דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
איריס וינשטיין 25/05/20 |  צפיות: 415

הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי מומחה ופיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, נבחרה על ידי סאפיינס לביצוע פרויקט תקשורת גלובלי. הפרויקט כלל הטמעת פתרונות מתקדמים לתמיכה בעבודה מרחוק ושיפור התשתיות של שיחות ועידה בווידאו ("וידאו קונפרנס") מבוססות Cisco Webexעבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים.

במסגרת הפרויקט הוחלפו מערכות ישנות בפתרונות Webex חדישים של חברת Cisco לחדרי ישיבות ומשרדים, באופן המספק לסאפיינס אחידות בין כל סניפי החברה ברמת הביצועים ובאיכות השמע והווידאו, ומאפשר שיתופי מסך וחווית משתמש איכותית.

הפרויקט, שהתבצע בשיתוף פעולה עם צוות מערכות המידע של סאפיינס וחברת Cedarcom, כלל ליווי לפני, במהלך ואחרי הטמעת הפתרונות. בכלל זאת, אפיון דרישות תשתית בהתאם למספר המשתמשים הקיים והצפוי, ניתוח רוחב פס של קווי האינטרנט לצורך התאמתם לנפחי התעבורה הצפויים והבטחת רמת ביצועים מותאמת לדרישות, סקר הגדרות וביצועים של ציוד תקשורת ואבטחת רשת (מתגים ו-Firewall). בנוסף, Comm-IT סיפקה דוח ממצאים והמלצות לשיפור וטיוב הגדרות וכן סימולציה ובדיקות של שיחות ועידה בין סניפי החברה, וטיפול ותמיכה בתקלות.

עופר ברהום, סמנכ"ל תפעול בסאפיינס אמר כי: "במיוחד בימים אלו, נדרשת השקעה משמעותית בתשתית ובפתרונות תקשורת מתקדמים, שמאפשרים עבודה מרחוק והמשך תמיכה בכלל לקוחותנו תחת השגרה החדשה. בחרנו ב- Comm-IT לאחר שביצענו עם החברה מספר פרויקטי תקשורת ומתוך אמון מלא ביכולתם להוביל פרויקטים מורכבים".

עוד ציין ברהום כי: "הפרויקט הנוכחי דרש ניהול בקנה מידה בינלאומי, בסביבת production רגישה, התאמה לדרשיות רגולציה ועמידה בלוחות זמנים קשוחים, ואני שמח להגיד שהוא עבר בהצלחה רבה. הפתרונות שהוטמעו שדרגו את תשתית התקשורת הקיימת שלנו לרמה הגבוהה ביותר, שתשמש אותנו גם לאחר החזרה לימי שגרה, וזאת ביעילות וללא הפרעה להתנהלות היום-יומית של העסק".

גיא גרינשטיין, ראש צוות Professional Services ב- Comm-IT אמר כי: "סאפיינס מצטרפת לשורת ארגוני אנטרפרייז אשר בעבורם ניהלנו מספר רב של פרויקטי תקשורת מורכבים החולשים על פני מספר מדינות וסניפים. תקשורת וידאו איכותית עולה בתקופה זאת לסדר היום, שכן היא מובילה ליעילות תפעולית ולפרודוקטיביות גבוהה יותר של צוותים בארגונים, הן בימי שגרה והן בימי משבר, עם חווית משתמש טובה יותר. אנו גאים בפרויקט שבוצע בסאפיינס ושמחים על כך שהיא נהנית מתוצאות התקשורת המשודרגת, הן במטה הישראלי והן בסניפיה השונים בעולם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI