דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
חיים נוי 03/07/20 |  צפיות: 212

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי

אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

קלירווטר, פלורידה, 1 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

אחרי שהושלמה הרכישה שלה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של Apollo Global Management, Tech Data (או "החברה") הודיעה היום שהחברה מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר ביוזמות של שינוי דיגיטלי בחמש השנים הבאות. ההשקעה תניע את האסטרטגיה של טק דטה להאיץ את החדשנות באופנים שיספקו חוויות משופרות ויותר גמישות וזריזות לעסקים בסביבה הטכנולוגית.

"הרכישה של טק דטה על ידי הקרנות של אפולו היא אבן דרך חשובה, והתמיכה שלהן בהקצאת המשאבים הרב שנתית שלנו מדגישה את המיקוד המשותף שלנו ביצירת ערך ארוכת טווח", אמר ריץ' יום, מנהל עסקים ראשי, טק דטה. "אנחנו ממשיכים לבצע את האסטרטגיה שלנו להפוך את החברה שלנו לכזאת שמגדירה אמות מידה חדשות של מצוינות תפעולית ותרבותית בענף שלנו. אנחנו מאמינים שאפולו תהיה שותפה רבת ערך שתעזור לנו לאפשר טוב יותר לשותפי הערוצים שלנו להביא לשוק את המוצרים והפתרונות הטכנולוגיים שהעולם צריך כדי להתחבר, להתפתח ולהתקדם".

יוזמות השינוי הדיגיטלי של טק דטה מתמקדות בהספקת אוטומציה, פלטפורמות וניתוחים הכי מתקדמים שיאפשרו לחברה להיות יותר זריזה וגמישה ולהגיב טוב יותר לצרכים המתפתחים במהירות של שותפי הערוצים שלה. התוכנית כוללת בניית פלטפורמה עסקית דיגיטלית היפר מדרגית וזירת מסחר דיגיטלית מבוססת ענן שמיועדות לתמוך בתוכניות הצמיחה השאפתניות של טק דטה ולשרת שוקי טכנולוגיה ומודלי צריכה מתפתחים.

"אפולו רואה בטק דטה פלטפורמה חזקה לצמיחה משמעותית ויותר גיוון, ואנחנו מחויבים לתמוך בהשקעות שמתבססות על החזון הזה", אמר רוברט קלסו-רוס, שותף השקעות פרטיות באפולו. "ההשקעה הזאת בחמש השנים הבאות עוזרת להבטיח שיהיו לחברה המשאבים שנחוצים להתחיל להפעיל תוכנית נועזת של אפשור וחדשנות דיגיטליים שתשנה את האופן שבו היא משרתת את שותפי הערוצים והעובדים".

אודות טק דטה

טק דטה מחברת את העולם באמצעות כוחה של הטכנולוגיה. תיק המוצרים, השירותים והפתרונות מקצה לקצה שלנו, המיומנויות המאוד מתמחות והמומחיות בטכנולוגיות של הדור הבא מאפשרות לשותפי הערוצים להביא לשוק את המוצרים והפתרונות הטכנולוגיים שהעולם צריך כדי להתחבר, להתפתח ולהתקדם. טק דטה מדורגת במקום ה-90 ברשימת Fortune 500® וכלולה ברשימת החברות הכי נערצות בעולם של פורצ'ון 11 שנים רצופות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.techdata.com או תעקבו אחרינו: Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200630005697/en/

אנשי קשר

Bobby Eagle
Director, External Communications, Tech Data
+1 (727) 538.5864
bobby.eagle@techdata.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI