דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
איריס וינשטיין 06/05/20 |  צפיות: 261

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מערכות מהמתקדמים והמובילים בישראל,זוכה לסטטוס Amazon Web Services (AWS) SaaS Competency. ההסמכהמהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

קבלת ה- AWS SaaS Competency מבדלת את Comm-IT כשותפת AWS Partner Network (APN)המחזיקה במומחיות עמוקה באחת או יותר מקטגוריות הליבה של SaaS - Design Services and Builders (שירותי תכנון ובניה). לשותפי APN Consulting Partners בקטגוריית Design Services (שירותי תכנון) יש מומחיות בתכנון ויישום פתרונות SaaS מורכבים בענן עם תשתית AWS. שותפי APN Consulting Partners בקטגוריית Builders(בנייה) הם בעלי מומחיות עמוקה בבניית יישומי SaaS לענן באמצעות פיתוח תוכנה. כדי לקבל את ההסמכה, APN Partners חייבים להחזיק במומחיות AWS עמוקה בתכנון ובנייה חלקה של פתרונות SaaS ב- AWS.

בשנים האחרונות Comm-IT הובילה, פיתחה והפיקה בהצלחה פתרונות SaaS רבים ב- AWS לחברות ממגזרים שונים, בהם הייטק, סטארטאפים, תעשייה, קמעונאות, ביטוח ופיננסים. מודל ה-Flexible R&D הייחודי של Comm-IT, מספק גמישות מלאה לכל אורך פרויקט הפיתוח בקביעת תמהיל מומחי הפיתוח ומספרם ומאפשר שליטה מלאה בתקציב ובלוחות הזמנים.

במסגרת זאת, Comm-IT מלווה את החברות במסען לדיגטל ובכניסתן לעולמות ה- SaaS, מספקת שירותי תכנון ובנייה של סביבות יישומים או הגירת יישומים ממודל קיים למודל SaaS ענני. תהליכים אלו דורשים ארכיטקטורת תוכנה, בנייה ופיתוח תוכנה של דיגיטל ו- SaaS, תוך התיחסות לאספקטים של ביצועים, אבטחת מידע, יכולת גידול, ניטור התשתית, חווית הלקוח וחיובים (billing). קבלת סטטוס ה- AWS SaaS Competency מאפשרת ל- Comm-IT להרחיב היצע זה ואף ללוות את השינוי הארגוני עבור לקוחות שנמצאים בתהליך המעבר ל- SaaS.

ליאור ביאליק, סמנכ"ל פעילות הענן ב- Comm-IT אמר כי: "תהליך המעבר ל- SaaS ענני הוא שינוי משמעותי לארגון בהיבטים רבים, בהם היבטי תפעול, תמיכה, מודל רישוי וכמובן תהליכי פיתוח וארכיטקטורת התוכנה. בנוסף, המעבר למודל ה- SaaS מחייב את הארגון לספק שרות ואחריות על הפתרון המלא ולא רק על האספקה וכתוצאה מכך הוא צריך לבנות אופרציה שמאפשרת תמיכה ברבדים הללו, כולל שרותי ניטור ובקרה (NOC), ניטור סייבר (SOC) - ואנחנו מספקים את מכלול השירותים הללו. אנחנו גאים לקבל הסמכה זאת מ- AWS, אשר מהווה הוכחה לניסיון וליכולותנו לאורך שנים רבות בתחום ה- SaaS".

אריק פיינגולד, נשיא Comm-IT אמר כי: "אנחנו שמחים וגאים לקבל את סטטוס ה- AWS SaaS Competency. זהו גורם נוסף שמבדל אותנו מכל המתחרים. יחד עם מודל פיתוח התוכנה הייחודי שלנו, ה- Flexible R&D, היכולות המולטי-דיציפלינריות ותמהיל המומחים שלנו מכל התחומים, הוא מאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו בארץ ובעולם את הפתרון האיכותי והאפקטיבי ביותר, גם בהיבטי עלות תועלת".

AWS מאפשרת פתרונות ניתנים לגידול, גמישים וחסכוניים, החל מסטארט-אפים ועד ארגונים גלובליים. כדי לתמוך באינטגרציה ובפריסה חלקים של פתרונות אלה, הקימה AWS את תוכנית ה- AWS Competency Program כדי לעזור ללקוחות לזהות שותפי Consulting and Technology APN Partners עם ניסיון ומומחיות עמוקים בתעשייה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת

חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה
מובילת Big Data Analytics מבוסס AI מחויבת להגנה על בנקים שנפגעים ממשבר הבריאות העולמי

Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

בעקבות משבר הקורונה: חברת Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית
בעקבות משבר הקורונה, חברת Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטלפוני של עיריית תל אביב לעבודה מרחוק במתכונת בית. עיריית תל אביב מפעילה יותר מ- 10 מוקדי שירות שונים, הכוללים למעלה מ- 100 מוקדנים לטובת כ- 444 אלף תושבי העיר. הפרויקט התבצע תוך ימים ספורים על ידי צוות המומחים של Comm-IT ללא פגיעה במהלך השוטף של השירות וניהול המוקדים.

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
ההסמכה מהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

מחקר חדש של F5: כ- 91% מארגוני EMEA מפעילים תכניות טרנספורמציה דיגיטלית
F5 Networks מפרסמת את דוח מצב היישומים ל- 2020: ארגוני EMEA הם החזקים ביותר בתכניות וביצוע של טרנספורמציה דיגיטלית: 91% מפעילים תכניות בפועל על פי מחקר חדש של F5 Networks, כלכלת יישומים משגשגת ומתדלקת טרנספורמציה דיגיטלית חסרת תקדים ברחבי EMEA

חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

ThetaRay הישראלית הוכתרה כחברה הטובה ביותר בתחום מניעת הונאות
קיבלה את פרס FinTech Breakthrough לשנת 2020
החברה המובילה בתחום Big Data Analytics מבוסס AI מציינת את האחרון בסדרה של פרסים מטעם תעשיית הפינטק

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI