דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
איריס וינשטיין 14/06/20 |  צפיות: 328

סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום כי סגרה סבב השקעה נוסף עם המשקיעים הקיימים שלה - TPG Growth, גולדמן זקס,Claridge Israel, ION Crossover Partners ומשה ינאי, מייסד Infinidat- אשר בכך מחזקים את המחויבות שלהם לחברה. החברה גם הכריזה על חיזוק צוות ההנהגה שלה עם מינויו של בועז חלמיש כיו"ר הדירקטוריון.

המימון ישמש לבניית יוזמות חדשות, על מנת לענות בין היתר על הביקוש הגובר למודלי צריכה גמישים בשוק, דבר שמחזק את תכניות הצמיחה של החברה ומאפשר לה להמשיך להיבנות על מעמדה כמובילה בתעשייה. המימון ישמש גם למחקר טכני ופיתוח מוצרים.

"קיימת דחיפות מתגברת בקרב ארגוני IT וספקי שירותים מנוהלים להישאר תחרותיים על ידי עליה מעבר לרמות השירות הקיימות, תוך ניהול יעיל של עלויות ומורכבות בסביבות אחסון," אמר טים מיליקין, שותף ב- TPG Growth. "אנחנו גאים להמשיך את השותפות שלנו עם Infinidat ולקבל את בועז לצוות ההנהגה. עם תוספת הידע הסקטוריאלי העמוק שלו ועם השלמת סבב גיוס חזק, Infinidat מחויבת לעמוד בדרישות המשתנות במהירות של בסיס הלקוחות שלה ולמצב את עצמה כספקית המובילה של טכנולוגיות אחסון גמישות".

צוות Infinidat, המבוסס על דורות של ניסיון בתעשיית האחסון והצלחות קודמות בפיתוח מוצר, הפך למוביל בתעשייה על ידי פיתוח דרך טובה ומהירה יותר לאחסון והגנה על נפחי פטה-בייט מרובים, עם הזמינות הגבוהה ביותר האפשרית, בעלות הנמוכה ביותר.

"האמון והמחויבות המתמשכים שקהילת המשקיעים שלנו הראתה לחזון, לאסטרטגיה וליכולת השוטפת שלנו להוציא לפועל, הינם עדות לעבודת הצוות שלנו, בבניית פתרונות אחסון רובסטיים ומובילי שוק בעולם" אמרו המנכ"לים המשותפים של Infinidat, קריאל סנדלר וניר סימון. "אנו שמחים לעבוד עם בועז על מנת להוציא לפועל את האסטרטגיה ממוקדת הלקוח שלנו ולספק תמיכה מתקדמת ללקוחות ומערכות ניהול נתונים המותאמות לעתיד. אנו רוצים להבטיח שלמשתמשי הקצה יש את חווית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על ביצועי מערכת ברמה הגבוהה ביותר והבטחת רמת זמינות המערכת הגבוהה ביותר בכלכלה, הממוקדת יותר ויותר בנתונים".

פתרונות אחסון הנתונים של החברה נועדו לנהל אפילו את עומסי העבודה התובעניים ביותר וההמלצות של הלקוחות על היכולות הטכניות שלה הן נרחבות. החברה סיפקה מעל 6אקסה-בייט ברחבי העולם, עם אקסה-בייט אחד בחצי השנה האחרונה בלבד, והיא שומרת על מעמדה הגבוה בקרב הלקוחות. Infinidat נבחרה כמובילה ברבוע הקסמים של גרטנר ב- 2019 לאחסון ראשוני (Primary Storage) וממשיכה לייצר דירוגים חיוביים וסקירות ב-Gartner Peer Insights*, כאשר היא אוספת 240 דירוגים עם דירוג ממוצע של 4.9 מתוך 5.

בינואר 2020, Infinidat הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון ראשוני של Gartner Peer Insights Customers' Choice for Primary Storage , והיא הוכרזה בעבר כבחירת הלקוחות עבור מערכי דיסק לשימוש כללי של Gartner Peer Insights Customers' Choice for General-Purpose Disc Arraysבפברואר 2019.

Infinidat ממנפת את המומנטום של החברה ולאחרונה חיזקה את צוות הניהול שלה עם התוספת של בועז חלמיש, ותיק בתעשייה ומוכר היטב, שהצטרף ל- Infinidat ב -8 ביוני כיו"ר הדירקטוריון.

"כיום, לקוחות דורשים יותר ויותר פתרונות אחסון נתונים גמישים בעלי יחס עלות/תועלת מצוין, ללא פשרות ביחס לביצועים, אמינות ויכולת גידול", אמר חלמיש. "אני נרגש במיוחד לצאת למסע החדש הזה עם Infinidat, מכיוון שאני מאמין שהם יכולים לתת מענה לדרישות של משתמשי הקצה בצורה החדשנית ביותר בענף. אני מצפה לתמוך בחברה בשלב הבא של צמיחה רווחית מתמשכת".

בנוסף לסבב הגיוס האחרון שלה, Infinidat הודיעה גם על סדרת קידומים בצוות הניהול הבכיר שלה - קתרין וולמינק קודמה לסמנכ"ל השיווק העולמי; דן שפרונג מקודם לסגן נשיא בכיר לאזור- EMEA ו- APJ; סטיב סאליבן הוא כעת סגן נשיא בכיר לאזור אמריקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI