דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
איריס וינשטיין 14/06/20 |  צפיות: 1428

סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום כי סגרה סבב השקעה נוסף עם המשקיעים הקיימים שלה - TPG Growth, גולדמן זקס,Claridge Israel, ION Crossover Partners ומשה ינאי, מייסד Infinidat- אשר בכך מחזקים את המחויבות שלהם לחברה. החברה גם הכריזה על חיזוק צוות ההנהגה שלה עם מינויו של בועז חלמיש כיו"ר הדירקטוריון.

המימון ישמש לבניית יוזמות חדשות, על מנת לענות בין היתר על הביקוש הגובר למודלי צריכה גמישים בשוק, דבר שמחזק את תכניות הצמיחה של החברה ומאפשר לה להמשיך להיבנות על מעמדה כמובילה בתעשייה. המימון ישמש גם למחקר טכני ופיתוח מוצרים.

"קיימת דחיפות מתגברת בקרב ארגוני IT וספקי שירותים מנוהלים להישאר תחרותיים על ידי עליה מעבר לרמות השירות הקיימות, תוך ניהול יעיל של עלויות ומורכבות בסביבות אחסון," אמר טים מיליקין, שותף ב- TPG Growth. "אנחנו גאים להמשיך את השותפות שלנו עם Infinidat ולקבל את בועז לצוות ההנהגה. עם תוספת הידע הסקטוריאלי העמוק שלו ועם השלמת סבב גיוס חזק, Infinidat מחויבת לעמוד בדרישות המשתנות במהירות של בסיס הלקוחות שלה ולמצב את עצמה כספקית המובילה של טכנולוגיות אחסון גמישות".

צוות Infinidat, המבוסס על דורות של ניסיון בתעשיית האחסון והצלחות קודמות בפיתוח מוצר, הפך למוביל בתעשייה על ידי פיתוח דרך טובה ומהירה יותר לאחסון והגנה על נפחי פטה-בייט מרובים, עם הזמינות הגבוהה ביותר האפשרית, בעלות הנמוכה ביותר.

"האמון והמחויבות המתמשכים שקהילת המשקיעים שלנו הראתה לחזון, לאסטרטגיה וליכולת השוטפת שלנו להוציא לפועל, הינם עדות לעבודת הצוות שלנו, בבניית פתרונות אחסון רובסטיים ומובילי שוק בעולם" אמרו המנכ"לים המשותפים של Infinidat, קריאל סנדלר וניר סימון. "אנו שמחים לעבוד עם בועז על מנת להוציא לפועל את האסטרטגיה ממוקדת הלקוח שלנו ולספק תמיכה מתקדמת ללקוחות ומערכות ניהול נתונים המותאמות לעתיד. אנו רוצים להבטיח שלמשתמשי הקצה יש את חווית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על ביצועי מערכת ברמה הגבוהה ביותר והבטחת רמת זמינות המערכת הגבוהה ביותר בכלכלה, הממוקדת יותר ויותר בנתונים".

פתרונות אחסון הנתונים של החברה נועדו לנהל אפילו את עומסי העבודה התובעניים ביותר וההמלצות של הלקוחות על היכולות הטכניות שלה הן נרחבות. החברה סיפקה מעל 6אקסה-בייט ברחבי העולם, עם אקסה-בייט אחד בחצי השנה האחרונה בלבד, והיא שומרת על מעמדה הגבוה בקרב הלקוחות. Infinidat נבחרה כמובילה ברבוע הקסמים של גרטנר ב- 2019 לאחסון ראשוני (Primary Storage) וממשיכה לייצר דירוגים חיוביים וסקירות ב-Gartner Peer Insights*, כאשר היא אוספת 240 דירוגים עם דירוג ממוצע של 4.9 מתוך 5.

בינואר 2020, Infinidat הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון ראשוני של Gartner Peer Insights Customers' Choice for Primary Storage , והיא הוכרזה בעבר כבחירת הלקוחות עבור מערכי דיסק לשימוש כללי של Gartner Peer Insights Customers' Choice for General-Purpose Disc Arraysבפברואר 2019.

Infinidat ממנפת את המומנטום של החברה ולאחרונה חיזקה את צוות הניהול שלה עם התוספת של בועז חלמיש, ותיק בתעשייה ומוכר היטב, שהצטרף ל- Infinidat ב -8 ביוני כיו"ר הדירקטוריון.

"כיום, לקוחות דורשים יותר ויותר פתרונות אחסון נתונים גמישים בעלי יחס עלות/תועלת מצוין, ללא פשרות ביחס לביצועים, אמינות ויכולת גידול", אמר חלמיש. "אני נרגש במיוחד לצאת למסע החדש הזה עם Infinidat, מכיוון שאני מאמין שהם יכולים לתת מענה לדרישות של משתמשי הקצה בצורה החדשנית ביותר בענף. אני מצפה לתמוך בחברה בשלב הבא של צמיחה רווחית מתמשכת".

בנוסף לסבב הגיוס האחרון שלה, Infinidat הודיעה גם על סדרת קידומים בצוות הניהול הבכיר שלה - קתרין וולמינק קודמה לסמנכ"ל השיווק העולמי; דן שפרונג מקודם לסגן נשיא בכיר לאזור- EMEA ו- APJ; סטיב סאליבן הוא כעת סגן נשיא בכיר לאזור אמריקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות מרכז נתונים חדש התואם ל- GDPR הוקם בתגובה לביקוש הגואה לפלטפורמה שלה מעסקים ב- EMEA בכלל ובישראל בפרט

חברת Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן המוערך במאות אלפי שקלים
חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדים בניו יורק, ישראל ואירופה, משלימה פרויקט העברת דטה סנטר ברשת הקמעונאות המובילה יינות ביתן. במהלך הפרויקט הועברו מאות שרתים מהדטה סנטר הפרטי לדטה סנטר של חברת סלקום, ללא פגיעה בפעילות השוטפת ובזמינות הסניפים (Zero Down-Time). הפרויקט, שארך כארבעה חודשים והסתיים לאחרונה, נאמד במאות אלפי שקלים.

F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API המניעים חוויות דיגיטליות מודרניות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הודיעה היום על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים לפורטפוליו אבטחת היישומים שלה. הפתרונות, Device ID ו- Shape Recognize, ממנפים יכולות דטה ואנליטיקה ייחודיות, תוך ייעול חוויות הלקוחות על ידי הסרת חיכוכים למשתמשים בזמן התחברות, תוך הגנה מפני הונאה. הפתרונות החדשים גם מחזקים את מיצובה של F5 כמנהיגה טכנולוגית, כאשר היא משלבת אבטחה והעברת יישומים מרובי עננים עם יכולות התמודדות עם התקפות בוטים והונאות וכך שומרת על ארגונים ואנשים מפני איומים מתוחכמים.

הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend ניהול הנתונים המתקדם, בנפח של 1 טרהבייט ביום, מאפשר לחברה לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת
גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמת ה- Data Integration של Talend, המיוצגת בישראל על ידי חברת aQurate, מקבוצת UCL. לדברי רפאל הררה, מנהל ה-BI העולמי של החברה , גרופון מנתחת 1 טרה בייט של נתוני לקוחות ביום , בזמן אמת, על מנת לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת.

חברת Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית
Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי, בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור מנהל קהילתי גנים מבית החברה למתנ"סים הארצית. האפליקציה, בשם CommuniT, פועלת בהצלחה במספר קהילות ברחבי הארץ ביניהן ירושלים, בית שמש, ראשון לציון וקצרין. הפרויקט, שהיקפו מוערך במאות אלפי שקלים, ארך כשנה.

הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן
הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן הפתרון המבוסס-AI הפועל כשירות בענן, מחזיר את השקעת הארגון בו תוך מספר ימים

חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, משיקה תוכנית הסמכה שתסייע לצייד ולקדם את שותפיה העסקיים ברחבי העולם. תוכנית חדשה זו, המציעה מסלולי הכשרה מרובים ומהווה הרחבה של ההכשרה און-ליין הקיימת עבור השותפים, משקפת את מחויבותה ארוכת הטווח של Infinidat לשותפים. תכנית הסמכה זו תסייע לשפר את יכולתם של השותפים לתת מענה לדרישות המתפתחות והמורכבות של לקוחות אנטרפרייז באמצעות פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat.

מחקר גלובלי של F5: מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים, אימוץ טכנולוגיות AI ומחשוב קצה
מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים ואימוץ של טכנולוגיות AI (בינה מלאכותית) ולמידת מכונה ברחבי העולם, כך על פי דוח מצב אסטרטגיית היישומים (SOAS – State of Application Strategy) האחרון של F5. בשנתו השביעית, המחקר מציג סקר הכולל 1,500 משיבים ממגוון רחב של תעשיות, תפקידים מקצועיים וסדרי גודל של ארגונים.

חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח.

ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO)
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO) עם ניסיון עשיר בתחום ניהול מוצרים פיננסים , אוסובלנסקי יהיה אחראי על פיתוח וניהול קו המוצרים של ThetaRay
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI