ומקורות המידע השונים שיש בו. K2View מספק גישה הוליסטית בזמן אמת ותובנות תפעוליות לנתונים שהכי חשובים לארגונים בכל ענף, בדיוק כשהם צריכים אותם, ומאיץ את השינוי בחוויית הלקוח, הפעלת ענן, תפעול, מודרניזציה של מערכות המידע וסיכונים וציות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.k2view.com ותעקבו אחרינו ב-@k2view.

אודות Forestay Capital

נוסדה ב-2017, Forestay משקיעה בענף הטק ומתמקדת בחברות טכנולוגיה חדשות ומניבות הכנסות באירופה, ישראל וארה"ב, שמאתגרות מודלים מבוססים ואת הסטטוס קוו, בעיקר באמצעות תוכנה ונתונים. היא חלק מ-Waypoint Capital, בראשותו של ארנסט ברטארלי, אשר תומכת בפורטפוליו רחב של עסקים וניהול השקעות מובילים. (www.forestaycapital.com)

אודות Genesis Partners

זוהי חברת הון סיכון ישראלית מובילה, בעלת רקורד חזק וקשורה לקהילת היזמים הישראלים ותעשיית הטכנולוגיה העולמית. הצוות שלה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון רב בהון סיכון, שוקי הון, טכנולוגיה, ניהול תפעולי ויזמות. עם ניהול של מעל 600 מיליון דולר, מעל 100 השקעות ו-38 אקזיטים עם שווי שוק נוכחי של 22 מיליארד דולר, Genesis Partners מתמקדת כעת בהשקעות בשלב הצמיחה בתחומי טכנולוגיות המידע והטרנספורמציה הדיגיטלית. Genesis Partners הוקמה בשנת 1996 על ידי אדי דלו וד"ר אייל קישון, ואליהם הצטרף גארי גנות בשנת 2000.

אנשי קשר

Sarah Jenne
Idea Grove, for K2View
sjenne@ideagrove.com

מקור:K2View

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah מודיעה על תאימות ל-MRI מלוא הגוף 1.5T ו-3T עבור המערכת Genio® לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה (OSA)
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום שהחברה קיבלה תווית CE Mark מותנית להדמיית תהודה מגנטית (MRI) עבור טיפול ה-OSA המבוסס על גירוי עצבי הנוכחי שלה Genio® לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בדרום אפריקה
אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות שלה בדרום אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת החשבונאות וייעוץ מס עם מלוא השירותים SAB&T Business Consulting (SAB&T), ומרחיבה את הכיסוי של הארגון לעוד תשע ערים במדינה: סנטוריון, בלומפונטיין, קייפטאון, דרבן, קימברלי, נלספרויט, פולוקוואנה, פורט אליזבט ורוסטנבורג.

פסיפיק גרין מתקשרת בהסכם מסגרת עם סינופק כדי לעבוד על תיק של פרויקטים שכוללים אנרגיית רוח ביבשה ובים, חשמל פוטו וולטאי ושימושי אנרגיה מקיפים
Pacific Green Technologies, Inc.(OTCQB:PGTK)) שמחה להודיעה שחברת בת בבעלות מלאה של Pacific Green Technologies (Shanghai) Co. Limited חתמה על הסכם מסגרת עם SINOPEC Star Co., Ltd. ("סינופק סטאר"), חברת בת של סינופק, הקונגלומרט הגדול ביותר בעולם של זיקוק נפט, גז ופטרוכימיה שהמטה שלו בבייג'ינג, להספקת שירותי תכנון, הנדסת פיתוח וייעוץ.

המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות ממנה את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ', מנכ"ל ונשיא קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים
המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות מינתה היום את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ', המנהל הכללי והנשיא של קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים שלה. ד"ר מיכאליביץ' מצטרף לוואליד אל מוקרב אל מוהיירי, סגן מנכ"ל הקבוצה שלMubadala Investment Company, שמכהן כיו"ר משותף של המועצה העסקית.

ג'טקס מרחיבה את הנוכחות שלה בדובאי
עם הצמיחה הגדולה שצפויה בשוק טיסות המנהלים הגלובלי, ג'טקס ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה בטרמינל האח"ם המוביל בדובאי, המתקן הייעודי הגדול ביותר מסוגו בעולם

Cavli Wireless מתחילה לייצר מודולי האינטרנט של הדברים LPWAN, LTE ודור 5 בהודו המבוססים על ערכות שבבים של GCT Semiconductor
"מודולי האינטרנט של הדברים LTE/LPWAN משולבי eSIM של קבלי יהיו פתרון התקשורת האלחוטית הראשון אי פעם שיתוכנן וייוצר בהודו כדי להפעיל יישומי האינטרנט של הדברים במגזרי הערים החכמות, רכב, אנרגיה ושירותים ציבוריים, ייצור, בריאות וחקלאות בכל העולם"

InvestorBrandNetwork (IBN) מסכמת את ציוני הדרך של 2020 ומתארת יוזמות ב-2021
InvestorBrandNetwork ("IBN"), סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית ומפיצה של תוכן מגוון, מודיעה היום דרך הודעה גלובלית של InvestorWire שתורגמה ל-12 שפות ל-56 מדינות על סיכום של ציוני הדרך שלה ב-2020 ומוסרת סקירה על התוכניות שלה ל-2021

אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI