דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
חיים נוי 06/08/20 |  צפיות: 252

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020

AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

דנוור, קולורדו, 6 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

Advanced Energy (Nasdaq: AEIS) - מובילה גלובלית בפתרונות מדויקים ומאוד מתוכננים של המרת חשמל, מדידה ובקרה - הודיעה שחשפה שלושה פתרונות חדשים לעיבוד פרוסות שבבים של צומתי טכנולוגיה מתקדמים בכנס הווירטואלי SEMICON® West 2020 שהתקיימה בין 20 ו-23 ביולי.

"ייצור השבבים גדל ומשתנה במהירות עם עלייתה של המהפכה התעשייתית הרביעית. AE נמצאת בחזית עם פתרונות חשמל שמאפשרים תכונות קטנות יותר, תהליכים מהירים יותר, בקרה הדוקה יותר ועלות בעלות נמוכה יותר, שהלקוחות שלנו מסתמכים עליהם כדי לייצר את השבבים שמזינים את כלכלת הנתונים", אמר פיטר גילספי, סגן נשיא ומנהל כללי, שבבים, Advanced Energy. החשמל בתהליכים, שבעבר היה כמעט חבוי מהעין, מוכר עכשיו יותר ויותר כמאפשר קריטי בעיבוד של פרוסות. אנחנו מצפים לשתף את המוצרים שלנו "שמחשמלים את התהליך", וגם להציג, בפעם הראשונה, מוצרים "שמחשמלים את הפלטפורמה" עם תיק מוצרי החשמל המשובץ של ארטזין של AE.

AE הציגה פתרונות חדשים רבי ערך של מערכות שמשנים את האופן שבו תהליכי פלזמה מקבלים חשמל:

eVoS™ LE: AE הציגה את פלטפורמת eVoS שלה, טכנולוגיית חשמל לפלזמה לא סינוסואידית חדשה לגמרי שמאפשרת בקרת אנרגיית יונים מאוד ממוקדת, שנעשית יותר ויותר חשובה בתהליכי צריבה ודפוזיציה מתקדמים שמשמשים ליצירת תכונות מכשירים בחזית הקידמה ב-5nm ומטה. eVoS, שמהווה חלופה לחשמל לפלזמה עם נטאי RF סינוסואידי קונבנציונלי שמשתמש במערכות מורכבות עם תדירויות מרובות, מיועדת להפיק פיזורי אנרגיית יונים צרים בהתאמה ספציפית בפתרון אחד. הפתרון של AE מאפשר בקרה יותר ישירה על פיזורי אנרגיית היונים, יותר יעילות של נטאי החשמל ופחות אובדן הספק מאשר הפתרונות הקונבנציונליים, כל היתרונות שנחוצים כדי ליצור תכונות יותר ויותר מאתגרות לשבבים תלת מימדיים. eVoS LE (אנרגיה נמוכה) מציעה בקרת הספק מדויקת ליישומים קריטיים מבוססי פלזמה, כמו צריבה בשכבה האטומית (ALE), צריבה, ניקוי, דפוזיציה ודפוזיציה בשכבה האטומית (ALD).

Navigator® II FCi: על בסיס ההצלחה של פלטפורמת רשת תיאום העכבות שלה המובילה בענף Navigator II, AE הציגה את Navigator II FCi, רשת תיאום מצב מוצק חדשה ומהירה יותר שמשפרת את טווח הערכים, המהירות וההכוון בהשוואה למוצרי רשתות תיאום סטנדרטיים. Navigator II FCi שמבוססת על טכנולוגיית דיודת-PIN מאוד מהירה, משלימה את רשת תיאום המצב המוצק הראשונה שהגיעה לשוק Navigator II FastCap™ של AE, מרחיבה את טווח ההספק והעכבה ומשפרת את זמני התגובה לפחות ממילי שניות. ללא חלקים נעים, האמינות וההדירות של Navigator II FCi עולה על אלה של תיאומי קבלי ריק מסורתיים. Navigator II FCi זמינה כדי לאפשר יישומי ALE מתקדמים עם יכולות שהורחבו כדי לתמוך במגוון מתרחב כל הזמן של יישומים כדי לעמוד בדרישות החדשות של השוק. טכנולוגיית הדיודת-PIN המאוד מהירה זמינה עכשיו גם במערכת הספקת החשמל RF המשולבת החדשה תיאום וגנרטור, Paramount HFi.

Paramount® HFi: היתרונות של מערכת חשמל RF משולבת עתירת ביצועים עם עלויות נמוכות, מגיעים בשטח הקטן של Paramount HFi, שעונה על הדרישות המחמירות ביותר של כלי הדפוזיציה הכי מתקדמים של היום. AE פיתחה את מערכת ההספקה המשולבת במלואה תיאום וגנרטור הישימה מבחינה מסחרית הראשונה בתעשייה בשנת 2000 במוצר שלה Apex. Apex הוא עדיין סוס עבודה של חשמל RF לדפוזיציה, שמסוגל לעבור בין ארבעה מציבים בדידים של טווח הכוון. Paramount HFi החדשה מרחיבה מאוד את הרעיון הזה עם 32 מצבים של טווח הכוון, מערכת בקרה משופרת דיגיטלית במלואה וחיישן VI חדש (מטרולוגיית RF). עם היכולות החדשות האלה וחלון הפעולה המורחב שלה, Paramount HFi מספקת בקרת תהליכים מתקדמת, נשנות גבוהה, מצב מעורר משותף כדי לסנכרן מערכות מרובות בתצורות אשכול ופרוטוקול תקשורת מתקדם (EtherCAT). הגודל הקומפקטי של Paramount HFi, זמני התגובה של מילי שניות והאמינות הגבוהה עושים אותה לאידיאלית לשלבי תהליך הדפוזיציה עם המשך הקצר של היום, וכשמהירות ואמינות נחשבים יותר ויותר למאפשרים קריטיים בעיבוד של NAND מתקדם והתקני מחסנית אחרים עם הרבה חזרה.

מומחי המוצרים של AE אירחו תצוגות מקדימות של מוצרים ופגישות עם משתתפי התערוכה באמצעות הביתן הווירטואלישל AE במהלך SEMICON West 2020. בשנתה ה-50 עכשיו, SEMICON West היא אירוע ראשון במעלה של התעשייה שנמשך ארבעה ימים של מצגות, עם תוכנית עסקית וטכנולוגית של יותר מ-80 שעות ויותר מ-500 מציגים שמספקים את התובנות, החידושים והבינה שארגונים צריכים כדי לאמץ את הסביבה המשבשת של היום. מחומרים, ציוד, תכנון, ייצור, שילוב מערכות וערוצי ביקוש ועד לתחומים אנכיים וסמוכים חדשים, המשתתפים מקבלים גישה לטוב ביותר בעסק וזוכים להצצה לעתיד חדש באופק.

למפרטים טכניים מפורטים, בקרו בבקשה באתר www.advancedenergy.com.

אודות Advanced Energy

Advanced Energy (Nasdaq: AEIS) היא מובילה גלובלית בתכנון וייצור של פתרונות מדויקים ומאוד מתוכננים של המרת כוח, מדידה ובקרה ליישומים ותהליכים קריטיים. פתרונות הכוח של AE מאפשרים ללקוחות חדשנות ביישומים מורכבים במגוון רחב של ענפים כולל ציוד לייצור שבבים, תעשייה, ייצור, תקשורת, מחשבים במרכזי נתונים ושירותי בריאות. עם ידע הנדסי ושירות ותמיכה מגיבים ברחבי העולם, החברה בונה שותפויות של עבודה משותפת כדי לתת מענה להתפתחויות הטכנולוגיות, להניע את הצמיחה אצל לקוחותיה ולחדש את העתיד של הכוח. Advanced Energy הקדישה יותר משלושה עשורים כדי לשכלל את הכוח עבור לקוחותיה הגלובליים והמטה שלה נמצא בדנבר, קולורדו, ארה"ב. למידע נוסף, בקרו באתר www.advancedenergy.com

Advanced Energy | דיוק. כוח. ביצועים

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52252385/en

אנשי קשר

לשאלות מהמדיה, התקשרו עם:
Lora Wilson
Global Results Communications for Advanced Energy Industries, Inc.
aei@globalresultspr.com
+1 949.306.0276

מקור: Advanced Energy

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CIEF 2020 נפתח, בונה פלטפורמת חדשנות בינ"ל
יריד החדשנות והיזמות של סין (CIEF, "היריד") נפתח רשמית בגואנגג'ואו ב-23 בספטמבר. השנה היריד מתקיים בין 23 ו-25 בספטמבר, לראשונה הוא נערך באופן מקוון ופיזי והשתתפו בו מומחים ואנשי אקדמיה ענפיים בין תחומיים רמי דרג רבים וגורמים משווקים טכנולוגיים שונים.

הצהרה לציון שנה למאיץ היזמות לנשים
מצורפת להלן הצהרה של הנהגת מאיץ היזמות לנשים בנוגע לציון שנה אחת ליוזמה פורצת הדרך

DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"
DXC Technology (NYSE:DXC) הציגה היום את המינויים האחרונים בהנהלה שלה שמחזקים עוד את צוות ההנהלה של DXC, ורובם הצטרפו ל-DXC בשנה האחרונה

ההתאחדות העולמית לשלום (UPF) מקיימת 'עצרת תקווה מקוונת' מס' 2
מעל למיליון משתתפים מרחבי העולם צפויים להצטרף בצפייה ישירה

ענף הנסיעות הגלובלי מאמץ UVD Robots אוטונומיים
שדות תעופה, מלונות, ורכבות פונות לרובוטי חיטוי אוטונומיים כדי לחזק את הבטיחות, השקט הנפשי והתמיכה בהתאוששות של ענף הנסיעות

מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration
מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בכל העולם
משחק החידות Match-3 היחידי שמתרחש בסביבת הספרים והסרטים המקוריים של הארי פוטר מביא משחק חידות קסום למכשירים סלולריים

BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל
BD Strategy Partners חברת בוטיק אמריקנית לגיוס וייעוץ, הודיעה היום על פתיחה של משרד בישראל, שמתבסס על שבע השנים המוצלחות של החברה בעזרה לחברות ישראליות לגייס ולהעסיק אנשים מאוד מוכשרים בארצות הברית.

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה בצפון אפריקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להפגין את מחויבותה להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלה באפריקה, ומודיעה על כניסתה לשוק האלג'ירי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Cabinet Hadj Ali.

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה
אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Senior Accounting Services Limited בג'מייקה, ומחזקת את כיסוי הג"ג של החברה באזור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI