דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
איריס וינשטיין 01/06/20 |  צפיות: 1255

הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של ​שירותים דיגיטליים

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה פתרונות חדשים שיספקו נראות ובקרה משופרות של יישומים לאורך כל מחזור חיי היישום. פתרונות אלה מעניקים לעסקים נראות מקצה לקצה אודות תקינות וביצועים של יישומים, עם בקרות ניהול תעבורה, אבטחה וממשקי API משולבים. הללו מאפשרים לנקוט בפעולות בהתבסס על תובנות, תוך מציאת דרכים חדשות להפחתת התקורה התפעולית והשגת time to marketמהיר יותר.

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית ב-F5 ישראל אמרה כי: "ארגונים רבים, שמתמודדים כיום עם ריבוי מוצרים וספקים בשרשרת בין הקוד ללקוח, זוכים עם הפתרונות החדשים שלנו לנראות מעמיקה ונרחבת לכל מוקדי הכוח בארגון, לתמונה ברורה לגבי התנהגות היישום בכל שלב ויכולתו לספק את המענה העסקי שלשמו נבנה. ההבנה האפליקטיבית והעסקית של F5 מאפשרת לחברה לספק את כל שרשרת הפתרונות מהקוד עד ללקוח, עם נראות שמפשטת את הניהול של הפתרונות ומספקת יתרונות משמעותיים ללקוח, הן בהיבטי אבטחת מידע, חווית משתמש, זמינות אפליקטיבית וביצועים והן בהיבטים עסקיים. כל אחד מהפתרונות מגיע בפלטפורמת SaaS שמגיעה כפתרון ענני או מקומי".

"כמעט כל ארגון מאיץ את מאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית שלו, אך מדובר בטיסה עיוורת מכיוון שאין להם נראות למספר היישומים שהם מריצים, קל וחומר לגבי הביצועים של היישומים או רמת האבטחה שלהם", אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא בכירה ל- BIG-IP ב-F5. "יישומים, מסורתיים ומודרניים, משיגים יתרונות רבים בהפצה on-premises, בסביבות ענן או בסביבות של מיקרו-שירותים - אך לרוב הדבר קוטע את הנראות והשליטה הכלל ארגונית. F5 מספקת לבעלי היישומים, למפתחים ולמומחי ה- IT טלמטריה ואוטומציה בלולאה סגורה, הנדרשות כדי לפתור בעיות, לזהות אזורי איום ולספק יכולות דיגיטליות חדשות תוך דקות, ולא תוך ימים או שבועות".

F5 מציגה שלוש הצעות משלימות המספקות נראות מעולה, ניתוח מעשי וניהול תעבורה ואבטחה אוטומטיים בכל פורטפוליו היישומים של הארגון. פתרונות BIG-IP ו- BIG-IQ של F5 מציעים ניתוחים לתקינות, אבטחה וביצועים וכלי פתרון בעיות עמוקים עבור צוותי NetOps ו- SecOps. ה-NGINX Controller משלים זאת עם יכולות נוספות עבור צוותי AppDev ו- DevOps, ומספק נראות מונחית API, ניתוח ובקרות באמצעות שירותי ADC, ניהול API ושירותי אבטחת יישומים הפועלים על NGINX Plus. באמצעות שילובים עם BIG-IQ, NGINX Controller, והצעות F5 אחרות - כמו גם מערך עצום של אינטגרציות צד שלישי - F5 Beacon צוברת טלמטריה מכל נתיב נתוני היישומים כדי להציע נראות מקצה לקצה של יישומים כמו גם תצוגה הוליסטית וארגונית כוללת של פורטפוליו היישומים בארגון לשימושם של בעלי היישומים, מומחי ה- IT ומנהלי היחידות העסקיות.

החברה מציגה:

F5 Beacon - הצעת SaaS חדשה, Beacon, מספקת את הפלטפורמה לנראות אמתית של יישומים מקצה לקצה, ומספקת תובנות ניתנות ליישום, המאפשרות פתרון בעיות וקבלת החלטות לבעלי יישומים ומומחי IT.Beacon מעבדת שטף נתונים טלמטריים ממקורות מרובים כמו BIG-IP, NGINX ו- F5 Cloud Services, כמו גם טכנולוגיות של צד שלישי, כדי לספק נראות מקצה לקצה של טופולוגיות יישומים, תלות, חווית משתמש, תקינות וביצועים. בנוסף, Beacon Insights, באמצעות פלטפורמה פתוחה וניתנת להרחבה, מסייע בפתרון האתגרים הקשורים בזיהוי חריגות מקצה לקצה, ניתוח root cause, נראות אבטחה ועמידה ברגולציות. Beacon שונה מהפתרונות האחרים בהיקף הניטור והניתוח, בכך שהוא ממוקד יישומים, בעל יכולת לכוון נתונים וניתוח סביב יחידת היישום, ומאפשר לארגונים למקד את המאמצים בשיפור ביצועי היישום וחוויית משתמש. Beacon מובחן עוד יותר בכך שהוא מבצע זאת מבלי לדרוש עבודת אינטגרציה משמעותית. הוא מעלה תובנות עשירות לגבי ביצועי יישומים בהסתמך על נתוני הטלמטריה מתוך הפורטפוליו הרחב של F5 להעברת יישומים ואבטחה (כולל NGINX) המשמשים מחצית מהיישומים בכל רחבי העולם, כמו גם מספר הולך וגדל של הצעות צד ג'.

BIG-IQ 7.1 - כפתרון המרכזי המקיף ביותר לניהול, תזמור וניתוח שירותי היישומים BIG-IP של F5, BIG-IQ כולל יכולות ניהול שירותי יישומים, לוחות מחוונים ספציפיים לאבטחה ואינטגרציה הדוקה עם Automation Toolchain F5. עם BIG-IQ, צוותי התפעול משיגים נראות בכל הקשור לתקינות, לסטטוס ולביצועים הכוללים של שירותי היישומים והאבטחה של BIG-IP ממרכז שליטה מרכזי. מהדורה אחרונה זו מאפשרת חשיפה של שירותי יישומים מדור קודם (לגאסי), מייעלת את ה- workflow של הניהול ומוסיפה פונקציונליות חדשה לניהול אבטחה.

NGINX Controller 3.4 - פלטפורמת האספקה ​​והביצועים של NGINX מציעה מערך רחב של שירותים לאיזון עומסים, ניתוחים וניהול API בענן ומחוצה לו. בגישה ממוקדת יישומים, גרסה זו של NGINX Controller משפרת ניתוח לכל יישום ויכולות API, ומבטיחה כי NetOps, DevOps וצוותים אחרים יוכלו לנהל משימות בכל מחזור החיים של היישום. כתוצאה מכך, ארגונים יכולים להאיץ את ה- time to market באמצעות workflow שיתופי המשולב בפייפליין של CI/CD באמצעות קריאות API או באמצעות ממשק המשתמש המעודכן. באמצעות NGINX Controller, צוותים יכולים לפשט את הפריסה, התצורה והמעקב עבור NGINX Plus, בין אם הוא הוטמע כמאזן עומסים, API gateway או פרוקסי בסביבת שירותי מיקרוסופט.

שלושת ההצעות הללו נועדו לשלב יכולות מכל נתיב נתוני היישומים - המסלול דרכו זורמת תנועת יישומים כדי להגיע למשתמש קצה.

זמינות

F5 Beacon, BIG-IQ 7.1 ו- NGINX Controller 3.4 זמינים כיום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות
לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה שלה, במהלך 12 החודשים האחרונים, השיקה Workato את מרכז הנתונים הראשון שלה עבור EMEA בפרנקפורט, גרמניה והתחייבה להשקעות נוספות מרכז נתונים חדש התואם ל- GDPR הוקם בתגובה לביקוש הגואה לפלטפורמה שלה מעסקים ב- EMEA בכלל ובישראל בפרט

חברת Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן המוערך במאות אלפי שקלים
חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדים בניו יורק, ישראל ואירופה, משלימה פרויקט העברת דטה סנטר ברשת הקמעונאות המובילה יינות ביתן. במהלך הפרויקט הועברו מאות שרתים מהדטה סנטר הפרטי לדטה סנטר של חברת סלקום, ללא פגיעה בפעילות השוטפת ובזמינות הסניפים (Zero Down-Time). הפרויקט, שארך כארבעה חודשים והסתיים לאחרונה, נאמד במאות אלפי שקלים.

F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API המניעים חוויות דיגיטליות מודרניות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הודיעה היום על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים לפורטפוליו אבטחת היישומים שלה. הפתרונות, Device ID ו- Shape Recognize, ממנפים יכולות דטה ואנליטיקה ייחודיות, תוך ייעול חוויות הלקוחות על ידי הסרת חיכוכים למשתמשים בזמן התחברות, תוך הגנה מפני הונאה. הפתרונות החדשים גם מחזקים את מיצובה של F5 כמנהיגה טכנולוגית, כאשר היא משלבת אבטחה והעברת יישומים מרובי עננים עם יכולות התמודדות עם התקפות בוטים והונאות וכך שומרת על ארגונים ואנשים מפני איומים מתוחכמים.

הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend ניהול הנתונים המתקדם, בנפח של 1 טרהבייט ביום, מאפשר לחברה לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת
גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמת ה- Data Integration של Talend, המיוצגת בישראל על ידי חברת aQurate, מקבוצת UCL. לדברי רפאל הררה, מנהל ה-BI העולמי של החברה , גרופון מנתחת 1 טרה בייט של נתוני לקוחות ביום , בזמן אמת, על מנת לזהות מגמות עם הופעתן ולהגיב בזמן אמת.

חברת Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית
Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי, בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור מנהל קהילתי גנים מבית החברה למתנ"סים הארצית. האפליקציה, בשם CommuniT, פועלת בהצלחה במספר קהילות ברחבי הארץ ביניהן ירושלים, בית שמש, ראשון לציון וקצרין. הפרויקט, שהיקפו מוערך במאות אלפי שקלים, ארך כשנה.

הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן
הפתרון המוביל בתעשייה נגד הלבנת הון (AML) המיועד לתשלומים חוצי גבולות ( Cross Border Payments) זמין כעת בגרסת ענן הפתרון המבוסס-AI הפועל כשירות בענן, מחזיר את השקעת הארגון בו תוך מספר ימים

חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, משיקה תוכנית הסמכה שתסייע לצייד ולקדם את שותפיה העסקיים ברחבי העולם. תוכנית חדשה זו, המציעה מסלולי הכשרה מרובים ומהווה הרחבה של ההכשרה און-ליין הקיימת עבור השותפים, משקפת את מחויבותה ארוכת הטווח של Infinidat לשותפים. תכנית הסמכה זו תסייע לשפר את יכולתם של השותפים לתת מענה לדרישות המתפתחות והמורכבות של לקוחות אנטרפרייז באמצעות פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat.

מחקר גלובלי של F5: מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים, אימוץ טכנולוגיות AI ומחשוב קצה
מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים ואימוץ של טכנולוגיות AI (בינה מלאכותית) ולמידת מכונה ברחבי העולם, כך על פי דוח מצב אסטרטגיית היישומים (SOAS – State of Application Strategy) האחרון של F5. בשנתו השביעית, המחקר מציג סקר הכולל 1,500 משיבים ממגוון רחב של תעשיות, תפקידים מקצועיים וסדרי גודל של ארגונים.

חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח.

ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO)
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO) עם ניסיון עשיר בתחום ניהול מוצרים פיננסים , אוסובלנסקי יהיה אחראי על פיתוח וניהול קו המוצרים של ThetaRay
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI