דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
חיים נוי 05/08/20 |  צפיות: 278

 

 

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי

לונדון, 5 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

האירוע מתקיים ביום ראשון, 9 באוגוסט 2020 בשעה 04:00 am שעון ישראל

יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי. הדוברים כוללים את מזכ"ל האו"ם לשעבר באן קי-מון ומאקי סאל, נשיא סנגל. מייסד שותף של UPF, ד"ר האק ג'ה האן. העצרת תעביר מסר מרכזי מיוחד של תקווה לאנושות.

קישור להרשמה למשתתפים המקוונים:

https://www.rally2020.org

מנהיגי העולם מתייחסים ל"עצרת התקווה"

למרות ההתקדמות החומרית והצבירה של עושר חסר תקדים, בעיות גלובאליות חמורות נותרו בלתי פתורות. זה אף בולט יותר לצד מאמצים ברחבי העולם לשמור על שלום, לפתור סכסוכים ולמגר את העוני על ידי גופים שומרי שלום בינלאומיים גדולים, ציבוריים ופרטיים.

יש התלקחות בכל היבשות של מחלוקות טריטוריאליות, מחלוקת דתית וגזעית, התמוטטות הערכים המשפחתיים ומכלול סוגיות סביבתיות. נוסף לכך, מגפת COVID-19 גרמה לחובות כלכליים קטסטרופליים. זה נראה כמו הסערה המושלמת.

אלו הן ההתלבטויות שהביאו את הכומר ד"ר סון מיונג מון המנוח ואת אשתו ד"ר האק ג'ה האן מון לדבר על הגשמת עולם אידיאלי. החזון שלהם: משפחה אנושית אחת המחוברת יחד באהבת האל. במשך עשרות שנים הם דגלו בפילוסופיה של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסליים, המאתגרת אותנו עם התפיסה הרומנטית,לפיה מטרתנו בחיים מסופקת על ידי הרווחה של אחרים.

כדי להדגיש ערכים אלו ולסייע בטיפול בבעיות הקשורות, הפדרציה האוניברסלית לשלום (ארגון לא ממשלתי במעמד ייעוץ כללי עם המועצה הכלכלית והחברתית של האו"ם), תארח את האחרונה בסדרת פסגות וירטואליות מקוונות. עצרת התקווה תתקיים בתשעה באוגוסט, 2020 החל מהשעה 09:40 (זמן קוריאני). הנושא הרשמי הוא "עצרת המיליון של תקווה למימוש עולם אחיד שמימי של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסאליים".

"מטרת האסיפות הללו היא להציב אבן פינה למימוש עולם של שיתופי פעולה בינלאומיים ובין-דתיים יזומים לטובת כל האנשים" אמר ד"ר תומאס ג. וולש, יושב ראש הפדרציה האוניברסלית לשלום. באן קי-מון, לשעבר מזכ"ל האום, ימסור את ברכתו. לאחר מכן יוצגו הודעות ברכה של נכבדים בינלאומיים.

בשילוב עם אמני בידור מהשורה הראשונה, התייחסויות מרכזיות יינתנו על ידי הון סן, ראש ממשלת קמבודיה; מאקי סאל, נשיא סנגל; בריגי רפיני, ראש ממשלת ניגריה ומנהיגי עולם אחרים. ד"ר האק ג'ה האן מון, מייסדת שותפה של הפדרציה האוניברסלית לשלום ומארחת העצרת, תעביר לסיום את נושאיה המרכזיים.

ליצירת קשר:

Peter Zoehrer:
+43 6645238794
Website: www.upf.org
www.europe.upf.org

מולטימדיה:


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CIEF 2020 נפתח, בונה פלטפורמת חדשנות בינ"ל
יריד החדשנות והיזמות של סין (CIEF, "היריד") נפתח רשמית בגואנגג'ואו ב-23 בספטמבר. השנה היריד מתקיים בין 23 ו-25 בספטמבר, לראשונה הוא נערך באופן מקוון ופיזי והשתתפו בו מומחים ואנשי אקדמיה ענפיים בין תחומיים רמי דרג רבים וגורמים משווקים טכנולוגיים שונים.

הצהרה לציון שנה למאיץ היזמות לנשים
מצורפת להלן הצהרה של הנהגת מאיץ היזמות לנשים בנוגע לציון שנה אחת ליוזמה פורצת הדרך

DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"
DXC Technology (NYSE:DXC) הציגה היום את המינויים האחרונים בהנהלה שלה שמחזקים עוד את צוות ההנהלה של DXC, ורובם הצטרפו ל-DXC בשנה האחרונה

ההתאחדות העולמית לשלום (UPF) מקיימת 'עצרת תקווה מקוונת' מס' 2
מעל למיליון משתתפים מרחבי העולם צפויים להצטרף בצפייה ישירה

ענף הנסיעות הגלובלי מאמץ UVD Robots אוטונומיים
שדות תעופה, מלונות, ורכבות פונות לרובוטי חיטוי אוטונומיים כדי לחזק את הבטיחות, השקט הנפשי והתמיכה בהתאוששות של ענף הנסיעות

מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration
מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בכל העולם
משחק החידות Match-3 היחידי שמתרחש בסביבת הספרים והסרטים המקוריים של הארי פוטר מביא משחק חידות קסום למכשירים סלולריים

BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל
BD Strategy Partners חברת בוטיק אמריקנית לגיוס וייעוץ, הודיעה היום על פתיחה של משרד בישראל, שמתבסס על שבע השנים המוצלחות של החברה בעזרה לחברות ישראליות לגייס ולהעסיק אנשים מאוד מוכשרים בארצות הברית.

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה בצפון אפריקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להפגין את מחויבותה להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלה באפריקה, ומודיעה על כניסתה לשוק האלג'ירי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Cabinet Hadj Ali.

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה
אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Senior Accounting Services Limited בג'מייקה, ומחזקת את כיסוי הג"ג של החברה באזור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI