דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
איריס וינשטיין 22/06/20 |  צפיות: 1242

במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת אלגרונט, המתמחה בשירותי מחשוב ענן ללקוחות עסקיים, בוחרת בשנית ב- Infinidat ומטמיעה את פתרון האחסון המתקדם InfiniBox. במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של למעלה מפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית ללקוחותיה. הפרויקט, שהיקפו נאמד ביותר ממיליון וחצי שקלים, החל לפני כחודש וחצי והסתיים בימים אלו.

אלגרונט מפעילה שלוש חוות שרתים המתפקדות כמרכזי מחשוב ודטה-סנטר, ומנהלת את מערכות המידע עבור מאות לקוחותיה, ביניהם חברות מסחריות, תעשייתיות, רשתות בתי מלון ועיריות. החברה הטמיעה לפני כשנתיים פתרון InfiniBox ראשון בהיקף של פטה-בייט וכיום סיימה את הטמעת הפתרון השני.

דני מזרחי, יו"ר חברת אלגרונט, אמר כי: "עקב ביקושים רבים לעבודה מהבית בעת משבר הקורונה, עלתה הדרישה לתשתית אחסון בעלת ביצועים גבוהים מאוד על מנת לענות על הצרכים. פתרון האחסון של Infinidat מאפשר לנו להרחיב את היצע השירותים ולספק ללקוחותינו שירותי אחסון מתקדמים לצד שירותי גיבוי והמשכיות עסקית בלחיצת כפתור, פתרון שמסייע במתן פתרונות חדשניים למלחמה בפשעי סייבר דוגמת התקפות כופרה וקבלת הסמכות ISO27017 ו- ISO27018 עבור אבטחת מידע בענן והגנת הפרטיות בענן".

פתרון InfiniBox מאפשר לאלגרונט לספק שירותים ביחס עלות תועלת מיטבי. אלגרונט מספקת, באמצעות הפתרון של Infinidat, תשתית עבור מערך גדול מאוד של מצלמות לכמה מפרויקטי העיר החכמה המתקדמים בישראל. היכולות המתקדמות של InfiniBox מאפשרות שליפת נתונים מהירה ממספר רב של מוקדים בו זמנית ושימוש במערכות BI לצורך קבלת החלטות של הגוף המנהל את מערך השליטה והבקרה.

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "בימים אלו של חוסר וודאות ושינויים בשוק, גמישות ויכולת לספק קיבולת אחסון לפי דרישה הם ערכים ראשונים במעלה עבור עסקים רבים, שאינם יכולים לצאת למסעות רכש נרחבים ופרויקטים ארוכי טווח ומורכבים בשל דרישות אד-הוק לנפחי אחסון. InfiniBox הוא כיום פתרון האחסון היחיד שמאפשר לגדול ולקטון בנפחי מידע לפי הצורך בקלות ובפשטות, עם האמינות והביצועים הגבוהים ביותר בשוק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות מרכז נתונים חדש התואם ל- GDPR הוקם בתגובה לביקוש הגואה לפלטפורמה שלה מעסקים ב- EMEA בכלל ובישראל בפרט

חברת Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן המוערך במאות אלפי שקלים
חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדים בניו יורק, ישראל ואירופה, משלימה פרויקט העברת דטה סנטר ברשת הקמעונאות המובילה יינות ביתן. במהלך הפרויקט הועברו מאות שרתים מהדטה סנטר הפרטי לדטה סנטר של חברת סלקום, ללא פגיעה בפעילות השוטפת ובזמינות הסניפים (Zero Down-Time). הפרויקט, שארך כארבעה חודשים והסתיים לאחרונה, נאמד במאות אלפי שקלים.

F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API המניעים חוויות דיגיטליות מודרניות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הודיעה היום על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים לפורטפוליו אבטחת היישומים שלה. הפתרונות, Device ID ו- Shape Recognize, ממנפים יכולות דטה ואנליטיקה ייחודיות, תוך ייעול חוויות הלקוחות על ידי הסרת חיכוכים למשתמשים בזמן התחברות, תוך הגנה מפני הונאה. הפתרונות החדשים גם מחזקים את מיצובה של F5 כמנהיגה טכנולוגית, כאשר היא משלבת אבטחה והעברת יישומים מרובי עננים עם יכולות התמודדות עם התקפות בוטים והונאות וכך שומרת על ארגונים ואנשים מפני איומים מתוחכמים.

הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend ניהול הנתונים המתקדם, בנפח של 1 טרהבייט ביום, מאפשר לחברה לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת
גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמת ה- Data Integration של Talend, המיוצגת בישראל על ידי חברת aQurate, מקבוצת UCL. לדברי רפאל הררה, מנהל ה-BI העולמי של החברה , גרופון מנתחת 1 טרה בייט של נתוני לקוחות ביום , בזמן אמת, על מנת לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת.

חברת Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית
Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי, בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור מנהל קהילתי גנים מבית החברה למתנ"סים הארצית. האפליקציה, בשם CommuniT, פועלת בהצלחה במספר קהילות ברחבי הארץ ביניהן ירושלים, בית שמש, ראשון לציון וקצרין. הפרויקט, שהיקפו מוערך במאות אלפי שקלים, ארך כשנה.

הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן
הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן הפתרון המבוסס-AI הפועל כשירות בענן, מחזיר את השקעת הארגון בו תוך מספר ימים

חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, משיקה תוכנית הסמכה שתסייע לצייד ולקדם את שותפיה העסקיים ברחבי העולם. תוכנית חדשה זו, המציעה מסלולי הכשרה מרובים ומהווה הרחבה של ההכשרה און-ליין הקיימת עבור השותפים, משקפת את מחויבותה ארוכת הטווח של Infinidat לשותפים. תכנית הסמכה זו תסייע לשפר את יכולתם של השותפים לתת מענה לדרישות המתפתחות והמורכבות של לקוחות אנטרפרייז באמצעות פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat.

מחקר גלובלי של F5: מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים, אימוץ טכנולוגיות AI ומחשוב קצה
מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים ואימוץ של טכנולוגיות AI (בינה מלאכותית) ולמידת מכונה ברחבי העולם, כך על פי דוח מצב אסטרטגיית היישומים (SOAS – State of Application Strategy) האחרון של F5. בשנתו השביעית, המחקר מציג סקר הכולל 1,500 משיבים ממגוון רחב של תעשיות, תפקידים מקצועיים וסדרי גודל של ארגונים.

חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח.

ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO)
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO) עם ניסיון עשיר בתחום ניהול מוצרים פיננסים , אוסובלנסקי יהיה אחראי על פיתוח וניהול קו המוצרים של ThetaRay
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI